Jesteś 26602 osobą odwiedzającą księgę.

762.Szukam kolegów z VIII kompanii z Pruszkowa rocznik 86-88

761.Witam Was Wuczko i Stach.Co u Was slychać?

760.Pozdrawiam Aniol! Tak Stach! Od 1993 mieszkam w USA.Pozdrawiam milo!

759.Witaj Anioł pozdrawiam .Ej Wuczko to Cię bracie wywiało aż za wodę?Trzymaj się,pozdr.

758.Witam Was Wuczko i Stach.Bylem w Sanoku od 3-go sierpnia 1987 roku a potem w Warszawie na ulicy Stalingrradzkiej.Pozrawiam.

757.Witam Was Wuczko i Stach.Ja byłem w Sanoku od 3-go sierpnia w roku 1987 a potem w Warszawie na ulicy Stalingradzkiej. Pozdrawiam.

756.Do Stacha! dzieki za pozdrowienia i ja rowniez pozdrawiam! Ja u Kantka na nowym mieszkaniu w bloku to ukladalem nie majac o yym zielonego pojecia parkiet! hahaha ale trzeba bylo kombinowac a dac sie gnoic.ja mialem przysiege w Sanoku na stadionie na terenie jednostki. Fajne byly czasy i Policmajster cos znaczyl! Jak patrze na dzisiejszych "Terminatorow" majacych taki super sprzet ,mundury,ochraniacze ,kaski itp,to my wygladalismy jak jacyys "jaskiniowcy" ale my bylismy mistrzami w temacie nie to co obecnie.A ten marsz i zadyma to byla by opanowana w ciagu gora 15min przez gora dwa plutony i to nie specjalne a tylko alarmowe.No coz! swiat sie zmienia! Pozdrawiam serdecznie zza wielkiej wody!;)

755.Witaj kolego Wuczko!!!No w końcu ktoś z Sanoka sie odezwał.U mnie też dalej był kpt.Kantek i doszedł taki młody ppor. okropna oliwa.Już pisałem wcześniej potem byłem w K-cach i Maczkach.A te Kiczery itd to znam jak własną kieszeń bo ja tutaj w Bieszczadach nadal mieszkam na stałe i stąd pochodzę.Pozdrawiam Ciebie i całą brać.Kurka przydalibyśmy się teraz na tym marszu ruskich w W-wie nie???

754.Niski ukłon dla Panów z byłego ZOMO.
Podziwiałem Was. Wielki szacunek dla Waszej odwagi i siły!

753.Oczywiście, że zaglądam, ale niestety od czasu powstania strony, troche podrosłem i juz nie mam czasu zajac sie moim "dzieckiem" . Taka specyfika pracy.

752.Kolego, pewnie sam już tu nie zagladasz ale ten miotacz ze zdjęcia z opracowania o broni to rzeczywiscie bron typowo mysliwska i jest to radziecki IŻ 27e z lat 80.

751.Pozdrawiam kolegów z 22 Kopani BSI od por.Kopeckiego 88-90

750.Pozdrowienia

749.szukam chlopako sluzacych od 88 JESIEN do90rok w 3kompani na toniach dowodca byl zolkiewicz a potem NOWA HUTA

748.Pozdrawiam bardzo serdecznie kolegów z 3 później 4 lub 13 kompanii 2002/2003 rok. Jeżeli ktoś to z naszej ekipy przeczyta to proszę o kontakt.

747.Zdaję sobie sprawę z tego, że nie powinienem umieszczać mojego wpisu na tej stronie … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 8, 11 i 13 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … .
Mój adres e-mail: marcomon@interia.pl

746.pozdrawiam wszystkich zomowców z 7 kompanii ZOMO Szczecin pobór 02/07/1988 krzysiek j.

745.SZUKAM KOLEGÓW ZOMO SZCZECIN POBÓR 31.01.1989

744.Witam, proszę o kontakt kolegów ZOMO Wroclaw, IV kompania, rocznik 1981 -1983.
Wasz pisarz

743.Dla wszystkich zomoli zdrowych i wesołych Świąt oraz mokrego dingusa

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by