Jesteś 22763 osobą odwiedzającą księgę.

636.Do ginterki:czytam to co piszesz i
stwierdzam,że jest mi żal Ciebie.
Może byś poszukała gdzieś pomocy.Może lekarz a może wystarczy ktos rozsadny i przyzwoity. Zyczę Ci powodzenia.N

635.Tak?To przeczytaj sobie co ten Hans napisał,to sobie pogadamy.Jesteś po stronie Niemca,który walczył przeciwko Polsce i Polakom?

634.do ginerka: ee, no przesadziłaś, nie możesz nikogo ,, wyganiać" z polski, nawwet jesli ktoś jest niemcem czi jakimś innym, .... chyba masz jakieś zapędy rasistowskie ;)

633.Co to za skrót PCP ZOMO, PWP ZOMO?

632.ginterka a ciote juz dostalas?

631.Mam książkę ,,Noc generała"i prawie ją przeczytałam.Dostałam ją na imieniny,i przydaje mi się do konkursu o Solidarności.;)Na imieniny,które będą w tym miesiącu mam nadzieję,że dostanę płytę Przemka Gintrowskiego pt.,,Raport z oblężonego miasta",książkę ,,Wroniec"Jacka Dukaja o stanie wojennym,film ,,Generał Nil".;)To jest moje osobiste zwierzenie,proszę nie komentować.;)

630.Do Hansa :Won szwabie z Polski,bo przynosisz Polsce hańbę!Powinni Cię dawno na wojnie rozstrzelać.Chciałeś wojny to ją miałeś,przynajmniej mam nadzieję,że zobaczyłeś jak my Polacy dzielnie walczymy.Pozdrawiam mojego wujka,który działał w Kampinosie w czasie wojny,przeciwko szkopom i komuchom.

629.Pozdrawiam 1964,1973,petera,normalnego,nulla itp.Za to,że mówią prawdę.

628.Do kiki:Po części masz rację,zomowcom i milicjantom też nie żyło się dobrze(ataki ze strony Solidarności,grożby,rzucanie kamieniami),ale na pewno żyło się im lepiej niż normalnym ludziom.Mogli częściej wyjeżdżać za granicę,władza ich ocharaniała.Mój znajomy mówił(nie był w Solidarności,ale sympatyzował z Solidarnością,miał wtedy ok.20-22 lata,zomowiec też),że przeprowadził rozmowę z nim,normalnie,opanował emoje,nie bluzgał i się nie rzucał,przeprowadził rozmowę na temat:dlaczego zomowcy pałują niewinnych ludzi.I ten zomowiec powiedział,że jak widzi,że w niego rzucają ludzie kamieniami i plują na niego to ma ochotę ich lać pałą.To przecież działa w obie strony,ludzie rzucają kamieniami bo ich leją,a zomo strzela i pałuje bo jest obrzucane kamieniami.Oczywiście nadal jestem na NIE przeciwko komuchom,tylko staram się być obiektywna.Wcześniej działałam pod wpływem emocji i choć miałam rację teraz wiem ,że nie powinnam aż tak bluzgać.;)PS.Pozdrawiam ludzi z Solidarności i sympatyków Solidarności i wszystkich Polskich patriotów!

627.do wszyyyyyyyyyyyyyystkich !!!: jejku! ja pierdole!
po co sie wykłócać o coś co było ileś lat temu... macie problemy??? owszem jestem stanowczo na NIE jak chodzi się o znęcanie się nad niewinnymi ludźmi, ale wtedy życie nie było nawet łatwe dla ZOMO, e.. więc??

626.Precz z komuną!Na Białorusi i w Rosji też trzeba zrobić porządek z milicją.Serdeczne pozdrowionka dla petera ,1964,normalny .Za to ,że mówią prawdę!Z chęcią zrobiłabym tym ZŁOMOWCOM ścieżkę zdrowia,zobaczyliby ile ludzie w tamtych czasach cierpieli.

625.Proponuję używać bardziej wyszukanego języka - to jest ostatnie ostrzeżenie, następne wpisy o treśli wulgarnej, zawierającej określenia powszechnie używane za obelżywe, będą natychmiast usuwane!

624.Pozdrawiam pogardę i petera!Macie całkowitą rację.To są cwele bez serca i rozumu!

623.Do Petera:Masz rację.Jakby te ZŁOMOWCE zobaczyły jak walczyła Polska partyzantka to by im szczęki poleciały na dół.Ich wszystkich powinno się wyp******* na zbity ryj z Polski z bilecikiem bez powrotu.Skoro normalni ludzie w czasie stanu wojennego nie mogli wyjechać z Polski tak oni powinni wyjechać na zawsze!I jeszcze śmią mówić:NIECH ŻYJE POLSKA!Tacy nie ustraszeni.Ciekawe co by zrobili gdyby ich katowano.Pewnie poddaliby się od razu,hahhah.Zero honoru i godności.To ludzie bez broni idący na armatki i karabiny się nie bali.

622.Putin obawia się tarczy antyrakietowej,hahaha.;)Już widzę jak trzęsie galotami.Damy jeszcze popalić ruskim ścierwom(chodzi o władzę,nie o ludność cywilną,współczuję im),za to co nam zrobiły w czasie zaborów,drugiej wojny światowej itd.Niech zdycha Związek Zdradziecki!Współczuję ludności cywilnej,że mają jeszcze bardziej popaprany rząd od naszego.Ta ich milicja nieżle daje czadu.Nachla się wódy i wychodzi na ulice,kraść,zabijać,gwałcić.Podobno jeden z milicjantów zgwałcił starszą kobietę(musial być tak napity,że na oczy nie widział),albo zakatowano 19 letniego chłopaka na ulicy.:(Na Białorusi też trzeba zaprowadzić porządek, z Łukaszenką.

621.Chwała poległym wolność żywym.Nie chcę się z wami kłócić bo to nie ma sensu.Powiedziałam co chciałam i tyle.Chciałam tylko powiedzieć,że chylę czoła przed dręczonymi osobami przez władzę,które walczyły o wolną Polskę,a na was spadła hańba!Za to,że służyliście Rosji(zasrany ZSRR),a nie Polsce!Brat zabijał brata!I nigdy wam tego nie podaruję!Czerwone świnie!,,A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści"!-szkoda,że u nas tak nie ma.:(

620.V KOiR 86-88. Pozdrowienia dla por. Berne dow. plutonu IV, chor. B. Chmury dow. komp. a także Fafluna-szefa. Szukam dawnych kumpli. Byłem ostatnio w W-wie.

619.Serdeczne pozdrowiena Panu Kapitanowi Szurpie przesyla byly funkcjonarjusz z 14kp z Golendzinowa.

618.Co to za lajza o nicu ginterka tak sie awanturuje.Wielka historyczka. Raczej histeryczka

617.Pozdrawiam wszyskich chlopakow z dawnej Stalingradzkiej w W-wie. Bylo super i ludzie normalni.Nie to co w Monie

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by