Jesteś 10721 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Uwaga: Wpis może zostać usunięty przez moderatora.

Nie można pytać życia o sens, można mu tylko samemu sens nadać.
[Romain Gary]


196.Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli i uczniów. Szczególne pozdrowienia dla nauczycieli, którzy mnie uczyli, dla Pani B. Skorupskiej i dla Pani Zachary. A także dla Pana Dyrektora, z którym wprawdzie nie miałam przyjemności mieć lekcji, ale za to trafiłam na praktyki.

195.POZDRAWIAM ,MAM PYTANIE CZY W TYM LUB PRZYSZŁYM RORU BĘDZIE PROWADZONY KURS NA KARTĘ MOTOROWEROWĄ, TYM BARDZIEJ ŻE TO JEST OSTANI DZWONEK ŻEBY POMÓC MŁODZIEŻY W ZDOBYCIU KARTY MOTOROWEROWEJ ZA GROSZE. PROSZĘ O ODPOWIDZ,A JEŻELI PAŃSTWO NIE EDĄ PROWADZILI TAKIEGO KURSU ,TO GDZIE W KAMIENNEJ GÓRZE, Z POWAZANIEM SYLWESTER KOWALSKI.

194.mam pytanie...

Kiedy będą zdjęcia z zakończenia roku szkolenego 3 gim ??

193.Tak bylem uczniem tej szkoly.Bardzo milo wspominam lata nauki.Obecnie mieszkam w Australii.
Goraco pozdrawiam - Eugeniusz Pyszczek

192.Fajna stronka, szkoła tak samo.

191.Naprawdę interesująca stronka i świetne salki w szkole. Pewnie miło się w takiej uczy. Pozazdrościc.

190.Czemu nikt nie głosuje? http://eduseek.interklasa.pl/urn/konkurs/index.php?numer=35&alfabet=0&sz=14721 str. 35 na samym dole :-)

189.cieszę się że tu jestem! ;P

188.Nowy portal kamienna.eu ruszył zapraszam wszystkich chętnych do odwiedzenia

187.kocham Cie i nigdy nie przestae!!

186.moja szkoła przez 12 całych długich. same dobre wspomnienia!!! już tęsknie

185.Przez 11 lat moja,przez 12 lat mojaj corki i syna,a niedawno ukonczyl nasza szkole wnuczek.LM-ukonczyla synowa,jest to wiec nasza rodzinna szkola.

184.zgadzam się z tobą "żółwik":)

183.Panie administratorze mam maleńkie pytanko... czego nie ma zdjęć z zakończenia roku szkolnego trzecich gimnazjum?? tam tyle fajnych osób chodziło i chciałabym ich zbaczyć... prosze o te zdjęcia...

182.za 16 dni wakacje już nie mogę się doczekać...

181.Pozdrawiam szyskich przeszłych i aktualnych Nanuczycieli z LO Kamienna Góra oraz wszyskich ktorzy uczeszczali i nadal chodza do "Budy".
Szczegolnie mile wspominam Chemicę Pnią prof. B .Bronnhard , ktora chyba już jako ostatnia pozostala z Grona Nauczycielskiego, które minie uczyło.
Rok ukończenia 1979. :)

180.Bardzo serdecznie pozdrawiam Panią Bożenę Skorupską. O takich nauczycielach, jak Pani, nie zapomina się.
Życzę wesołych świąt i szybkiego końca roku szkolnego :)
Szkoda, że na stonie internetowej szkoły nie ma podanego żadnego kontaktu do nauczycieli. Szkoła stała się nowoczesna, jak widać, więc może jeszcze i tego się doczekamy. Panie Dyrektorze, proszę o tym pomyśleć. O starych uczniach, którzy chętnie by nauczycielom podziękowali, tylko nie mają gdzie :)

179.Szukam kolegow (i kolezanki) z klasy podstawowej z lat 1956-63. Pamietam, ze byli tam: Wlodek Karolkiewicz, Wiesia Szopniewska, Adam Chlebowski, Izabela ??, Najlatwiej sie ze mna skontaktowac poprzez szukanie w Google uzywajac hasla "Jurek Kolasa Hamilton" lub w Naszej Klasie (Chodziez). Najlepsze pozdrowienia - Jurek

178.Panie Administratorze....jest mały błąd w "Imprezach". Tytuł artykułu o tegorocznej studniówce jest błędny. W końcu mamy już rok 2008, a nie 2007 :D

177.Nie mogę się doczekać zdjęć ze studniówki. :)

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by