Jesteś 4510 osobą odwiedzającą księgę.

>>Nowy wpis


Prosimy o pozostawienie śladu po sobie w naszej księdze gości.


58.Przepękne miejsce! Bardzo fajna strona. Historia ciekawie przedstawiona no i te fotografie! Będę musiał odwiedzić te strony.

57.Nie spodziewałem się, że znajdę tu tak wiele informacji na temat mojej ukochanej miejscowości. Pozostaje pogratulować autorom wiedzy i wytrwałości w dążeniu do celu. Naprawdę znakomita stronka. Na pewno jeszcze na nią nieraz zajrzę! :)

56.Piękna miejscowość, o której istnieniu dowiedziałam się dzięki tej stronie.
Czy wśród mieszkańców przetrwało jeszcze nazwisko Żaba?

55.Ród Strzemię niema nic wspólnego ze śmiercią św.Stanisława.W/g Długosza tak właśnie było(legenda herbowa)dalej ten sam autor temu zaprzecza.Osobiście bardzo dokładnie tą kwestię analizowałem i nie znalazłem żadnego potwierdzenia uczestnictwa w zabójstwie przedstawicieli rodu Strzemię.

54.Świetne fotki, bardzo ładne dziewczyny:)

53.Wiem, że ta strona powstała w zupełnie innym celu … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 7, 10 i 12 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … .
Mój adres e-mail: marcomon1203@wp.pl

52.swietne zdjecia mojej rodzinnej miejscowosci:) tyle wspomnien.....

51.miło było oglądać waszą stronkę
miło było, ale się skończyło
cześć!!!!!!!!!!!!!!
:)))))))))))))))))))))))

50.Ciekawa strona szczególnie dla mieszkańców.

49.fajna stronka

48.pozdrawiam serdecznie miło się czyta i ogląda waszą stronę

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by