23.Poszukuję dalszych informacji i faktów nt. 12-letniego chłopca i dwóch kobiet z Sośniczan oskarżonych o czary i bestialsko zgładzonych w Koprzywnicy w 1721 roku.

22.Rozczytuję się od kilku dni w Pana "Podręczniku bis". Rewelacja !
Wynalazłem w internetowych księgarniach inne Pana książki oprócz "Podnośnika".
W opisie czytam, że to własne wydawnictwo.
Czy mogę u Pana kupić tę książkę ?

pozdrawiam
Mariusz Witczak

21.silne doznania
więcej, chciało by się stały miec do niech dostęp!!!
powodzenia, czekam na prace dalsze...
g.

20.Juz teraz wiem, że Pan to jest Pan - człowiek z niepokojem w oczach. Życzę zdrowia.

19.Nie jestem artystą Zbyszku,ale podziwiam Ciebie i to co robisz.I jesteś tak blisko,chociaż na " Bydgoskiej" byliśmy bliżej i jakoś ciepło

18.dzień dobry p. Warpechowski
chciałam przywiązać kamerę do szyi mojego psa-owczarka bo nie podoba mi się jak na mnie patrzy.

17.Cześć Zbyszek,
Byłam u Ciebie z wizytą we wrześniu 2001 roku. Rozmawialiśmy o Black Market-cie. Chcę Ci przesłać w załączniku spisane rozmowy prowadzone jesienią 2001 z Borysem Nieslonym i Zygmuntem Piotrowskim. Nie mogę jednak znaleźć adresu maila do Ciebie, tak aby móc przesłać załączniki. Proszę o kontakt.

16.Szanowny Panie,
Jestem kuratorem wystawy Jerzego Panka, która jest obecnie prezentowana w Muzeum Narodowym w Krakowie. W związku z tą ekspozycją organizuję 20 października w naszym muzeum Spotkanie Przyjaciół Artysty, na które chciałabym Pana zaprosić. Nie mam jednakże Pańskiego adresu, zatem tą drogą próbuję się skontaktować. Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Krystyna Kulig-Janarek

15.Hi Zbigniew,
I believe you performed at Derry"s Orchard Gallery in 1981. Do you have any memories of this experience. We are doing an archive installation project on the history of the now closed Orchard and are contacting as many artists as possible to document any memories they may have of it. It would be great if you had a few memories that you could share with us for the project. As we"re unfunded for this installation we rely on rvryone"s good will so appreciate if you haven"t got the time or inclination to help us. Thanks for your time and best wishes.

14.Witam!
Przeczytałem ostatnio Pana list do dwumiesięcznika "Sztuka" Nr 5 z 1986r. w sprawie opisywanych wtedy dziejów Galerii Krzysztofory. Jak można się z Panem skontaktować? Chciałbym o coś zapytać.
pozdrawiam
J. Mróz

13.Witam! Jestem studentka III roku i włąsnie pisze prace licencjacką, o tematyce w której Pan tworzy, chciałabym prosic pana o pomoc w odpowiedzi na kilka moich pytań, gdyż jest Pan osoba kompetentna w tej tematyce.
Moj mail to capy6@wp.pl
Byłąbym wdzięczna za wiadomośc.

12.Pozdrawiam Pana z Czech:)
Studiuje w Brně teorie interaktywnych medii i pisze prace o polskim performance art(w polaczeniu z polskim video artem). Chcialam zapytac czy pomoze mi Pan w wyszukaniu kilku waznych dla mnie informacji?Jestem chyba pierwsza osoba w Czechach, ktora zainteresowala sie tym tematem...trzeba ich czegos nauczyc:)serdecznie Pana zapraszam na nasza performance w maju:)

11.Pozdrawiam Pana Bardzo,

10.hi zbigniew,

this is a very interesting website about your great performance art. i will make a link to your site. best regards. l"art pour l"art. alexander

9.Witam Panie Zbigniewie! Przepraszam, że pana nie poznałem, jak przyszedł Pan po materiały do Adama. Adam mi nic nie napomknął, że to Pan będzie, tylko powiedział, że przyjdzie ktoś po materiały i żeby mu to oddać. Dziwnie się składa, ale ja Pana już dawniej oglądałem w internecie (mam nawet kilka odbitek pana prac), bo lubię i ciekawią mnie tacy artyści jak Pan. Jak się jeszcze kiedyś spotkamy, to porozmawiamy, a teraz pozdrawiam pana i życzę Panu Szczęśliwego Nowego 2006 Roku
-Jan Radzikowski

8.A jednak mam znane nazwisko :) Pozdrawiam Pana Zbigniewa!:D

7.Czy odbicie twarzy w wodzie klozetowej jest sztuką, huuuuurrrrrra, jestem artystką.........
Co z tym naszym układem w "Małej"?

6.Drogi Zbyszku! Myślę, że Sandomierz powinien być dumny z faktu przebywania w Nim Ciebie. Wojtek

5.Szkoda mi cię Zbyszku. Czy to tak musi sie kończyć, że człowiek sprzedaje się jakiejś marnej tradycji zamiast pójść na swoje. Brak siły, czy brak odwagi?!

4.Drogi Zbyszku, Zbiearam relacje, wspomnienia kolegów i koleżanek o "Helikonie" ul.MArka 15.
Czy chciałbyś napisać i wysłac na mój adres 1,5 strony od siebie.
Pozdrawiam
Grzegorz

<<>>Sign GuestBook


Jigsaw puzzle - free puzzle game

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by