Jesteś 9469 osobą odwiedzającą księgę.

>>Nowy wpis

179.Bardzo kocham to miasto:)bardzo współczuje tym co przeżyli powódż i to co stracili bo ja też byłam zalana :( Pozdrawiam Wszystkich Sandomierzan

178.Witam
W dniu 23 stycznia około godziny 14:17 na skrzyżowaniu ulic Ożarowskiej i Kwiatkowskiego w Sandomierzu miała miejsce stłuczka. Bardzo potrzebni są świadkowie tego zdarzenia. Samochód dostawczy jechał na czerwonym świetle powodując wypadek, w którym ucierpieli moi rodzice.
Proszę o pomoc.
Kontakt:
gadu gadu 2109140
tel: 663 936 197

177.A Sandomierz jak w chmurze nadpływa w ... wspomnieniach. I nie ma już tego miasta z szalonych lat młodości a przeciesz to było wczoraj. Tylko zabytki trwają jakby nie naruszone zębem czasu a ludzie odchodzą i odchodzą. I tylko czasem cień przemknie przez opustoszały rynek. Cień sandomierzanina co jeszcze przed ostatnią podróżą chce pokłonić się temu królewskiemu miastu.

176.Sandomierz dzięki burmistrzowi i urzędasom miasta jest jak marmurowy grób piękny sztuczny i zimny

175.Życzę Sandomierzowi i sandomierzanom powrotu do dawnej świetności.Mam nadzieję,że w końcu sandomierzanie trafią na kogoś,kto potrafi rezolutnie wyjść ze swojego gabinetu i zauważyć co dzieje się dookoła.

174.Pozdrawiam Sandomierzan rocznik 1948. Poszukuję dalszych informacji i faktów dot. 12 - letniego chłopca i 2 kobiet z Sośniczan oskarżonych o czary i bestialsko zgładzonych w Koprzywnicy w 1721r.
- Jan

173.głosujcie na Sandomierz
www.rp.pl/cudapolski

172.bardzo ładne miasto,duzo zieleni,pozdrawiam

171.Witam wszystkich tak macie racje to jest śliczne miasteczko mieszkam w nim 18-lat z swojego 24-letniego życia kocham to miasto ale nie koniecznie ludzi oczywiście są wyjątki ale ogólnie to społeczeństwo jest zacofane niop nie wspominając o władzach tego miast istne DNO, który nic nie zrobił dla tego miasta i dla młodych ludzi. W okresie wakacji i nie tylko to miasto powinno tętnic życiem. A tu się nic nie dzieje kilka na krzyż jakiś marnych imprez zorganizowanych przez MOSiR i to takie niewiadomo co ale chociaż niedługo uciekam z tego miasta to na pewno zawsze z wielkim sentymentem będę o nim mówiła i zawsze będę chętnie wracała. POZDRAWIAM Z PIEKNEGO SANDOMIERZA!!!
PS. Ja tez jestem wiecznie wściekła ze nie ma gdzie parkować to jest istna zakała tego miasta

170.Znam Wasze miasto z powieści Myśliwskiego. On opisał Was pięknie. Zdjęcia to potwierdzają. Gratuluję.

169.Miasto piekne, ale nie o tym. Kilka slow natomiast o turystycznej nieprzychylnosci miasta dla zmotoryzowanych. Dojazd do starej czesci miasta jest zakazany, zlamanie przepisow sankcjonowane 5 karnymi punktami i do 500zł grzywny. Turysta czy inwalida, w naszym wypadku ciezarna, zakaz obowiazuje tu wszystkich. A w hotelach rozkladaja rece - dojechac nijak, parkingow hotelowych brak. Przydalyby sie lepsze oznakowania, a dla strazy miejskiej pouczenie: jeden turysta mniej to 500zl mniej dla restauratowow, hotelarzy, etc, i 5 pkt w dol w rankingu przychylnych turystycznie miast.

168.Gdzie na mapie świata...” Każdy z nas ma swój ulubiony zakątek, do którego jeździ
w wolnym czasie, gdzie wypoczywa, który pokochał i do którego tęskni. Takim miejscem, które jest mi od innych bliższe i do którego od lat najchętniej jeżdżę jest Sandomierz. Jestem rodowitym łodzianinem. Moje przywiązanie i podziw dla tego miasta nie są, więc wrodzone. Ale na Ziemi Sandomierskiej spędzałem w dzieciństwie i w okresie młodości kolejne wakacje. I tak pozostało do dziś dnia. Nie wiem, czy to z upodobania do tego, co bliskie było mi przed laty, czy może trochę
z lenistwa nie chce mi się wyjeżdżać do miejsc całkowicie nowych, by odkrywać nieznane uroki. Za to zwiedzam miejscowości, w których byłem wcześnie wielokrotnie, zdawałoby się na wskroś poznane. Wędruję przy każdej okazji po Ziemi Sandomierskiej śladami Stefana Żeromskiego
i nigdy się nie nudzę. Przeciwnie odkrywam za każdym razem coś nowego, jakiś niezauważony wcześniej detal architektoniczny lub krajobrazowy w Sandomierzu, który mnie zaciekawia, czasem nawet zaskakuje.
Ostatnio z wielką frajdą oglądam te wszystkie zakątki Krainy Żeromskiego, Iwaszkiewicza, Myśliwskiego wespół z dorastającym synem Michałem. I jego też zauroczył Sandomierz. Zapuszczamy się, więc w czarodziejskie wnętrze Starego Miasta, błądzimy w sieci uroczych sandomierskich wąwozów śladami porucznika Rafała Olbromskiego z "Popiołów". Razem z księciem Gintułtem podziwiamy uroczy portal północny kościoła św. Jakuba.
To prawda, że dużo jest na świecie miast i miasteczek też wielkiej urody i godnych podziwu. Ale dla mnie najpiękniejszym jest SANDOMIERZ. Do Sandomierza warto przyjechać nie tylko „od święta”. Tu trzeba zatrzymać się tu na dłużej.
Zapraszam do odwiedzenia tego niezwykłego i gościnnego miasta.

167.chciałabym się TU zakochać...ech...

166.Pozdrowienia dla dziewczyn z księgarni tuż przy rynku sandomierskim a zwłaszcza dla pewnego Asiołka tam pracującego..
Przez nią pokochałem to miasto:*

165.Mieszkam w Krakowie, chociaż pochodzę z Sandomierza.Uważam, że decydenci Sandomierza biorą pieniądze za darmo.Popatrzcie na Kazimierz, który niczym nie imponuje a władze umieją go promować.Tam właśnie przyjeżdzają turyści na krótkie pobyty, tam organizuje się dziesiątki imprez.Sandomierz winien trochę podglądać pomysły np. Krakowa, który stał się w Europie "modny".Ale tam włodarze robią wszysko by tak się stało.
W Sadomierzu, nawet w sezonie impez mało, a jeśli są to nikt o tym nie wie.
Trzeba wymienić dotychczasowych nieudaczników na ludzi z wizją, którym dobro miasta leży na sercu.Pozdrawiam wszystkich sadomierzan.Zygmunt

164.Pozdrowienia dla 1TI w ZSRCKU Mokoszynie - Sandomierzu oraz wszystkich, którzy mają w Sandomierzu choć jedną chwilę wspomnienia ;)

163.poszukuję wszelkich informacji o rodzinie Chmiel z okolic Sandomierza i rodzinie Kotwica z okolic Janowa Lubelskiego

162.Od dawna przyglądam się temu co dzieje się z kulturą w naszym mieście. To co prezentują władze jest żenujące. Pozdrawiam.

161.Wracam myślami do Sandomierza pomimo,że żyłem i uczyłem się tam jedynie pieć lat.Pozdrowienia dla pedagogów i absolwentów "TB"

160.Sandomierz, miasto mojej młodości, wakacyjnych wypadów z pobliskich Dwikóz,
zeglowania po Wiśle, posiadywania na kawie w Kasztelance....
Sandomierz, miasto Jedyne takie..

>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by