Jesteś 19519 osobą odwiedzającą księgę.

600.Do WUCZKO pozdrowionka!

599.Szukam kolegów z XV kompanii szturmowej z Golędzinowa por. Leśniewicza z lat 1974-1976. Czy ktoś z was grał w orkiestrze Pola na stalingradzkiej w Warszawie w tych latach? Kto ma jakieś zdjęcia z tamtych czasów? Kto był w WOP ie na Żołnierskiej w Szczecinie w 1974 r na drugim pietrze? Mam parę zdjęć na wymianę. Pozdrawiam czekam na odpowiedz.

598.Do Wschowiak! Bylismy w tych samych latach,ja bylem w Krakowie i to o czym piszesz to prawda! Ludziska nie mieli pojecia o ZOMO i nadal nie maja! Pozdrawiam Kolege z tej samej fali!

597.Mam jeszcze jedno spostrzżenie :jak się łaziło na służbie,dużo ludzi nie kojarzyło nas z ZOMO-wcami bo nieraz słyszałem takie teksty:"Panowie Wy jesteście w porządku,jesteście ok ale tych ZOMO-wców niech szlag trafi to są...,i sk....ludziom zomo kojarzyło się pała,moro tarcza itp anie mundur i służba.Nieraz jak się powiedziało ,że my też jesteśmy z ZOMO to były duże oczy.To był super ubaw

596.Czołem chłopaki!!!~To były czasy, było wesoło....człowiek był wysportowany miał kondychę a teraz? szukam chłopaków z Wrocławia 1983-1985 4kop 4pluton

595.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZOMOWCÓW(poza kilkoma mendami)Z 11 I 13 KP ZOMO SUSW ROCZNIK 1984/1986.TO BYŁY CZASY.""ONI"" STALI TAM A MY BYLIŚMY TU GDZIE ZOMO.NA POHYBEL SKUR...

594.Pozdrawiam wszystkich byłych funkcjonariuszy Zmotoryzowanego Odwodu stołecznego Urzędu Spraw Wewnętrznych czyli ZOMO Warszawa. Czolem chlopaki.

593.POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHLOPAKOW Z 4 KO WARZAWA LATA 1988 DO 1990 . BLACK MOZE KTOS ODPISZE

592.PS. Serdecznie pozdrawiam wszystkich 20 letnich dresiaży , którzy przypadkiem weszli na tą stronę i soją głupotą ubliżają Wszystkim altualnym i byłem funką. szkoda że to nie te czasy :)
Jeszcze raz pozdrawiam Wszystkich normalnych

591.Czytając niektóre ( mądrości ) o wiedzy z czasów BSI Katowice , to śmiać mi się chce, miałem szczęście lub nieszczęście służyć w pierwszej komp . BSI w Maczkach , a było to 7 pażdziernika 1984r. wtedy tak się złożyło że w tym dniubyło to święto MO . Ok. godziny 15 opuściliśmy na zawsze koszry przy ul.Obr. Stalingradu w Katowicach i pojechaliśmy do lasu , jak to ktoś tu napisał , Każdy z nas miał mine jak by mu ktoś do gaci nasrał nikt się z tego nie cieszył . odwrotnie każdy był załamany , środek lasu do najbliższego środka komunikacji 1,5 godziny z buta . ico ? Tak fajnie było ? Zimą Herbata w szklankach na sali zamarzała , spaliśmy w dresach nakryci płaszczami sukennymi i panterkami , na śniadania i inne posiłki jeżdzoliśmy do pobliskiego łośnia , gdzie znajdowała się aktualnie szkoła Milicji , i tak codziennie do znudzenia. Na samym początku tej jednostki to łopatami i kilofami doprowadzaliśmy to gówno do porządku gdzieby można było poludzku egzystować . Na samym początku chyba przez miesiąc na ośrodku mieszkali narkomani ( filia MONARU ) , dochodziło do incydentów pomoędzy ćpumami i nami . Co do wyposażenia to Wy wiecie lepiej , co będę pisał . Taka jest prawda o początkach BSI Katowice tzn . Maczki BÓR . pozdrawiam STARA ZOMOZA

590.pozdrawiam BSI Katowice 84-85 I BSI

589.Pozdrowienia dla ZOMO-owców. Chciałbym zobaczyć, tych, którzy w niektórych wpisach wycierają Wami pysk, czy byliby tak odwazni i powiedzieli Wam to w twarz. A jesli tak, to jak wyglądaliby po spotkaniu z Wami. Nie było na Was mocnych i był porządek. Zabrakło Was i jest syf. Jestem dumny że znałem osobiście kilku ZOMO-owców i zawsze bedę powtarzał - Czapki z głów przed ZOMO!!!

588.Pozdrowienia dla weteranów ZOMO. Niech wrócą dawne czasy. Bo na ZOMOWCA nie ma ... Słuzyłem w latach 80 tych w warszwskim ZOMO. Pozdrawiam towarzyszy broni.

587.U mnie w bloku było zakłócenie. Przyjechała dziewczyna z chlopakiem z komendy rejionowej i mówią, że jak imprez sie nie uspokoi, to oni jeszcze raz przyjada. a ja mówie w latach 80 tych słuzyłem w warszwskim ZOMO i po nas nie trzeba bylo poprawiac. Trocher sie obrazili. Ale jak powiedziałem, ze zrobie w bloku powtorke z 3 maja w 84 to sie zmyli.

586.Wyrazy szacunku dla Panów z ZOMO - mieli jaja i klasę. Niski ukłon Panowie.

585.pozdrawiam wszystkich z kompanii Szarka 1986-88

584.Pozdrawiam weteranów. ZOMO to legenda. jestem dumny, ze sluzylem w tej fomacji. Jak miałby to przezyc jeszcze raz to niech by czas się cofnol.

583.OPP Poznań, super stronka!

582.zaktualizuj strone

581.Pozdrowienia dla wszystkich ZOMOWCÓW, kolegha z I batalionu ZMOTORYZOWANEGO ODWODU STOŁECZNEGO URZĘDU SPRW WEWNĘTRZNYCH 83/84. Bylismy, jesteśmy, będziemy. Czolem chlopaki

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi Gości

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by