Jesteś 8181 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Witamy w dziale Szpitali i Klinik. Dział ten stworzono po to abyście mogli państwo na bieżąco dodawać adresy klinik , szpitali zarówno w Polsce jak i na świecie zajmujących się tematyką lecznia nowotworów. Prosimy dodawać adresy ,telefony kontaktowe i może kilka słów na temat specjalizacji. Często zdarza się że człowiek pozostawiony ślepemu losowi ,nie ma pojęcia gdzie ma skierować swoje kroki. Chodzi przecież o to ,żeby trafić pod właściwy adres ze swoim choróbskiem i być leczonym profesjonalnie i najlepiej jak to tylko mozliwe. Może ten rejestr coś takim przydadkom zaradzi.


58.Moja 6 letnia córeczka jest chora na zespól evansa. Proszę o pomoc w zakresie informacji o chorobie i jej leczeniu. Może istnieje jakiś lek za granicą, który ratowałby jej życie?

57.Witam
Ja też miałam przeszczep w Katowicach i nikt nigdy o kase nie poprosił a leczyłam się tam 2 lata plus przeszczep.
Niewidze po co gadać takie bzduru i oczerniać klinike co ratuje życie nam .
Każdemu życze dużo zdrowia i przemyślanych wpisów
Pozdrawiam Aga

56.KLIMIKA W KATOWICACH JEST OBECNIE UWAZANA ZA NAJLEPSZA W POLSCE I JEDNA Z PARU W EUROPIE. JAK MOZECIE MOWIC O PIENIADZACH !LUDZIA KTORZY NIE NAJA NAWET NAJMNIEJSZEJ SZANSY NA WYGRANA NIEPOWINNI BYC SKRESLANI !!!! ZYCZE ZDROWIA DLA WSZYSTKICH I DLA MOJEGO Ł.KTORY TERAZ WALCZY WLASNIE W KATOWICACH .

55.z tego co wie, to dobra klinika jest w krakowie, na Kopernika, mozna sprobiwac, pozdrawiam

54.Wiadomość prywatna...
Hasło:

53.Choć minęło już wiele lat od kiedy opuściłem mury gdańskiej hematologii na Akademii Medycznej nie mogę zapomnieć tamtejszych lekarzy i personelu medycznycznego...nie potrafię wyrazić tego co czuję...po prostu DZIĘKUJĘ Bogu że tam trafiłem do prof.A.Hellmanna i dr W.Barana...wszystkim chorym życzę tak kompetentnych i oddanych lekarzy...

52.Serdeczne podziekowania dla wspanialych lekarzy kliniki hematologii i transplantacli szpiku w katowicach ktorzy walczyli ozycie mojego meza.choc poltora roku po przeszczepie moj maz przegral walke z nawrotem choroby ale jestem im wdzieczna ze dzieki ich ofiarnosci moj maz byl jeszcze ze mna 22 miesiace

51.witam... weszłam na tą strone ponieważ moja mama miała chłonniaka złośliwego.. miała 8 chemioterapi razem z mapterą.. i wyszła z tego 3 lata temu, to był cud. Po dwóch latach od choroby urodziła dziecko, co tez było cudem, jednak strasznie się o nią boję.. mam nadzieje że nie bedziemy musieli przez to przechodzić. Trzymajcie się, trzymam za Was kciuki uwierzcie że z tym da sie wygrać.

50.kochani... miałam 21 lat... i CHŁONNIAKA BURKITTA przewieziono mnie do CENTRUM ONKOLOGII W W-WIE. Trafiłam tam w ręcę dok,Jacka Zwolińskiego. i jestem do dziś a mam 33 leta

49.ja byłam w warszawie i wiem ze kierownikiem mojego oddziału był ijest ten sam wspaniały czlowiek

48.kochani... miałam 21 lat... i CHŁONNIAKA BURKITTA przewieziono mnie do CENTRUM ONKOLOGII W W-WIE. Trafiłam tam w ręcę dok,Jacka Zwolińskiego. i jestem do dziś a mam 33 leta

47.serdeczne podziękowania dla kliniki hematologii w katowicach gdzie wyprowadzono mojego brata z ciężkiej choroby z zaawansowanego nowotworu, przeszedł przeszczep szpiku rodzinny i zwalczył nowotwór, niestety półtora roku po przesczepie zmarł na śródmiąższowe zapalenie płuc spowodowane wirusem cytomegali.
Szkoda że cały wasz trud i moje zaangażowanie poszło nadaremnie przez niewiedze i mylną diagnoze lekarzy w szpitalu rejonowym.

46.Witam. Stwierdzono u mnie przewlekłą białaczkę szpikową. Bez problemów czy koneksji przyjęty zostałem do Kliniki w Katowicach.Nikt nie wspominał o pieniądzach. Personel medyczny wspaniały.Jestem 3 lata po przeszczepie allogenicznym i jest SUPER. POLECAM.

45.Droga Sławko nawet najlepsza klinika nie gwarantuje powodzenia w procesie leczenia a tym bardziej w przypadku chorób hematologicznych.Ale nie możesz siedzieć z załamanymi rękoma tylko ostro wziąść się do leczenia.Tu każdy dzień ma znaczenie a kliniką do której mam pewne zaufanie jest gdańska klinika hematologii na Akademii Medycznej.Tu spotkasz lekarzy znających się na swoim fachu z najlepszym profesorem na czele.
Życzę Ci dużo wytrwałości i siły w walce z chorobą.
guma

44.witam,jestem po chemii(minął rok), mam chłoniaka .niedawno badania wykazały nawrót choroby(guz śródpiersia),powiedzcie gdzie mam się zgłosić do tej pory leczyłam się w bydgoszczy jak widać bez skutku...

43.szukam wiadomości na temat małopłytkowości ostrej i anemii autoimmunohematologicznhej zwanej dalej jako ZESPÓŁ EVANSA.Chętnie porozmawiam z rodzicami chorych dzieci, mój synek ma 6 lat i od 3lat choruje.

42.Wiadomość prywatna...
Hasło:

41.Wiadomość prywatna...
Hasło:

40.Nie rozumiem wpisów dotyczących tzw.grubego portfela ponoć pożądanego aby dostać sie do Katowic na przeszczep. zdecydowanie zaprzeczam! Miałam tam przeszczep w styczniu 2006 roku i nikt nie chciał żadnych pieniędzy! Moja koleżanka jest po 2 przeszczepach w Katowicach w ciągu 2 lat i zawsze otrzymała pomoc z wielkim poświęceniem. Proszę nie rozpowszechniać plotek i złych informacji!!!

39.Najlepszy zespół w kraju. A doc Wojnar jest bezkonkurencyjny.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by