Jesteś 7691 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Witam w Księdze Gości i komentarzach do strony, jeśli chcesz dodać jakiś wpis "kliknij" na napis >Nowy wpis< ,a potem wypełnij pola podane w opisie (nie muszą być wszystkie). Na końcu przepisz kod podany na obrazku i "kliknij" >Dopisz< gotowe !
(Niecenzuralne wpisy bedą kasowane)


98.witam , bardzo fajnie ze mieszkańcy ulicy Wieluńskiej będą mieć chodnik , tylko pytanie : ilu z niego korzysta ? , po co taki szeroki , dało sie zauważyć zimą że ci mieszkańcy ulicy którzy najbardziej o ten chodnik wojowali poruszali się zima droga bo oczywiście tak wygodniej , bo na chodniku leży śnieg , bo nie posypane , bo nie ośnieżone , może niech Pan Wójt poinformuje ich że stan czystości chodnika będzie zależał tylko i wyłącznie od rodzin które przy nim mieszkają
97.Gratulacje za tytaniczną pracę wykonaną przy stronce. Bardzo mi się przysłużyła w odkrywaniu "gniazda" rodzinnego i korzeni. Przydała by się jakakolwiek możliwość zakupu e-booków pozycji dotyczących Wójcina. Bo chyba są to pozycje niedostępne ogólnie, przynajmniej ja się nie doszukałem. Jeszcze raz gratuluję roboty.
96.Witam. Nigdy niestety nie byłam w Wójcinie, ale jestem pod wrażeniem strony jak również publikacji poświęconych miejscowości. Wójcin to miejsce urodzenia mojego taty Józefa Perlak (1924) i jego mamy Władysławy (1900). Mam nadzieję, że uda mi sie poznać nieznane mi rodzinne strony taty. Pozdrawiam Joanna Horożaniecka
95.życzę szybkiego powrotu do zdrowia naszemu księdzu, Józefowi Kaczmarkowi.
94.Oczywiście. FAJNE! czasy. Pozdrawiam jeszcze raz.
93.Wojcin to moje wyspomnienia lat 70-tych ubiegłego wieku. Wakacje u babci, upalne lato, zabawy w remizie, kino objazdowe, oraz niezapomniany zapach świeżego chleba. Cudowny beztroski czas, niepowtarzalna atmosfera każdych świąt, ciekawi ludzie. Tajne czasy. Pozdrawiam Wójcin.
92.Ta zima była wyjątkowo łagodna. Jak żyję nie pamiętam takiej zimy.
91.w wójcinie zawitała już wiosna , chyba troszkę za szybko ...
90.To może powiedz jej to prosto w oczy zamiast wypisywać to tutaj?
89.mam problem, co do naszej sołtysowej , ta pani nie robi nic , a na dodatek jest wredna
88.Dzięki za informację.Wczoraj widziałem bociana czarnego nad Wieruszowem,czyli nie jest tak źle z naszą przyrodą.
87.Witam! Może ktoś wie,czy w Lesie Kluczowskim(na płd od Wójcina) gnieżdżą się jeszcze czarne bociany ? Jeszcze w latach 80-tych tam były,a teraz to nie wiem,a trochę mnie to ciekawi.
86.Mała uwaga.. ; ) jeśli chodzi o stronę z odjazdami PKS-u od wczoraj obowiązuje nowy rozkład jazdy ;) tak na wszelki wypadek wolę napisać ; )

Pozdrawiam ; )
85.Do dzisiaj wracam wspomnieniami do lat spędzonych w tamtych stronach - Leszek Chotomski(L-ctwo Piaski 1970-1978).
84.Dlaczeho tak malo jest napisane o sp Kazimierzu Gwisdku - byl tyle iat Soltysem Goli - Gola piekny region - powietrze i zdrowa woda z Prosny - Wiecej Agroturystyki - Pozdrowienia dla Henka i Iwony Gwizdek oraz ich dzieci i Jana Gwisdka i Mamy Gwizdek i Sasiadow - Gola jest ok

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by