Jesteś 5740 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Tutaj zostaw wspomienie po swojej wizycie


165.Piekne meijsce.

164.Doskonały wizerunek.

163.Doskonała witrynka.

162.Jeżeli chodzi o ważki, to nie lepszego niż Waszka G.

161.Super skiazka.

160.Porzadne meijsce

159.Superowo.

158.Wchodzac na te stronę zaspokoiłem swa ciekawość odnośnie pisania prac.

157.Bardzo ciekawe miejsce. Zdecydowanie warte odwiedzenia.

156.swietne emsijce.

155.Świetne relacje... Czegos wlasnie takiego szukałem zeby zaliczyc jak najwiecej atrakcji an wyjazdach :) Podrawiam i życze mało piaszczystych dróg :)

154.Doskonala ksiega.

153.http://cad-download.cadincadout.com/kitchen-islands/blog musze wpisywac dla robotów, wez nie usuwaj co? ;)

152.Witam, bardzo fajna stronka ! :) Nigdy nie byłam w okolicach Radomia, ale jak tylko będę mieć okazję, na 100% się wybiorę. Ciekawe opisy i piękne zdjęcia, gratuluję pracy i wysiłku włożonego w stronę. Dodam jeszcze, że również uwielbiam piesze wędrówki, oraz transport szynowy - z tym, że zamiast pociągu wolę tramwaj :) Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę :)

151.Radom - Piękne miasto! ;)

150.Hej dawno nie zaglądałem. Czas tak szybko płynie.. Zdarza się, że czasem zapominamy o swych korzeniach. Jak zobaczyłem datę naszej ostatniej wyprawy rowerowej to się aż przeraziłem bo pamiętam to tak jakby było wczoraj.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda mi się wzbogacić tą stronę.

149.Stronka bardzo fajna, miło widzieć ludzi wędrujących po bezdrożach. Ten tajemniczy dom niczym z horroru amerykańskiego to dom Zgromadzenia Sióstr Służek
N.M.P. Niepokalanej, stąd tyle kapliczek. W Garbatce jest stary dom, który kiedyś był nazywany "Domem Amerykanina", ale na temat historii Garbatki można poczytać na stronie www.mojagarbatka.pl. Pozdrowienia i być może do zobaczenia na trasach Puszcy Kozienickiej.

148.Ciekawa strona. Fajnie patrzeć na to jak w sieci powstają strony, które opisują okolice mniej uczęszczane i może mniej odwiedzane, ale zawsze znajdzie się te kilka, a może i kilkanaście osób, którym ta strona pomoże :)

Pozdrawiam

147.Fajna strona. :-)

146.Wiadomość prywatna...
Hasło:

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by