Jesteś 21378 osobą odwiedzającą księgę.

621.Chwała poległym wolność żywym.Nie chcę się z wami kłócić bo to nie ma sensu.Powiedziałam co chciałam i tyle.Chciałam tylko powiedzieć,że chylę czoła przed dręczonymi osobami przez władzę,które walczyły o wolną Polskę,a na was spadła hańba!Za to,że służyliście Rosji(zasrany ZSRR),a nie Polsce!Brat zabijał brata!I nigdy wam tego nie podaruję!Czerwone świnie!,,A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści"!-szkoda,że u nas tak nie ma.:(

620.V KOiR 86-88. Pozdrowienia dla por. Berne dow. plutonu IV, chor. B. Chmury dow. komp. a także Fafluna-szefa. Szukam dawnych kumpli. Byłem ostatnio w W-wie.

619.Serdeczne pozdrowiena Panu Kapitanowi Szurpie przesyla byly funkcjonarjusz z 14kp z Golendzinowa.

618.Co to za lajza o nicu ginterka tak sie awanturuje.Wielka historyczka. Raczej histeryczka

617.Pozdrawiam wszyskich chlopakow z dawnej Stalingradzkiej w W-wie. Bylo super i ludzie normalni.Nie to co w Monie

616.ginterka! czy ktos ciebie na tym forum obrazil nazywajac suka? tak jak robisz to ty? nazywajac innych psami i innymi inwektywami? Moze troszke wiecej kultury pani niby historyczko? Po drugie co ty dziecino mozesz wiedziec o tamtych czasach,jak nie bylo cie jeszcze na swiecie? Jeszcze raz prosze,przestan bluzgac! Nie bede z toba wiecej na ten temat polemizowal bo wg starej chinskiej maxymy,ktora mowi: "nie spieraj sie z glupcem,bo inni moga tego niezauwazyc",tak tez czynie!

615.Biorę udział w konkursie o Solidarności mam nadzieję,że wygram.;)

614.Chylę czoła przed ludżmi z Solidarności!Szczególnie przed znajomym mojej mamy,który był w Solidarności Chorzów i był internowany.Obecnie mieszka w Niemczech i ma tam wywrotowe dokumenty na takich jak wy.Oby bylo więcej takich historyków jak ja w tym kraju.

613.Właśnie będę wywalać swój jad.Co to jest?Forum wyłącznie dla zomowców?Tutaj,ani w regulaminie nie jest tak napisane więc wara od tego co piszę psy!Nie chcę komentować,ale to wy wypisujecie bzdury,że aż chce się rzygać.Takie ukryte komuchy jak wy nadal siedzą w rządzie i trzeba wypieprzyć ich wszystkich na zbity ryj,jak powiedział Cejrowski.Tych morderców ks.Popiełuszki,morderców Grzegorza Przemyka i innych.Jeden drugiego kryje w naszym rządzie.

612.Do ginterki! Pomylilas fora,nie osmieszaj sie juz prosze i przestan wypisywac bzdety i wywalac swoj jad! I jeszcze jedno: mam cicha nadzieje ze ta "historyczka" nigdy nie zostaniesz bo historykow twego pokroju mamy juz w Polsce od groma!

611.Pozdrawiam wszystkich z Solidarności i tych ,którzy sympatyzowali z Solidarnością.Do Starego:Każdy ma prawo się wypowiedzieć,myślałam,że nie ma już cenzury w kraju.Jak jesteście tacy mądrzy to jedżcie do Rosji skoro wam tak żle w Polsce,Putin was miło przyjmie.

610.witam wszystkich byłych i obecnych :zomolandczyków:. Ja byłem w Poznaniu w latach 92-2000

609.ginterka ty chyba wyjątkowo głupia jesteś.Szkoda słów.

608.Do białystok:Ja z chęcią bym Tobie i twoim kolegom powiedziała w twarz jakim jesteś skurwielem i nie żałowałabym tego nawet za karę śmierci.Jak będę historyczką to Cię dorwę draniu i zrobię Ci taką kocówę,że ją popamiętasz do końca życia.(nawet jeżeli będziesz miał 80 lat).Takich to na Syberię trzeba wywiezć zobaczyliby ile ludzie cierpieli w tamtych czasach.Widać ,że macie niskie wykształcenie bo byliście tak głupi,że można było wami manipulować(i władza wami manipulowała).Chlaliście wódę i braliście amfę.I nie zaprzeczycie bo wszyscy o tym wiedzą.Jesteście zwykłymi degeneratami i tyle!

607.Interesuję się historią PRL-u,chociaż wiem,że to były smutne i ciężkie czasy(oczywiście dla ludzi,którzy byli przeciwko władzy).A tym wszystkim powalonym komuchom i zomowcom co się pode mną podpisali powiem kawał:Przychodzi zomowiec na imprezę i widzi jak ktoś gra na harmonijce.Spodobała mu się gra na harmonijce i idzie do sklepu,żeby sobie kupić ten instrument.Prosi sprzedawcę: -Poproszę harmonijkę. Na to sprzedawca mówi:-Nie sprzedaję zomowcom.Zomowiec wraca do kolegów i zdziwiony opowiada co zaszło -Pewnie widział mnie w mundurze,więc drugi zomowiec kolega idzie do sklepu i też sprzedawca mu mówi-Nie sprzedajemy zomowcom.W końcu idą wszyscy i się pytają czemu nie chce im sklepowy sprzedać harmonijki.A sprzedawca odpowiada:Bo to nie jest harmonijka tylko kaloryfer.Gdybym mogła to napuściłabym mafię i wszystkie czerwone świnie miałyby wreszcie poderżnięte gardła.Precz z komuną!

606.Cześć chłopacy służyłem w 17 ko Marki ul Duza koło Warszawy w latach 1988-90. Nasza kompania wspomagała drogówkę w Warszawie. Ostatnie 3 miesiące służby odbywaliśmy w Legionowie. W byłej Szkole SB.

605.Pozdrawiam wszystkich z Taborowej 22 Poznań 88/90
To była ekipa dziś jeszcze byśmy pokazali 8 Kompania 3 BO BSI

604.Witam JA Hiszpam mam 39 lat i Miezkam w Kraju Baskow w Hiszpaniibardzo lubie kobiety policjanty bardzo mi mylo oglodac to fotografie dzienkuje bardzo za fotografii

603.Pełen szacunek dla wszystkich ZOMOWCóW,powinny wrócić dawne czasy!!!!!!!!

602.zomo to prawdziwa szkola zycia

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by