Jesteś 16241 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do stronyNowy wpis


Szkoła Podstawowa Nr 1 w Katowicach wita wszystkich Gości, zaprasza do obejrzenia witryny oraz wpisu do księgi. Gościu pamiętaj, że obowiązuje Cię NETYKIETA, a w Internecie nie jesteś anonimowy.


101.1-ka zawsze najlepsza

100.konczyłem szkołę w 1971.Wspomnienia wspaniałe.Pozdrawiam.

99.Pani z Informatyki jest osobą od której się pasjonuję Informatyką. Sam już potrafię C++,HTML,CSS i JS. Lubię Informatykę i będę robił to co kocham(Czyli Informatyka).

98.Szkoła przyjazna dziecku :) Kadra wyjątkowa i nastawiona na dobro dziecka :) Polecam każdej Mamie, a przede wszystkim uczniom i przesyłam pozdrowienia dla całego personelu

97.Jedynkaaa najlepsza szkoła na świecie :D

96.Fajniutka stronka. Szkoda że nie chodzę już do taj szkoły Ale i tak fajnie. Pozdrawiam nauczycieli jedynki, panie sprzątaczki, uczniów i całe grono szkoły.

95.Bardzo fajna szkoła, dużo się w niej nauczyłem i te praktyki OGROMNIE przydały mi się w moim prywatnym życiu. Pozdrawiam serdecznie
Stefan z Międzyzdrój

94.Gratulacje za super stronkę! Jest naprawdę bardzo przydatna. Można w łatwy sposób znaleźć na niej wszelkie informacje o szkole, o ważnych wydarzeniach i terminach, podejrzeć jak uczą się i spędzają czas dzieci ;)
Wielkie dzięki za tak duże zaangażowanie i czas poświęcony w tworzenie tej strony.
Pozdrowienia dla wszystkich związanych z "Jedynką"

93.Chciałam pozdrowić panią Aleksandrę Piotrowską za ten rok nauki.Teraz 4 klasa
więcej przedmiotów i więcej nowych nauczycieli.Bardzo lubię się uczyć.

92.Niewątpliwie są Tacy Ludzie, po spotkaniu których tęskni się, gdyż głęboko ,,zapadli"" nam w sercu... Są takie miejsca, które choć dane ,,na chwilę""- we wspomnieniach zawsze jawią się gościnnie niczym Dom... Szanownej Pani Dyrektor Iwonie Brzezińskiej, Pani Wicedyrektor Annie Cofała-Stolarek, Pani Wychowawczyni klasy 1a Aleksandrze Piotrowskiej oraz wszystkim Tym, którzy towarzyszyli mi podczas praktyki w szkole: SERDECZNIE DZIĘKUJĘ! Dziękuję właśnie za ową gościnność i serce, dzięki którym śmiało mogę powiedzieć, iż ,,Piękno"" i ,,Mądrość"" bliskiej mi pedagogiki H. Pestalozziego czy J. Korczaka - to nie tylko historia i wzór dla potomnych, lecz tętniąca życiem rzeczywistość, w której dzięki Wam dane mi było uczestniczyć... Z wyrazami szacunku: Siostra Alicja

91.W zeszły piątek zakończyłam praktykę w SP nr 1 i po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że Pani Beata Łapkin oraz Małgorzata Wilk to jedni z najlepszych pedagogów jakich spotkałam na swojej drodze i mam nadzieję, że jeszcze wiele dzieci, jak i studentów będzie mogło się od nich uczyć. Mieć takich nauczycieli w szeregach grona pedagogicznego to skarb !!! :)

90.Brałem udział w tym Jubileuszu było super gratulacje dla Pani Dyrektor oraz dla grona Pedagogicznego za wspaniałe zorganizowanie tego Jubileuszu 90 lecia szkoły było wszystko,trochę historii szkoły i sukcesów no nawet był tort Urodzinowy-fajnie było przejść po korytarzach i klasach gdzie spędziło się dzieciństwo i powspominać

89.Fajnie popatrzeć na nasza Jedynkę, a zwłaszcza na zmiany które zaszły w niej :) Serdeczne pozdrowienia dla Nauczycieli i Dyrekcji... Zwłaszcza dla "naszej Pani" :)

88.Serdeczne dzięki dla Pani Dyrektor i Organizatorom spotkania w NASZEJ SZKOLE z okazji Jubileuszu

87.Gratuluję wspaniale zorganizowanych obchodów 90-lecia. Jestem pod wrażeniem atmosfery panującej podczas obchodów. Było dyskretnie dostojnie i jednocześnie tchnęło ciepłą radością. Dziękuję za wzruszające spotkanie w naszej starej "jedynce"

86.Serdecznie dziękuję Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu za zaproszenie mnie na wspaniałą imprezę z okazji 90-lecia istnienia Szkoły.

85.Tęsknie trochę za starą szkołą i starymi nauczycielami :c Niejednokrotnie wspominam czasy szkoły ;)

z Pozdrowieniami dla WSZYSTKICH nauczycieli. Bez wyjątku!

84.Siemka co tam u was a? U mnie spoko ;) Pozdrowienia z sp.6. Ruda Śląska ;)

83.Święta prawda. Chodziłem do tej szkoły, teraz chodzą dzieci mojego brata. Rzeczywiście zmiany są na plus. Pozdrawiam całe grono pedagogiczne.

82.Patrzę, patrzę i nie mogę uwierzyć. Ze wszystkich informacji zamieszczonych na Waszej stronie, zdjęć, opisanych sukcesów, wynika, że Jedynka stała się od września zupełnie inną (lepszą) szkołą. Zmiany jakie można tu zauważyć, na pewno podniosą mocno nadszarpniętą opinię jedynki przez ostatnie 20 lat. GRATULACJE!!!

81.Pozdrowienia dla pani Mikundy

80.Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę :
Mikołaja bogatego,
śniegu bielutkiego,
choinki pachnącej
i gwiazdki błyszczącej.
Minimum stresu,
maksimum miłości
i tyle radości
ile karp ma ości!

Wszystkim nauczycielom a szczególnoie tym co mnie uczą ; )).

79.Wszystkiego naj Nauczycielom z okazji świąt

78.Pozdrawiam pania Aleksandrę Matuszny za to, że dobrze uczy chociaż nie zawsze wszystko pamiętamy ! ; ))

77.Ulubione miejsce w szkole to biblioteka i pracownia kompuretowa. Wszystkiego naj wszystkim nauczycielą i "wszystkim" ucznią.

76.W dniu 18 listopada 2011r. miałem wielką przyjemność odwiedzić "jedynkę", która była "moją szkołą" w latach 1962-1970. Dziś są już zupełnie inne czasy, ale mimo upłynięcia 41 lat, jest to nadal bliskie mi miejsce. Na każdym kroku spotkałem się z życzliwością i uprzejmością, co dodatkowo wzmocniło moje sentymenty.
Bardzo dziękuję Pani Dyrektor, oraz Panu od WF za poświęcony czas. Może znów kiedyś odwiedzę moją pierwszą szkołę ?
Pozdrawiam - Zbigniew Woźniak

75.Pzdrowienia dla pani Oli Piotrowskiej

74.pozdrowionka z wakacji dla 5a i dla pani Mikundy

73.całuski
dla 5a i pani Mikundy

72.Super stronka :)

----------------------
http://www.producentgzymsow.pl

71.najgorętsze pozdro dla 4a

70.Co jak co ale ta szkoła na zawsze pozostanie w mojej pamięci ;)
Chętnie bym wróciła do " jedynki " , ale to jest niestety nierealne no chyba że jako gość ;)
Pozdrowienia dla całej rady pedagogicznej - m.in naszej wychowawczyni p . A . Piotrowskiej oraz p . I . Woźnej - Pfaff .
Również dla cudownej 6b ( 2005 - 2008 ) .

69.Zajefajna szkoła :D

68.ta szkoła jest super pozdro dla klasy 4a i dla reszty szkoły Xdd

67.Fajna szkoła. Fajne zdjęcia
Zapraszam do nas http://gwb.pl/

66.Siemka ;) wpadłem tu przypadkiem a Wasza strona bardzo mi się spodobała ;) wnioskuję, że Wasza szkoła jest na prawdę fajna. Jestem również podekscytowany szatą graficzną księgi gości ;) pozdrowienia z http://gwb.pl

65.Siemka ;) wpadłem tu przypadkiem a Wasza strona bardzo mi się spodobała ;) wnioskuję, że Wasza szkoła jest na prawdę fajna. Jestem również podekscytowany szatą graficzną księgi gości ;) pozdrowienia z http://gwb.pl

64.Siemka ;) wpadłem tu przypadkiem a Wasza strona bardzo mi się spodobała ;) wnioskuję, że Wasza szkoła jest na prawdę fajna. Jestem również podekscytowany szatą graficzną księgi gości ;) pozdrowienia z http://gwb.pl

63.Bardzo chciałabym pozdrowić całe Grono Pedagogiczne,Oraz podziękować za te lata nauki:)
Serdecznie zapraszam do tej szkoły.!
Nigdzie niema lepiej.!
Pozdrowienia dla 6b :***
KaŚkA:)

62.bardzo milo wspominam ta szkole kolegów i nauczycieli również teraz to już tylko maturka mnie czeka:P pozdrawiam

61.eff...
Jedynka byłą super szkołą a musielismy odejść... :(
Gimnazjum też jest fajne...
Pozdrawiam panią Piotrowską, pana Lipińskiego i panią Mikundę...

60.Sp 1 jest super a najbardziej w szkole super jest pani Piotrowska pozdrowionka dla niej i dla 6 B!

59.Ja chodziłam do tej szkoły,uczyła mnie wspaniała Pani żurek i mam bardzo miłe wspomnienia ;) Chcę pozdrowić wszystkich nauczycieli ,Panią Dyrektor i Panią Wice Dyrektor a także całe grono pedagogiczne ;)

58.dziś wakacje więc bardzo chciałam pozdrowić całe grono pedagogiczne panią derektor oraz panią wice derektor życzę miłych wakacji dużo słońca i spełnienia wszystkich marzeń żeczy KATARZYNA WERNER Z KLASY PANI KLIMCZK(narazie niewiem która to klasa:)

57.pozdro dla calej 6a i dla nauczycieli ktorzy sie z nami mecza!!!!
wspolczucia///

56.jestem Sebastian Biały i jestem uczniem pani Ani Żurek pani jest bardzo fajna ja nie chce do gimnazjum

55.Czesc, chodze do tej szkoly juz 4 lata wiec wiem dobrze ze jest SUUUPER!! Buziaki dla 4b pozdrawiam moja dawna wychowawczynie Panią Hanie S. i moja tutejsza wych. Panią Marie K.

54.Z dużym sentymentem wspominam lata spędzone w 1-ce,którą ukończyłem w 1956r.
Pozdrawiam żyjących kolegów z klasy "C"

53.Elo!!! Ta szkoła jest super
Pozdrowioinka dla wszystkich a najbardziej dla klasy 6a

52.Witam. Pozdrawiam panią Anne Żurek!!! Uczęszczałem do tej szkoły w latach 1997-99 (VII c) Pozdrawiam również moją wych. Panią Darmoń z którą widze śię w LO. Pozdrowionka dla wrzyskich!!!!

51.mile wsponinam nasza Klase z rocznika 1958-1965 naszym Dyr.sewerynska mila wychowawczyni Pani Janek a koszmarem byl Geograf pan Czeslawski pozdrawiam wszystkich z naszj Klasy möze obnajdzemy siebie czkam na efekt Aha

50.Chyba jestem aktualnie najstarszą osobą w księdze, szkołę ukończyłam w 1964 roku i z przyjemnością wspominam szkolne dzieje.
Pozdrawiam grono pedagogiczne i uczniów.

49.Serdeczne zyczenia Noworoczne dla Pani
Dyrektor Barbary Gattnar .Bylem jej uczniem w Latach1972-74 w Szkole podstawowej Nr 27 ul Jozefowska
Pozdrowienia dla Kadry Nauczycielskiej oraz uczni Z powazaniem Jan Orzel

48.pozdro dla całej 6b i dla pani Izy Piotrowskiej i hajny tego hajniątka.

47.Witam jestem uczennicą piątej klasy pozrawiam wszystkich nauczycieli a szczególnie naszą wychowawczynią panią Anne Żurek i pana Lipińskiego są suppper!

46.Odwiedzajcie nasza stronke.Polecam naszą szkole jest super!Pozdrowienia dla nauczycieli:
pozdrawiam Panią Hanie Suchocką(jest super)Panią Klimczak,Panią Piotrowską,Panią Magde Dorote,Panią Matuszny,Panią Wożną Pfaff,Panią z WF(tez jest super),Panią z Muzyki(jest bardzo mila i pogodna),Panią Okoń z jezyka Angielskiego,i wszystkie inne nauczycielki z ktorymi mam lekcje.
Wysylacie swoje dzieci do naszej szkoly

45.Wpisujcie się na stronkę www.nasz-klasa.pl znalazłem tam swoją klasę ale ludzików mało

44.siemanko pozdro dla klasy 5b pj pana lipińskiego pani jarząbek

43.Siema pozdro dla Lipińskiego i dla całej 6a

42.hej!! ja chodze do tej szkoly pozdrawiam pania ole.paulina z 3b

41.ja uwielbiam ta szkole!najbardziej polecam nauczycielki:pani ola piotrowska,hanna suchocka,mariola stenka i maria klimczak.pozdrawiam kl3b chodze do niej poz.marcina i magde.

40.Witam was. Kocham te szkole.

39.ja chodze do tej szkoly. i uwazam ze nawet jest fajna.a najlepsza nauczycielkami sa pani beata lapkin,pani ola piotrowska,pani mariola
stenka,pani hanna suchocka i pani maria klimczak

38.Ta szkoła jest super! A nauczyciele...są super! Pozdro dla wszystki uczniow i nauczycieli!

37.Chodze do tej szkoły a wsumie jestem w klasie piątej.POzdrawiam moje kumpele:Ale K,Magde Ż,Ole Sz,Damiana Z,oraz Radka B Również nauczycieli mi.Marię K,Beatę L,Agatę J i Marię K pozdro:) xD

36.Chodziłam do tej szkoły jakiś czas temu, i zawsze będę myślami do niej powracać.Pozdrawiam najlepszą wychowawczynie pod słońcem Panią Małgorzatę Wilk :) i cały skład mojej byłej klasy z którą niestety musiałam się szybko pożegnać :( szkole dziękuje za to że pozwoliła mi dobrze zacząć start w naukowe życie. Pozdrawiam rocznik startujacy w latach 1993-1994 :D

35.tez chodzilam do tej szkoly i teraz jestem juz w 2 klasie gimnazjum pozdrawoam cala klase 6a OLE CIBE DARIE SZEWCZUK SYLWIE FREY I wszystkoich co chodzily do tej klasy pozdrawiam nauczycieli kturzy ucza w jedynce

34.Hehehe jak też opuściłem w roku 1984. Coś mi się wydaje że nie chodziłem z "Markiem" do klasy chociaż może. Szkoła jak szkoła, mam różne z nią wspomnienia i dobre i złe. Z całej kadry to nikt nie został co mnie uczył. Jedynie pamiętam panią Barową, którą czasem tam widuję jak prowadzę swoje dzieci do tej szkoły.

33.81-86 bylem uczniem tej szkoly.szukam ludzi ktorzy tez sie wtedy uczyli w klasie B.pierwszej wychowawczyni niepamietam,ale pozniej byla to p.Anna Cofala.
http://nasza-klasa.pl otwarlem nasza klase,prosze o wpisy!pozdrowienia!

32.Wspaniała szkoła,kończyłem z powodu wybuchu wojny w 1939r 5-tą klase.Mieliśmy wspaniałych nauczycieli .Szukam kolegów z tego okresu chodzenia do tej klasy.Piszę z tego okresu wspomnienia oraz mam zdjęcia.Przesyłam pozdrowienia
uczeń 5-tej klasy

31.POZDRAWIAM CALA JUZ TERAZ 6A PANIA IZABALLE PTOK I CALE GRONO,MOJA PACZKE NAJLEPSZYCH PRZYJACIOL.ANGRL.

30.Szkołę tę ukończyłam w 1987roku i było super. Szukam kontaktu z osobami z mojego roku.

29.Chodzę do tej szkoły 4 lata. Już we wrześniu br. idę do 5 klasy. Osobiście lubię moją szkołę, ale niekiedy jest coś nir "teges". Pozdrawiam moją wychowawczynię mgr. Sylwię Wiszowatą. A także panią Agatę Jarząbek, Magdalenę Dorotę, Marię Krzesiak i panią Iwonę Mikundę. A także pozdrowienia dla całego gronka mojej sqli! ;)

28.Ta szkoła zawsze była super!! Opuściłem jej mury w roku 1984...Pozdrawiam- "zwapniały Marek"

27.ta szkoła jest super mam tu kolezanki i kolegów a za niecałe 2 miesiące ide do gimnazjum

26.siemka lubie te szkołe prawie wszystkich
nauczycieli pozdrowienia dla całej szkoły
:)

25.Nigdy nie zapomnę lekcji j. polskiego z Panią Gattnar, może i dręczyła nas częstymi wypracowaniami ale teraz nie mam problemu się wypowiedzieć, a pisanie nie jest mi straszne. Ci, którzy mają z nią zajęcia niech sie cieszą, lepiej nie mogli trafić :^)
Pozdrowienia również dla mojej pierwszej wychowawczyni Barbary Roj, oraz ostatniej wychowawczyni Pani Zwolińskiej (chociaż już nie pracuje ;^) )

Lech (1987-1995)

ps: Pamiętam też miłe trio: Ania, Lidka i Ola (1988-1996) :^)

24.Pozdrawiam wszystkich.Ta szkoła jest super!!!!!!!!!!!!!

23.Fajna strona i szkoła chodze do tej szkoły extra

22.Pani Aleksandra Piotrowaka jest super nauczycielką najlepsza na swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21.Pani Aleksandra Piotrowska jest SUPER nauczycielem

Pozdro dla wszystkich uczących się w tej szkole :-)

20.Witam wszystkich
Pozdrawiam całe grono pedagogiczne a zwłaszcza Panią Iwone Mikunde..... :-))

19.ciesze sie ze chodziłam do tej szkoły całe 6 latek :D:D było superrrr pozdro dla byłej 6a jezeli ktoś przeczyta ten wpis z mojej ukochanej kalsy :* buziole dla was :*:*:*:* (trzeba zrobic jakies spotaknko naszej klasy - mam nadzieje ze szkoła pomoze :D)

18.ciesze sie ze chodziłam do tej szkoły całe 6 latek :D:D było superrrr pozdro dla byłej 6a jezeli ktoś przeczyta ten wpis z mojej ukochanej kalsy :* buziole dla was :*:*:*:* (trzeba zrobic jakies spotaknko naszej kasy - mam nadzieje ze szkoła pomoze :D)

17. ta szkoła jest bardzo fajna i bardzo są mili nauczyciele dzieki wam za wszystko

16.CHOCIAŻ OD CZASÓW ZAKOŃCZENIA MOJEJ EDUKACJI W SZKOLE PODSTAWOWEJ (1987-1995) CZĘŚCIOWO ZMIENIŁA SIĘ KADRA PEDAGOGICZNA TO I TAK PRZESYŁAM GORĄCE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH "STARYCH" I OBECNYCH NAUCZYCIELI.

15.Pozdrawiam cała moja kochana szkole jestem a własciwie byłam uczennica szkoły rocznik1962-1970 kochani trzymajcie sie cieplo to była wspaniała szkola

14.CHodziłam całe 6 lat do jedynki i teraz jak jestem w gimnazjum to strasznie mi brakuje tych wspaniałych nauczycieli,bo pomimo tego że czasem dużo wymagali to naprawde byli bardzo fajni:)Pozdrowienia dla wszyskich a wszczególności dla p.Lipińskiego i p.Krzesiak...

13.Lubię moją szkołę, jest tu fajnie. nauczyciele są super, a Panie Dyrektorki są The Best

12.Pani Ola to mi zawsze pomaga i bardzo Ją lubie za to :)

11.Pani Ola jest faaaajna!

10.Tu jest super

9.super stronka!
pozdrowienia z Pszczyny

8.Bardzo ciekawa strona i świetnie zrobiona.

7.Gdy przyszłam do tej szkoły w 3 klasie strasznie się bałam, teraz gdy jestem w niej juz 4 rok nie wyobrażam sobie przejścia do gimnazjum :)
P.S.: Pozdrawiam całe GRONO PEDAGOGICZNE

6.Moje pierwsze kroki w Swiecie nauki stawialem wlasnie w tej Szkole w Roku Panskim 1969 , mialem to szczescie ze sie dostalem do klasy Pani Wilczek ,ktora byla wspanialym pedagogiem i miala olbrzymie serce , ja bylem nienajlatwiejszym uczniem czesto przebywalem na dywaniku i Pani Dyrektor,ale jej to nieprzeszkadzalo inwestowac we mnie jej wiedze ,moze wtedy jeszcze tego nierozumialem ,ale dzisiaj z perspektywy lat dziekuje pani Pani Wilczek i calemu Gronu
Pedagogicznemu z tamtach lat .
Milo wspominam Szkole Nr 1

5.Poadrawiam wszystkich.

4.Jestem absolwentką szkoły, dzis po latach naprawdę miło wspominam dni w niej spędzone. I ówczesną wspanialą kadrę pedagogiczną. Wspaniała Pani Darmoń, Romanowska, Skrzyńska, Młynarska i Pan Uznański. Dzięki Nim jestem kimś. I za to bardzo dziękuję.

3.Pozdrawiam serdecznie Dyrekcję igrono pedagogiczne. Łukasz Nieznośny

2.Bardzo ciekawa strona i bardzo pomysłowa i przyjemna dla oka galeria zdjęć.

1.Ciekawa strona www. Dzięki niej dowiedziałam się wielu ważnych informacji o Waszej szkole, które pozwoliły mi dokonać ważnego wyboru. Jestem pewna,że moje dziecko będzie kształciło się właśnie w "Jedynce".

Powrót do stronyNowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by