Jesteś 3314 osobą odwiedzającą księgę.

33.szukam informacji (kontaktu z krewniakami) o swoich przodkach z miejscowości Małe Chełmy - dziadek Marceli Kosiedowski (jego ojciec Wincenty), babcia Anna z domu Grzonka.

32.Witam szukam informacji o moim dziadku ur.17 03 1902 mieszkał w czyczkowach na ulicy lipowej.ożenił się z Kazimierą Kobus i zamieszkali w Wielkich Chełmach.pozdrawiam

31.Witam.znalazłam zdjęcia prababci Franciszki Kobus i cioci Gertrudy z wielkich Chełmów,nie znalazłam zdjęcia siostry Trudy, Kazimiery mojej babci.Szukam też zdjęcia dziadka Józefa Kiedrowicz służył w pólku ułanów w Krojantach.

30.Witam.znalazłam zdjęcia prababci Franciszki Kobus i cioci Gertrudy z wielkich Chełmów,nie znalazłam zdjęcia siostry Trudy, Kazimiery mojej babci.Szukam też zdjęcia dziadka Józefa Kiedrowicz służył w pólku ułanów w Krojantach.

29.psycholog katowice

28.Czerwiec zimny i wilgotny całemu roku bardzo psotny.

27.sekretem życia jest dobre zdrowie i kiepska pamięć.

26.serdecznie pozdrowienia z urlopu w Białce

25.Doświadczony marketing i przemyślana reklama to sukces Twojej firmy

24.fajna witrynka

23.serdecznie zapraszam na stronę usługi dźwigowe.

22.polecam profesjonalna pomoc prawna

21.Na www.pewneseo.pl otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie tworzenia stron internetowych, ich pozycjonowania oraz wszelkich usług związanych z copywritingiemi prowadzeniem kampanii reklamowych w internecie.
Sam sprawdź i się przekonaj ile możesz zyskać!
Skorzystaj z niepowtarzalnej kampanii reklamowej swojej firmy i przyciągnij nowych klientów!

20.Bardzo cenna inicjatywa z galerią zdjęć rozpoznanych i nierozpoznanych. Na zdjęciach jest wielu znajomych. Korzenie mojej babci wywodzą się z rodziny Hamerskich. Hamerscy to znany stary kaszubski ród i gdzie nie zobaczyć to wiele rodów jest spokrewnionych z Rodziną Hamerskich Jestem w posiadaniu książki Rodowód Hamerskich i w tej książce są opisane rody spokrewnione z Hamerskimi jak Czarnowscy . Cysewscy Pruszak i inne

19.Bardzo fajna inicjatywa z ta stroną.
Trzeba dbać o swoje dziedzictwo.
Jak zauważyłem przewijają się też Hamerscy, zapewne dalsza rodzina.
Osobiście pochodzę z tych Hamerskich, którzy mieszkali we Wielu. Dziadek miał na pewno kuzynostwo właśnie w Brusach, Chełmach, Kinicach, Kosobudach i okolicznych miejscowościach. Jak to kiedyś bywało ludzie żenili się wśród swoich i płodzili duużżżoo dzieci. Pozdrawiam wszystkich Hamerskich.

18.Szkoda ze tak malo zdjec z Asmusa... znalazlam tylko bratowa mojego pradziadka Pelowskiego.

17.POZNAŁAM DZIADKA POZDRAWIAM

16.Czesc! Wybralam dwa zdjecia stad i narysowalam je. Wyszlo takie cos... nie olsniewa zbytnio ale sie z wami podziele. :))

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25353d16fe50f39b.html

h ttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7466cc24b6e9146.html

15.Na zdjeciu orkiestry w 2-gim rzedzie 7-my po prawej to Teodor Waldoch.

14.Na zdjeciu orkiestry 7 osoba w 2-gim rzedzie po prawej stronie to Teodor Waldoch

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by