Jesteś 1339 osobą odwiedzającą księgę.

13.urocze i wspaniałe miejsce :) pozdrawiam :)

12.Bardzo podoba mi się ta strona internetowa. Chętnie do niej wracam.

11.Ciekawy sposób pisania i prezentowania różnych zagadnień, powodzenia i czekam na nowe wpisy.

10.Polecam to miejsce !

9.Nie musisz robić rewolucji w swoim życiu, żeby wzmocnić odporność organizmu na wirusy i bakterie...
https://www.facebook.com/pages/Cellagonpl/493861877438679

8.Niezapomniane miejsce!

7.Niesamowite miejsce! Serdecznie wszystkim polecam!

6.Bardzo fajne miejsce. Miło wspomniany pobyt! Polecam dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta :)

5.Chcielibyśmy tą drogą, serdecznie podziękować przemiłym Gospodarzom, za to, że w tak wspaniałych warunkach, spędziliśmy kawałek tegorocznego urlopu. Wasza życzliwość, troskliwość i dbałość o każdy szczegół naszego pobytu, na długo pozostaną w naszej wdzięcznej pamięci. Zatem mili Państwo - do zobaczenia! Olkowie z Poznania.

4.Czas szybko minął pogoda się zmieni a my przesyłamy Wam Wszystkim podziękowania za ciepłą domową atmosfere i gorąco pozdrawiamy:)

3.Pobyt spełnił nasze oczekiwania pod każdym względem:super pokoje,piękny i duży teren ,cisza oraz spokój,bardzo dobre jedzenie,czuliśmy się jak w domu bo gość tutaj traktowany jest wyjątkowo jeszcze do tego fajna okolica bliskośc lasu specjalne podziekowania dla własciciela to on sprawił że odpoczeliśmy i napewno jeszcze tu wrócimy.

2.Dziękujemy za mile spędzony czas w miejscu w którym każdy gość traktowany jest wyjątkowo. Polecamy naprawdę wszystkim jest to naprawde urocze miejsce .

1.Dziękujemy za przemiły pobyt w tak uroczym miejscu. Polecamy to miejsce wszystkim którzy chcą wypocząć w spokoju oraz w komfortowych warunkach. Wszystko jest tak jak w ofercie bez żadnych przekłamań . Pozdrawiamy raz jeszcze właściecielów.

Powrót do stronyNowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by