Jesteś 7116 osobą odwiedzającą księgę.

>>Nowy wpis


Hejka :-)
Możecie wpisać się w naszej księdze.
A także prywatnie do wpojeta.
Wojtek Pojęta e-mail: wpojeta@wp.pl; gg - 2850479


312.Chciałbym serdecznie pozdrowić Panią Małgorzatę Banach. Tyle pozytywnych wspomnień z G16! Mam nadzieję ze dobrze jest Pani w nowej szkole :)

311.SP nr 30 jest super.Jest miła atmosfera.Nauczyciele są dobrzy dla uczniów i pomagają nam w naszych problemach i nam tłumaczą to czego nie potrafimy.

310.Czy planowane są obchody 150-lecia szkoły i jakieś spotkanie po latach?

309.Chciałbym bardzo serdecznie pozdrowic siostrę Zenobię Stręciwilk. Uczyła mnie, prowadziła przez życie i pokazywała jak żyć przez pierwsze lata edukacji w szkole podstawowej, wtedy kiedy jeszcze pracowała w Kutnie [woj. łodzkie] Prosze przekazać jej serdecznie pozdrowienia ode mnie i całego Ruchu Opatrznosci Bożej w Kutnie. R.

308.szkoła jest bardzo fajna . wszystkie te sukcesy .. sportowe , naukowe , aż zaszczyt do takiej szkoły chodzić . szkoda , że już tam nie chodzę . na pewno będę odwiedzać .

307.Bardzo fajna szkoła ta 30. Jestem zadowolona, że moje dziecko do niej uczęszcza. I strona internetowa szkoły też fajna.
No i cały czas coś się dzieje. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych.

306.robienie złej reklamy innym szkołom (mam tu szczególnie na myśli jedną) nie jest zbyt dobrym pomysłem. :)

305.Aha, i zapomniałem wspomnieć, że chodzę teraz do gimnazjum im. Stefana Batorego, które gorąco polecam. Pzdr.

304.Oj, pamięta się te wspaniałe lata, gdy chodziło się tu do szkoły. Dzieci na pierwszym piętrze biegały jak szalone, wrzask, ale ta szkoła miała charakter. No, ale teraz gimnazjum. Chciałbym znów chodzić do podstawówy. Pozdro dla wszystkich co mnie znają.

303.a samoreząd nie najlepszy "niektóre" osoby nie powinny tu być! ale to już nie moja sprawa

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by