Jesteś 6871 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

105.Serdeczne pozdrowienia i do tego zyczenia,dla czcigodnego Kaplana,ktoremu madrosc Boza jest dana.Niech Bog drogami Ksiedza kieruje ,a wiara przkazywana ,niechaj poteguje.Duch Swiety natchnienia nowe niech daje ,a Mateczka Boza w opiece miec nie przestaje.

104.Witam Księdza. Od pewnego czasu próbuję sprowadzić na drogę prawdy kilku świadków jehowy. Nie radzę sobie już z tym. Na nic moje wysiłki. Czy kościół katolicki nie powinien w jakiś sposób ostrzegać swoich parafian przed tą niebezpieczną sektą. Czy Kościół coś w tej kwestii robi. Pzecież szeregi świadków zasilają dziś katolicy właśnie. proszę o odpowiedź. Arkadiusz Jurek

103.Księze Jerzy teraz lepiej rozumiem twoje milczenie:(

102.Serdeczne pozdrowienia dla szanownego księdza proboszcza. Szczęść Boże w posłudze.

101.Serdeczne pozdrowienia dla naszego byłego Proboszcza ks. Jerzego Bieńkowskiego przesyła rodzina Dymek ze Zbójna. :))

100.Serdeczne pozdrowienia dla Przewielebnego Księdza Jerzego Bieńkowskiego od wspólnoty Salezjańskiej.
Bardzo fajna strona. :)

99.Wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy

98.Szczęść Boże! Od razu robi się jakoś cieplej na duszy, kiedy po 13-tu latach można znów "usłyszeć" byłego wikarego :) Gratuluję pomysłu! Dziękuję za słowa pełne radości życia, te sprzed lat i te ze stronki. Mam nadzieję, że mimo obowiązków dorzuci ksiądz od czasu do czasu jakieś nowe przemyślenia. Serdecznie pozdrawiam!

97.a gdzie moge dowiedziec sie, o ktorej sa Msze sw.?

96.Szczęść boże Księdzu Jerzemu

95.Pozdrowienia z Warszawy dla Ciebie Księże.Niech Pan prowadzi.

94.Dziękuję Księdzu za taką fajną i bardzo treściwą stronę. Jest zrobiona ze "smakiem" i zarazem bardzo pouczająca jak i pomocna.Wielkie Bóg zapłać Ks. Dziekanowi, pozdrawiam i zyczę wiele zdrowia z modlitwą - Józef z Tucholi.

93.Szczesc Boze:)
Piekna stroneczka:)bardzo bym chciala nawizac kontakt z kims z duchownych z Bialegostoku:)czy moze mi ksiadz jakos pomoc?
Szczesc Boze:)

92.Szczęś Boże księdzu. Skoro ks koniecznie prosi to zostawiam swój wpis , a odwiedziny tej strony zawdzięczam Myszy:-). Ciekawa strona, można czytac i czytac, pozdrawiam

91.Szczęść Boże! Serdeczne życzenia z okazji Imienin. Dużo zdrowia, szczęścia, wielu łask Bożych na dalszej drodze życia, posługi kapłańskiej przesyła rodzina Brodowskich z parafii Ruże
P.S. Ciekawa stronka, wiele interesujących artykułów. Piotrek

90.I twoją, i moją, ta Radość ze Zmartwychwstania, niech będzie z tobą, Księże "Jurku d. Wodzu".

89.pozdrowienia z berlina przesylala dla ks.jerzego tata salezianina.

88.Witam Zakroczym to cos pieknego , atmosfera bardzo ciepła i przyjazna z kazdym mozna pogadac cos wspaniałego. . Jest super buziaki dla wszystkich przesympatycznych ksieży:) , którzy potrafia pomóc zagubionym kasia z Płocka:):)

87.Serdecznie pozdrawiam!!!

Michał Kwiatkowski
kl. IV a

86.Serdecznie pozdrawiamy.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by