Jesteś 12449 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do stronyNowy wpis


Witam w Księdze Gości Polskiej Internetowej Strony Komunistycznej. Zachęcam serdecznie do wyrażenia swoich opinii na temat strony: co należałoby zmienić, czego brakuje, co należy ze strony usunąć. Dziękuję za każdą opinię.


886.na mur beton tu wroce:D

885.Koń trojański – zbudowany podczas wojny trojańskiej wielki koń, zrobiony z drewna, w którym ukryli się wojownicy greccy w czasie zdobywania Troi, pozorując jednocześnie odstąpienie od oblężenia. Obrońcy miasta, za namową Sinona, wbrew przestrogom Kasandry i Laokoona wciągnęli konia do miasta. Tam w nocy Achajowie wyszli z ukrycia, otworzyli bramy wojownikom i w ten sposób zdobyli miasto. Wydarzenie to jest wspomniane w Odysei Homera, a jego opis znajduje się w Eneidzie Wergiliusza[1].

884.zycze Wam wszystkim wesolych swiat!!!!!

883.Super strona, polecam

882.Interesująca strona, godna polecenia i ponownego odwiedzenia !

881.Super strona !!

880.Prosba o pomoc w wypelnieniu ankiety!!!

879.Bardzo dobry serwis o mieszkaniach. Dużo porad o lokatorach, poszukiwaniu pokoju, ofertach, wynajem. Gorąco polecam tę świetną stronę!

878.Świetna strona o medycynie. Dużo dobrych porad zdrowotnych, świetne artykuły. Jeśli chcesz być w dobrej formie, koniecznie odwiedź!

877.Świetne treści. Wiele przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystam. Polecam wszystkim!

876.Bardzo fajna stronka, pozdrawiam serdecznie ;D

875.Interesująca strona. Tak trzymać! :)

874.super stronka, pozdrawiam

873.Bardzo ciekawa strona, fajne materiały...

872.Nazwa Ukraińców jako narodu pojawiła się dopiero w drugiej połowie XIX wieku. Pierwszym, który upublicznił powszechnie używane określenie Ukrainiec zamiast Rusin w sensie politycznym był historyk Mychajło Hruszewski w pracy "Historia Ukrainy-Rusi" z roku 1904.

871.W 1673 zamieszkiwali zachodnią część dzisiejszego stanu Wisconsin i Minnesotę w okolicach rzek Missisipi i Minnesota. Byli wówczas ludem osiadłym, zajmującym się uprawą fasoli, kukurydzy i dyni. Zajmowali się także myślistwem. Posiadali wysoko cenione zdolności wyrobu rękodzieła. Nie wchodzili w konflikty z sąsiadami. Wszystko zmieniło się z chwilą pojawienia się na Wielkich Równinach konia.

870.fajna stronka, ciekawe materiały :)

869.fajna stronka, ciekawe materiały :)

868.FAJNA STRONA, POLECAM!

867.Bardzo ciekawa strona

866.Interesująca strona, całkiem dużo materiałów.

865.Ciekawa strona, całkiem dużo materiałów.

864.Płytę wiadomość jest lepiej włączone, można przejść do przedstawienia magiczne zasoby Ping-O-Matic

863.Fajna stronka

862.Super strona, polecam

861.Cep cepa cepem pogania CCCP
Tak sie kiedys na to mowiło
Teraz to juz historia i trzeba nareszcie rozliczyc do konca wszystkich komuchow z NKWD i SB

860.Cep cepa cepem pogania CCCP
Tak sie kiedys mówiło
Teraz pozostalo ich nareszcie do konca rozliczyc i rozstrzelac

859.Potrzeba nam nowych sił - Walcząca Grupa Rewolucyjna
Walcząca Grupa Rewolucyjna (WGR) - grupa powołana w kwietniu 2003 roku. Początkowo zajmować się miała walką o nowe społeczeństwo - o społeczeństwo socjalistyczne oparte na sprawiedliwości. Z biegiem czasu, po kolejnych porażkach na polu walki o umysły ludzkie, grupa co raz bardziej odchodziła od działania skierowanego na tłum. Stopniowo, zamykała się na społeczeństwo i otwierała się w nowym kierunku. Pierwsze wzmanki tego procesu można było już dostrzec w połowie roku 2004 kiedy doszło do publikacji tekstu ***(Słońce...) w którym grupa rezygnuje z prób pozyskania zwolenników pośród mas, skażonych drobnomieszczańską ideologią. Następnie dochodzi do stopniowego przekształcania WGRu w grupę artystyczną przy czym w założeniu działalność artystyczna miała stanowić nową, najdoskonalszą formę walki oraz twórczej realizacji. Nowa sztuka miała stać się początkiem funkcjonowania nowego systemu wartości, nowego sposobu myślenia, który miałby przetrwać próbę czasu. Streszczając najważniejsze dla WGRu wnioski można powiedzieć: Sztuka stanowi o poziomie rozwoju. Sztuka, piękno. To właśnie ten element naszego życia jest czymś bez czego natychmiast zamieniamy się w krwiożercze zwierzęta i mordujemy sobie podobnych za kawałek kolorowego papierka. Myśląc o rozwoju, myśląc o przyszłości myślimy o wizji świata wyidealizowanego, twórczego. Nieważne kto miałby w nim żyć. Ważne jest już tylko po co i w jaki sposób. Nie walczymy o lepszy świat dla ludzi. Walczymy o lepszy świat w ogóle - nawet gdyby to nie ludzie mieliby w nim żyć a marzenia, sny czy tranzystory.

Potrzebujemy nowych sił. Nie ważne skąd jesteś. Nie ważne ile masz lat. Potrzebujemy nowych sił. Potrzebujemy - by realizować różne projekty, w różnym czasie, w wielu miejscach.Prześlij proszę tę informację dalej. Dzięki.


Napisz, odezwij się.


Walcząca Grupa Rewolucyjna
http://www.wgr.w.pl
http://www.wgr.friko.pl

858.witam ... bardzo prosze o jakiekolwiek materialy do pracy licencjackiej na temat " PRL W BADANICH SOCJOLOGOW", chodzi glownie o czas rzadow ekipy GIERKA... Z GORY DZIEKUJE!!

857.Ha! syjonistyczne świnie - próbujcie, próbujcie, ale Polska nigdy nie będzie bazą wypadową Czerwonych na świat. Póki żyjemy będziemy walczyć!

856.Acha jescze Komunistyczne [****] Cwele zacytuje waszego Starego obciagacza który stwierdizł "Łatwiej osiodłac krowe niż w Polsce stworzyc Komunizm" jak on tak twierdził to wy psy moze już przestac tak ujadąc i poprostu sie zamknąć.

855.Ludzie głosujecie na żydów Kwaśniewski, Oleksy, Miller stare żydy. Jak to jest że człowiek rodzi sie w Komunie, Komuna upada a te same mordy w telewizji widzi. !!! Odpowiedzcie... A wszystkich komuchów do GAZU... zróbmy obóz koncetracyjny na całej psia mać rosji i wszystkich komuchów i socjalistów tam wsadźmy i dorzućmy kretynow Członków Radia Maryja, Lepperowców i Młodzież Wszechpolską.

854.zgnilizna i niech zdycha ! razem z takimi gnojami jak : jaruzelski,oleksy,janik,cimoszewicz i inni ktorzy maczali swe palce z komuna, nie zapominajcie ze kwasniewski tez do nich nalezy

853.hhehe co tu napisać ???...

852.Polska strona komunistyczna? czy to jakieś jaja?

851.Zapraszam do mnie!!!

850.Ludzie wylewają się na ulice. Prowadzą ich inni ludzie - "inteligentniejsi". Jedni idą niczym stado baranów, nie rozumiejąc niemal nic. Ci, którzy prowadzą baranów, mają już określone cele. Rozświetlają im drogę jasne, złosciste trony, które stoją gdzieś tam daleko... za kordonami policji, za drzewami parków, za opustoszałymi ulicami. I jedni i drudzy są częścią systemu... Zabawne, że idąc w jednym pochodzie, też tak naprawdę w jakimś sensie jesteśmy częścią tej całej machiny. No, nic. Ja się szczerze przyznaję. Pcha mnie tam echo młodości, moja młodzieńcza wiara, że machanie flagą z sierpem i młotem na ulicy coś zmieni. Wiem. Nic oczywiście nie zmieni. Nie widzę jednak powodów, dlaczego miałbym utopić w rozsądnych przemyśleniach swoje młodzieńcze wizje... nie... tamte wizje były szczere, ale nic poza tym. Dopóki nie zacząłem rozumieć, jaki ten świat jest naprawdę, dopóty wydawało mi się, że jego naprawa jest prosta i to tylko kwestia rozlepionych plakatów, rozdanych ulotek, wykrzyczanych sloganów, przejęcia władzy, stworzenia rad, kolektywizacji zakładów pracy. Wszystko było takie proste...

849.ui88888888

848.Antykapitalistyczna toplista
http://antykapitalizm.toplista.pl/?we=lbc
Ponad 30 lewackich stron i cały czas jest więcej.
Niech żyje komunistyczna rewolucja!!!
Śmierć Burżujom!!!

847.ddddd

846.Ludzie jak długo można być głupim żeby jako komuniści widzieć cud w Kubie i Korei Płn.? czy was naprawde popier...? Zgadzam sie co do kapitalistow, faszystow ze to syf, ale komunizm tez - tyle ze w komunizmie czlowik to wegetujacy manekin chyba ze dziala w partii ale wtedy to zlodziej. Pełny globalny liberalizm - to lekarstwo

845.zaprasham na moją jebnietą stronke;))

844.Черт, язык сломаешь...

843.Kocham Lenina i Stalina najbardziej nienawidzę Adolfa Hitlera. Ja go tak walnę że zostanie z niego sama czacha

842.Wszystkie kapitalistyczne chuje to [****] szmaty z [****] zrobione

841.jest OK

840.Super stronka bardzo przydatna do szkoły i do zapoznania się z socjalizmem panującym w Polsce przez jakiś czas :]. Super stronka tylko filmów brakuje ;P

839.Strona super! BTW: szukam nut do znanej rosyjskiej melodii Saint War (Święta Wojna). jesli ktos ma to prosze o kontakt na GG: 3860908. Z gory dziekuje i pozdrawiam!

838.siema basia czy to działa ja naprawde nie wiem

837.Fanatyków Włodzimierza Iljicza zapraszam na mojego bloga. Z notki z 6. marca 2005 dowiecie się ciekawych rzeczy o Twórcy Republik Rad:)

836.stronka jest naprawde cool bo wszystko na niej jest

835.Bardzo fajna strona ! Szkoda tylko że multimedia są kiepskiej jakości

834.Przede wszystkim brakuje screenów komunistycznych plakatów :)

833.Niektózi, ludzie tutaj są zabawni, tańczyć na grobie komunistów nie można wiecznie, obecna rzeczywistość jest bardziej brutalna niż ta za PRL. Żal mi ludzi kierowanych przez naczelną Polską sektę. Macie taką wolność, że wam [****] rozsadza, zwłaszcza jak bank przysyła rachunki. W telewizji od rana do wieczora klerek i żydki. W komunizmie cos bylo, napewno cos wiecej niz w obecnym systemie. Biedni nawet nie widzicie całej masy ówczesnej propagandy i manipulacji.

832.WSZYSTKIE BURŻUJE MAJĄ MAŁE CHUJE

831.Fantastyczna strona, ale należałoby usunąć tę informację na stronie głównej, Jest mocno przesadzona.
Do "Kota" - ty jesteś tępy i niepełnosprawny na umyśle, bo "tępy"
pisze się przez "ę" a nie "em" a ""niepełnosprawny" pisze się razem ty idioto!!!

830.Bardzo dobra strona co pewien czas wracam na nią (od 2000 roku). Pisząć pracę magisterską pt. "Doktryna i polityka wewnętrzna J. W. Stalina" korzystałem również z informacji zamieszczonych na tej stronie. Co można sprawdzić odwiedzając moją witrynę na której zamieściłem m.in. tekst ww. rozprawy magisterskiej. Niepokojące jest to, iż P.I.S.K. co jakiś czas znika z ścieci lub zmienia adres, taka strona musi być w internecie!!! Pozdrawiam autora.

829.Niebiańska strona o komuniźmie wiele się dowiedziałem i ściągnełem. Poszeża moje zainteresowania tym okresem i jeszcze raz, b. mi się podoba.

828.Zajebista stronka!
Zapraszam na moją która jest poświęcona podobnej tematyce:

www.socland.prv.pl

827.super stronka zlaszcza plakaty i hymny :-)

826.Precz z komuną!!!!! SOLIDARNOŚĆ!!! Komuch precz! P.S. Grafika całkiem spoko!

825.pozdrawiam

824.Strona - złoto. Jest w każdym calu doskonała. Dodałbyb jedyni iż powinneś dodać jakisz czat lub grupe dyskusyjną. Fajnie byłoby spotkać się z kimś kto lubi ponabijać się z komunizmu, ZSRR i PRL. A tak wogle to co cię zainteresowało do zrobienia tak wspaniałej strony. Miło że ktoś lubi te ciężkie czasy, choć były ciężkie. Pozdrawiam.

823.artykuły, felietony, ksiązki teksty i wiele innych ZAPRASZAM www.wielkapl.prv.pl

822.sierpem i mlotem czerwoną cholotę!

821.Ta strona to frajerwerk! :)))))

820.Pozdrowienia od Młodzieży Wszechpolskiej z Dolnego Śląska! Nigdy więcej komunizmu!

819. Stalin rządzi i wymiata!!!zainteresowanym proponuje odwiedzenie innych stron!niektóre są o wiele ciekawsze!pozdrawiam!JUPI!!!

818.Pozdrawiam Was drodzy towarzysze i towarzyszki!

817.Stronka jak njbardziej pozytywna!!Posciągalem parę zeczy wszystko oki pozdrawiam !!

816.Świetna strona, imponujący zbiór materiałów.
Pozdrawiam i zapraszam na swoją stronę poświęconą dowcipom z czasów PRL: http://starekawaly.w.interia.pl

815.101

814.Ponownie zapraszamy do odwiedzenia nowej strony śląkiej lewicy

813.KOMUNO WRÓĆ!!!
STRONA PIĘKNA. ŻEBY TYLKO WIĘKSZA BYŁA.
Oby więcej takich!
Stron ku pokrzepieniu serc!!!

812.:-)

811.Jestem tutaj kolejny raz i na wstępie nikt mi nie narzuca swojego zdania na temat komunizmu, jak to jest na większości innych stron. Stronka warta oglądnięcia, dużo faktów, zdjęć, historii.
Podoba mi się:)

810.każdy komunista to cwel i głupi chłop!! ten kto sie boi demokracji to znaczy że jest tempy nie wykształcony i niepełno sprawny na umyśle!!

809.stronka fenomenalna!będe stałym gościem tu, gdyż mój temat maturalny jest o socrealizmie i komunizmie. pozdrawiam twórców stronki i wszystkich odwiedzających:-)

808.zapraszam na nowo powstałą stronkę katowickiej lewicy. dopiero w budowie ale warto wiedzieć że coś się znowu zaczyna dziać

807.Zobaczcie toooooooo....!!!
http://www.mkombinat.com/prawda/

806.my wyklęty ród ziemi powstaniemy

805.siema fajna stronka

804.Stronka ekstra - brakuje biografii Leszka Millera i innych SLD-owców którzy obecnie rządzą Polską a za czasów PRL-u lizali [****] sobie nawzajem żeby było miło. NIech ludzie wiedza kto jest kim naprawde.

803.Stronka ok, a co do mnie to ja nieprzepadam za komunizmem (ale nie gnoję go) i nie nawidzę USA i Izraela i dlatego w ZSRR podobała mi się tylko polityka prowadzona wobec USA i państw bloku zachodzniego, natomiast polityka prowadzona wobec Polski, heh jaka była wszyscy wiemy.

802.Stronka ok, a co do mnie to ja nieprzepadam za komunizmem (ale nie gnoję go) i nie nawidzę USA i Izraela i dlatego w ZSRR podobała mi się tylko polityka prowadzona wobec USA i państw bloku zachodzniego, natomiast polityka prowadzona wobec Polski, heh jaka była wszyscy wiemy.

801.strona pomysłowa ale zastrzeżenie że nie jest propagandą jest fałszywe. Ponadto : Ile ofier przyniośła pierwsza wojna światowa, a druga ,a kolonizacja obu ameryk, a wojny opiumowe .
Cała wymowa strony jest ideologicznie zakłamana, daleka od prawdy historycznej.

800.Fajna stronka też chciałbym kiedyś taką mieć.

799.Swietna strona, bez nahalnej indoktrynacji, ale też bez nadmiernego krytykanctwa, jestem pod wrazeniem:)))

798.Komunizm to szansa dla Polski.

797.Należy usunąć link Organizacji Monarchistów Polskich, która chyba jest kółkiem różańcowym

796.Kolezanki i koledzy!
jestem rocznik 1967 i mialem przyjemnosc byc czlonkiem ZSMP-przewodniczacy szkolnej organizacji i w okresie zmian systemowych w polsce nalezalem do ostetnich szczurow,ktore opuscily topiacy sie statek.nadal walcze o sprawiedliwosc spoleczna i prawa czlowieka.tu w niemczech mam rece pelne roboty.dziwie sie ,ze polacy z taka pokora poddali sie kapitalistom.gdzie podziala sie odpowiedzialnosc socjalna panstwa polskiego?tyle ludzi cierpi dzisiaj biede
i zyje w ponizeniu godnosci!strasznie mnie to boli.

795.zdrstwujcie towarzysze witam was kupolandia komunistyczna kraina polozona na poludniu nowosybirska zapraszamy

794.towarzysze ! Powstańcie przeciwko kapialistą i imperialistą. Niech powruci komunizm, kartki, stan wojenny .
Rewolucja przeciwko USA jest konieczna . Oniwpychają sie wszędzie ale do Rosji nie wejdą . POWSTAŃCIE TOWARZYSZE , ZA MATULE ROSJE !!!!!!!! HRAAAA!!!

793.Potpiajmy imperializm i naszego najwiekszego wroga u.s.a.!!!

792.Komuna gorą, precz z burzuazją

791.powinna byc jakas rzetelna i tresciwa notatka na temat komunizmu bo do szkoly się przydało by ps grafika strony bez urazu ale jest z czasow ...... faszyzmu ;-0

790.Super stronka. Dobrze ze macie ten napis anty-komunistyczny! Nie zdejmujcie go.

789.witam

788.strona jest super:) jest bardzo pomocna szkoda tylko ze nie ma duzo informacji na temat jozefa cyrankiewicza:(:(:(

787.yo! stronka 1 klasa... moglibyscie dodac wiecej komunistycznych fotek itd..., ale tak poza tym spoko w oko. pzdr 4 all.

786.Powinniscie usunac ten napis potepiajacy komunizm na stronie glownej - powinniscie byc bezstronni (ani z komunizmem, ani przeciw komunizmowi).

785.Zawiodlem sie na was - co napisaliscie na wstepie o komunizmie? To ma byc strona historyczna jak napisaliscie a nie antykomunistyczna.

784.Fajna stronka podoba mnie sie pozdro dla autora i odwiedzająych :)

783.Wałęsa i ta cała banda odpowiedzą jeszcze za nasze cierpienie.Niech pamiętają, że SB i UB tak łatwo się nie poddaje.

782.Ja wierzę w ideologię Marksistowską od dziecka i Karol Marks jest moim idolem. Poprostu Byłem, jestem i będę Komunistą, czy się to komuś podoba czy nie.

781.ja lubie lenina. Mozna tu znalesc taki prostakat przemowien? bylabym wdzieczna

780.Nadejdzie jeszcze dzien zapłaty i przyjdzie oddac dlug. Tymi słowami towarzysze chciałbym przypomniec ze taki dzien nadejdzie gdy wszyscy rzadzacy od 89' zostana rozliczeni i odpowiedza za swoje czyny. A na nas spocznie skrzesci partie komunistyczne i panstwo socjalistyczne

779.Nadejdzie jeszcze dzien zapłaty i przyjdzie oddac dlug. Tymi słowami towarzysze chciałbym przypomniec ze taki dzien nadejdzie gdy wszyscy rzadzacy od 89' zostana rozliczeni i odpowiedza za swoje czyny. A na nas spocznie skrzesci partie komunistyczne i panstwo socjalistyczne

778.ja jestem zachwycona =) strona bardzo mi pomogla w trakcie tworzenia mojej. pozdrawiam.

777.Najpierw byłem sceptycznie nastawiony do tej strony no ale jak zoabczylem plakaty i multimedia to odrazu zmienilem zdanie. Strona GICIOR

776.Bardzo ciekawa stronka, szkoda tylko, że nie jest bardziej rozbudowana o inne kategorie multimedialne i inne... Tak czy inaczej oceniam na 4... powodzenia

775.Zajebista stronka, pozdrawiam autora

774.Witam serdecznie towarzyszy. Z dumą oznajmiam że strona ta jest niezwykła! Żałuję że nie miałem okazji tu wcześniej wejść. Opisuje ona prawdę historyczną i ukazuje plusy i minusy komunizmu. Popieram ją i żałuję, że nie ma takiego rodzaju (otak wysokiej jakości) stron więcej!!

773.to strona, na którą wszyscy czekali, serdecznie gratuluję jej adminom... pzdr.!

772.Czy ktoś byłby w stanie wskazać mi symptomy komunizmu (w/g Marksa) w okresie PRL-u. Pytanie zdecydowanie poważne.

771.Witam, bardzo fajna strona, dużo ciekawych i materiałów. Pozdrawiam.

770.Uprzejmie donoszę, że sąsiad Marek S. nagminnie pali konopie indyjskie. Oraz robi liczne libacje alkoholowe kończące się awanturami.

769.Ciekawa stona.... Śmierć wszystkim czerwonym świnią...........

768.Gratuluję.

767.Chyba twój stary założył sobie czerwonego dziurawego kondona jak Cię majstrował, no i wyszło jak wyszło, ech, załamanie...

766.Zajebista strona. Dawno niespotkałem się z czyms takim. Podoba mi się dział z mp3, i galeria. Wszystko jest wypas. Byle tak dalej!!!

765.Jeżeli chcecie zakosztować uroków komunizmu na własnych rękach zapraszam na powyższą stronę. Do kupienia Mikser Ręczny! Bardzo możliwe, że wasze mamy podobnymi ciasto robiły :)

764.fh

763.blele

762.[****] wam w dup [****] komuchy
US rządzi

761.[****]Ć KOMUNISTYCZNE ŚMIECIE

760.To podaje ci nazwy zespolow:-Rage Against The Machine, Angelic Upstarts, Brigada Flores Magon, Kortatu, Opcio K-95, Street Troopers. Nawet jak ci sie poglady nie spodobaja to muza jest zajebista. Poglady zreszta tez! :-)

759.nie jestem zadnym tam komunistą tylko chce posłuchac jak kolesie grają

758.podajcie mi nazwy zespołów muzycznychkomunistycznych najbardziej znanych

757.ZAJEBISTA STRONKA O KOMUNIŹMIE!!
WŁAŚNIE TAKIE IdEE TRZEBA SZERZYĆ!
MNÓSTWO MULTIMEdIÓW & ZAWALISTE MP3!!!!!!!!!!!

756.Komunizm, to słowo jest samo w sobie silne jak było niegdys ZSRR silne, popieram takie system rządów,Niech żyje ZSRR!!!

755.Komuniści.. wasz czas nadzejdzie, osobiście zadbam żebyście.... mieli silniejsze wrażenia...

754.Bardzo to wszystko ogólnikowe, takie mocno na poziomie szkoły średniej - porównywalną ilość i jakość materiałów można znaleźć w podręcznikach np. Operona czy Arki. Szukałam informacji o Północnej Grupie Wojsk Armii Radzieckiej stacjonującej w Legnicy i nic nie ma. Centrum UW zostało pominięte? Zajrzę za parę miesięcy. Pozdrowienia z Legnicy

753....a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści ...

752.Fajna stronka wykonanie też super można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o przeszłości .

751.Świetna strona. Chyba nigdzie w internecie nie ma Kalinki czy Międzynarodówki.
Gorąco Polecam!!!!!!!!!

750.towarzysze! komunizm zostaje tlamszony przez osoby rzadzace w kraju w ktorym rzekomo jest wolnosc slowa. co to za wolnosc w ktorej komunizm jest podmiotem o ktorym mamy zapopmniec i nie pamietac? przyjaciele. pamietajcie:niezlomny jest zwiazek republik radzieckich. dlatego w duchu wiary wzywam was do boju. otworzcie oczy.niech zobacza dzisiejszy swiat, i niech przestana wam mydlic oczy. WALCZMY O WSPOLNA SPRAWE!!!

749.Ta księga wpisów otwiera się całe wieki ! Przyspieszcie otwieranie się księgi albo poskracajcie wpisy bo inaczej zaśniemy przy monitorach ! Hej ! :-(

748.Chcę poczytać wpisy ! A tymczasem wymuszacie abym sam się wpisał, bo inaczej wpisów nie zobaczę ! :-///

747.NISZCZ KOMUNIZM I KAPITALIZM JEDNĄ DROGA NARODOWY SOCJALIZM

746.Witam wszystkich komunistów, przesyłam wam pozdrowienia od ruchu socjalistycznego w Jastrzębiu. Niech żyje komunizm, niech trwa chwała Lenina!

745.Wyklęty powstań ludu ziemi...
Niech żyje komunizm !
Precz z imperializmem i burżuazją !
K
O

744.gorąco pozdrawiam bojówki koła różańcowego ze Świebodzina i Łomży oraz zarząd kontrwywiadu rodziny radia ma ryja

743.nie znalazlam zdjec z okresu komunizmu.zdjec typu :pani sprzedawczyni na tle sciany z pustymi hakami w sklepie miesnym.

742.Kuroń -lider antykomunistycznej opozycji wspieranej przez CIA, dołączył do swojego mocodawcy Ronalda Reagana, zdrajcy Kuklińskiego, etatowego pracownika imperialistycznej szczekaczki-Radia Wolna Europa -Kaczmarskiego i Waldusia Milewicza z zakłamanej TVP. Kuroń, minister w pierwszym kapitalistycznym rządzie Mazowieckiego, był jednym z ojców III RP. Kuroń "żyrował" plan Balcerowicza, dając mu "społeczne" oblicze. Kiedy miliony ludzi traciły pracę, kiedy zamykano kolejne fabryki, lub prywatyzowano je za 5 % wartości, by zwolnić połowę załogi, gdy likwidowano Państwowe Gospodarstwa Rolne, polskie społeczeństwo, pierwszy raz od 1945 r. stanęło przed widmem głodu. Powróciła kapitalistyczna nędza, zachodnie koncerny, wyzysk i pogoń za maksymalizacją zysków, powróciło bezrobocie. Co Kuroń dał społeczeństwu za sprowadzenie Polski do roli kapitalistycznej półkolonii - kraju III świata? Milionom ludzi pozbawionych w kapitalizmie perspektyw, Kuroń był w stanie jedynie zaoferować pomyje z burżuazyjnego stołu - nazwane "kuroniówkami". Dla górnika z rodziną na utrzymaniu, który przez Kuronia i kumpli wiernie słuchających instrukcji z zachodu, trafił na bruk - "kuroniówka" stała się symbolem bezczelności nowej polskiej klasy rządzącej. Gdy grubas Kuroń i jeszcze grubszy syn, obżerali się kawiorami, na bankietach w Gazecie Wyborczej i Unii Wolności - bezrobotni mają jeszcze pokornie dziękować, za "dobroć nowej władzy", która nawet daje zupki. Redaktor Lewica.pl napisał: "Takie osobistości jak Jacek Kuroń na pewno pozostaną na długo w naszej pamięci," To prawda. Długo będziemy o nim pamiętać i każdego dnia, kiedy kapitalizm będzie nam dawał w kość będziemy pamiętać - komu to zawdzięczamy. Jest tylko jeden sposób, by duch antykomunistów Kuronia i Reagana przestał nas straszyć - śmierć ich dziecka - kapitalistycznej III RP, czego sobie i wszystkim czytelnikom LBC życzymy.

http://www.geocities.com/lbc_1917/

741.HEY ZJEBY!
Fajowa strona.Choć przydało by się popracować nadnia.Zrób jakieś sądy za żeby wiara głosowała za tak i nie i żeby można było dawać swoje propozycje pytań albo coś w tym stylu

740.Walcząca Grupa Rewolucyjna


Słońce. Jego promienie, palące, przypominają o przeszłości, one zawsze są te same. Ludzie już wyginęli. Ci ostatni zagryzając się o kolorowe papierki w niezrozumieniu spoglądali na narodziny nowych istot, które sami spłodzili. Zostały im skradzione przez jakąś siłę niezrozumiałą gryzącym się o papierki. Wydarte zostały przez nieopisaną wręcz moc przybierającą różną formę - dźwięku, obrazu, fali radiowej. Była wszędzie i nie było możliwości aby ją stłumić. Papierki nie pomogły. Nie pomogły pistolety ani pałki ani gazy ani groźby. Ani moralność, której nie mieli. Nowe istoty budziły się i zarażały innych - epidemia rosła i ogarnęła wszystko. Nowe istoty stały się nieśmiertelne. Nie można było je wyeliminować, podstawa ich funkcjonowania nie leżała już w tym czy żyją a w tym jak żyły. Stali się nieśmiertelni - żaden człowiek się nie zachował. Zgnił dławiąc się własna krwią i krwią własnej rodziny. Bardzo cenił sobie życie a jednak straciło ono sens. Kiedyś jednym rozkazem był w stanie rozpętać wojnę - teraz jest w stanie jedynie zabić sam siebie i jemu podobnych. Wojna toczyła się o papierki. Zgniły papierki - zgniły jego ideały. Kiedyś miewał ważnych klientów. Walczył o chleb, godne życie, samochody, domy, pałace. To wszystko upadło. Straciło sens. Pałace runęły tak jak i jego "godne życie", okazało się, że wcale nie jest godne i to niezależnie od ilości papierków.

Krew. Lejąca się strumieniami. Nie oczyściła ulic. Nie oczyściła domów. Każdy z nich ją przelewał, ten co wydał rozkaz i ten co miał ważnych klientów. Krew nie miała już żadnego znaczenia. Priorytety stały już gdzie indziej. To co złe stało się dobre, to co dobre złe. Wszyscy się sprzedali. Najbardziej ci, którzy twierdzili, że nie wszystko jest na sprzedaż. Wszyscy oni zgnili wraz z tymi, co wyrażali głośny sprzeciw i ciche przyzwolenie. Krew nie miała już żadnego znaczenia.

Nieczułość... priorytety zostały już ustawione. Nic już nie cieszyło ani nie martwiło. Życie stało się marną matematyką wyrażaną w kolejnych liczbach, za które ludzie się zagryzali. Liczby te stawały się przyczyną wojen, kłótni morderstw, miłości i nienawiści. Liczbom tym oddawano największą cześć. Wymalowywano je na papierowych sztandarach ludzkości, które noszono blisko serca, blisko duszy. Właściwie to one stały się nową duszą.

Wybuchła epidemia. Jej ognisko nie było duże. Nie musiało. Epidemii nie można było powstrzymać, nie można było jej neutralizować ani jej skutków. Jej siła była całkowicie niezrozumiała. Najbardziej podatni byli na nią najmłodsi, ci, którzy nie zostali jeszcze wciągnięci w matematyczne bagno...Iwo
iwo_cz@poczta.onet.pl

WGR
www.wgr.friko.pl

739.komunizm smierdzi kupą [****]cie sie komunisci idzie wydoroslec

738.Niech zyje Komunizm
Wychwalajmy Lenina to on nam wskazal droge!

737.комуниэм и социализм ето толко наша победа и родина

736.Pisze prace mgr o S.Mrozku. Skorzystalam z wiadomosci na waszej stronie aby stworzyc rozdzial ktory dotyczy tla historycznego Polski w latach 1950-70.Duzo fajnych rzeczy.
pozdro

735.jeba*ł was pies (i suka też) komuchy. Unia Wolności żądzi !!!!

734.[****]

733.wiecej obelg na komunizm

732.W SPRAWIE TECHNICZNEJ: 1. Na stronie głównej napis wyszukiwarka jest częściowo zasłonięty przez pole do wpisywania hasła. 2. Podobny problem jest na rosyjskich tekstach utworów. Pierwszy wers jest zasłaniany przez tytuł.
[WinXP; Mozilla]
ps. Świetna strona.

731.Niech zyje Komunizm i CCCP
Niech zyje Polska Ludowa i Socializm.
Pozdrawiam wszystkich wiernych Towarzyszy i przekonanych w naszym Systemie Panstwowy niech zwyciezy Ustroj naSZ WSPANIALY najlepszy nam Sozializm!!!

730.fajana stronka dużo zdjęc i informacji

729.Stronka jest bardzo interesująca :) Poprostu zajeb*****

728.Dzięki za tę stronkę!piszę elaborat o antyutopiach i już straciłam nadzieję na znalezienie w szybkim czasie materiału ,a ta witryna zawiera wszystko co potrzebne!!!!!!!!!!Dzięki!!!!!

727.EXTRA STRONKA, TAK TRZYMAC - Zapraszam na moją choć nie jest związana z komunizmem.

726.Brawo. brawo, brawo. Po raz pierwszy trafiłam na te stronę, wiem już, ze dodam ją do ulubionych. Doskonały zbiór materiałów i chyba najbogatszy, z tych, które widziałam:) Myslę, że jeszcze powinny sie sie znaleźć na stronie wiersze poświęcone Stalinowi i Bierutowi, to dopiero cymes;) szukałam kiedys tego typu materiałow, lecz niestety nigdzie nie udało mi sie na nie trafić. Stronę polecę moim wszystkim znajomym, będą zachwyceni. Tym bardziej, ze ich poglady na temat czasów przeszłych(i cale szczęście, ze czas przeszły) sa takie same , jak Autorów strony. Raz jeszcze gratulacje i pozdrowienia serdeczne :)

725.Lenin wiecznie żywy
Jedyny prawdziwy.
Zawsze jest i będzie
Dla nas sprawiedliwy.
Lenin Żyl.
Lenin Żyw!
Lenin Budjet Żyl!!!
Pozdrowienia dla Tarkina.
Empire's never die.

724.Zapraszam wszystkich na stronke poniekąd ze zbliżoną tematyką do PISKu, a mianowicie na storne pt. Zbrodnie komunistyczne. Zawiera ona ciekawe teksty, zdjecia i multimedia. Zapraszam! http://zbrodnie.w.interia.pl

723.Interesujące...
Jako początkująca w tej kwestii jeszcze wiem niewiele, ale gdyby miał ktoś linki do stronek konkretnie o stanie wojennym w Gdańsku, to proszę o informacje.
Pozdrawiam pasjonatów.

722.Moim zdaniem strone jest do [****] !!!! Lipa i stypa w trzy !!! Buhahaha a smiac mi sie kce jak lizecie [****] mowiac ze strona jest super !!!!! Po co sciemniac ktos musi byc szczery !!!:P POzdro

721.Najlepsza strona o historii komunizmu jaką kiedykolwiek widziałem ;-)

720.Socjalno Rewolucyjna Partia Proletariat
www.kunicki.w.pl

Szanowni Towarzysze
Zapaszamy na historyczną stronę o pierwszej polskiej partii robotniczej
-Proletariacie. Strona istnieje dopiero kilka dni, ale tak jak LBC - jest
codziennie aktualizowana. Na stronie można znaleźć opracowania i źródła
dotyczące Proletariatu. Interesujemy się zwłaszcza II kierownictwem SRPP
ze Staniławem Kunickim na czele, który został powieszony przez carskich
oprawców 28 stycznia 1886 na stokach Cytadeli.
Wszystkich znających historię SRPP i mających dostęp do tekstów o
Proletariacie - prosimy o pomoc.
www.kunicki.w.pl

719.wy [****]y, jesteście [****]mi pisząc iż lenin i jego partia, system jest dobry. To największe [****] jakie pwowstało w dziejach świata.

718.Nie popieram poprzedniego systemu , zresztą z Twojej przedmowy wynika że ty równiez . Ale musż Ci pogratulować ..właśnei organzuję imprezę z lekką nutką ironni dotyczacą PRL-u i zebrane przez ciebie piosenki i przemówineia są normalnei W DECHĘ !!
wielkie dzięki !!!!! przyda się :)

717.NIECH ZYJE LENIN I JEGO PARTJA!!!!!!!!!!!!!

716.NIECH ZYJE LENIN I JEGO PARTJA!!!!!!!!!!!!!

715.Mam nadzieje, ze Panu wystarczy "sil" w prowadzeniu tego, tego tak potrzebnego przedsiewziecia. Zycze powodzenia - pik

714.Socjalno Rewolucyjna Partia Proletariat
www.kunicki.w.pl

Szanowni Towarzysze
Zapaszamy na historyczną stronę o pierwszej polskiej partii robotniczej
-Proletariacie. Strona istnieje dopiero kilka dni, ale tak jak LBC - jest
codziennie aktualizowana. Na stronie można znaleźć opracowania i źródła
dotyczące Proletariatu. Interesujemy się zwłaszcza II kierownictwem SRPP
ze Staniławem Kunickim na czele, który został powieszony przez carskich
oprawców 28 stycznia 1886 na stokach Cytadeli.
Wszystkich znających historię SRPP i mających dostęp do tekstów o
Proletariacie - prosimy o pomoc.
www.kunicki.w.pl

713.Yo!!!Jestem fanem komunizmu. Zwą mnie Generał. Nienawidzę Seru. (i sera też). Jestem Głupi! Ja Jakub Rawski, syn Andrzeja, przysięgam bronić wolności i praw klasy robotniczej.

712.Strona fantastyszna, interesuje sie komunmizmem i wszystkim co jest z nim związane. Znalazłem tu wszystko czego potrzebowałem. Tak trzymać !!!

711.Stronka jest super. Zachecam do odwiedzenia mojej

710.Cieszę się że są jeszcze strony o takiej tematyce. Doskonała robota, strona świetna- najlepsza jaką do tej pory widziałem. Pozdrawiam.

709.stronka jest piekna, własnie tego szukałem, fascynuje sie ZSRR i komunizmem, jest spoko

708.eto haroszaja rabota.tak trzymac.

707.jo nie lubić te stalin i te hitler

706...na www.pornosex.pl - zwalcie sobie konia lepiej i zapomnijcie o komunie

705.Witam wszystkich, którzy sie tu wpisują!!, wkońcu znalazłem stronke, która mi odpowiada

704.Super stronka!! bardzo dobre i obszerne opisy, prawdopodobnie uratowaliscie mi zycie ;)
pozdrawiam

703.lalala

702.ORGANIZACJA MONARCHISTÓW POLSKICH TO BANDA PEDAŁÓW !!! SSAJĄ PAŁY KSIĘŻĄ I SĄ Z TEGO DUMNI !!! MYSLA ZE SA POLAKAMI ALE TYLKO TAK MYSLA BO TAK NAPRAWDE TO ZGRAJA NIEUDACZNIKÓW KTÓRZY UMIA TYLKO NEGOWAĆ TO CO JEST DLA NICH OBCE I INNE . NAJWIEKSZA PORAZKA TEJ STRONY JEST WSPOLPRACA Z TYMI DEBILAMI UMYSŁOWYMI .

701.nic dodac nic ujac

700.Swietna strona, Hymn ZSRR slychac na calym osiedlu ;)

699.Zdrastfujcie to jet wspaniała strona tak dalej szeżyć idee socjalizmu

p.sdodajcie kałasznikowa do multimedi

698.Kocham KOMUNIZM I JUŻ ALE TROSZKE JAK KOGUCIK SWĄ KOKOSZKĘ

697.Tak siedzę i słucham tych wszystkich hymnów i........ jestem wzruszony. Nic dziwnego że ruskie są tak oddane swemu krajowi nasz hymn w porównaniu z ich to disco polo (osobiście nie lubie rusków i innych gadów)

696.Stronka pierwsza klasa czerwony od zawsze był moim ulubionym kolorem tak dalej

695.Komunizm nie jest zly to jak bylo to wina rzadu nie ustroju, chinczycy jakos nie narzekaja!!!!

694.Strona swietna ale co z tego polska nadal rzadza komunisci :(

693.Zajebista strona: Lenin inżynier naszych marzeń

692.Przydało by się więcej radzieckich pieśni z czasów II Wojny Światowj.
Dobra strona!

691."Jurij Gagarin" ty [****] analfabeto matka ci elektrowstrzasow dzis nie zafundowala?! Ja cie butem chuju wylecze, az ci dres spadnie prawicowy obciagaczu!
P.S. Wiecej debilnych tekstow!
Strona do [****] mozecie skasowac :-P
upeery

690.Ech, pojeby genetyczne tak?!?!
a Wy demokraci, co to jest polska demokracja? Wasza demokracja mowi ze kazdy ma prawo glosu, wiec mamy je i my!
A z reszta, wydaje mi sie ze jestes glupi, i mieszasz komunizm za bardzo z ZSRR'em...

Pozdrawiam Michael Zieniewicz z Danii.

P.S. Prosze o jakis kontakt.... :) - mail lub gg :)

689.WY [*kobiety lekkich obyczajów*] I ZJEBY GENETYCZNE NIENAWIDZE TAKICH ŚWIŃ JAK WY,A W SZCZEGÓLNOŚCIE TEGO USTROJU. NADAJECIE SIE TYLKO NA CHUJA PSIEGO. ZDECHNIJCIE RAZEM Z CAŁYM TYM CZERWONYM GÓWNEM!!!!!!!!!!

688.Cześć ludki obejrzcie se moją stronę o radzieckich służbach wywiadowczych!

687.Wszedłem na stronę główną z wyszukiwarki i od razu omal nie rzygnąłem po przeczytaniu tekstu w grubej ramce. Idźcie się wyspowiadać z tej strony wy głupie ch...

686.Witam! Bardzo ciekawa strona. Dużo ciekawych informacji - czasami może zbyt ogólnikowych, ograniczających się do wiedzy encyklopedycznej. Oprócz bardzo ciekawych multimedii - np. przemówień, hymnów itp prztdałoby się więcej "niebanalnych" informacji, zdjęc itp - takich, których trudno doszukać się na innych stronach. Ale ogólnie strona robi bardzo dobre wrażenie! Pozdrowienia i życzę powodzenia w rozwijaniu strony!

685.Witam was wy zgrzybiałe kutafony chciałbym powiedzieć że macie nieźle na[****] w garkach i gdybym was spotkał to bym odrazu ryje wykapiszonował a jak coś to [****] wam w [****]e bo w [****] za przyjemnie... Pozdrawiam przyjaciel z bliskiego wschodu nara wy czerwone lizy[****]

684.towarzyszu nie wiem jak tyś to zrobił ale ta strona jest poprostu zajefajna :D to jest swoiste arczydzieło wśród stron internetowych. Pozdrawiam wszystkich KOMUNISTÓW !! naraska

683.ta strona bardzo różni się od innych.jest bardzo ciekawa.ja dodałbym np.mapę ZSRR

682.Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem z pierwszej strony. komunizm wprowadził lenin a jego JEDYNYMI ofiarami byli burżuje, ,,biali" i kułaki. ofiary kołchozów i całej reszty to już co innego......

681.A JA CI GOSCIU JEDNAK JEBNE.

680.Chciałbym zwrócić szanownym kolegom którzy wpisali się poniżej i swoją piękną łaciną okrślili swoje zdanie na temat strony-> NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ! i wejdźcie na strone głóną. (a strona jest OK ;-)))

679.Jestem bardzo zachwycony twoją strona chciałbym wyraxić opinie na temat tej strony:
A więc jest to [****], po[****], [****]ska, wygląda gorzej niż burak po ciemku. jak chcesz to wejdz na moja stronę www.churcheofsatan.com

678.Czesc chcialbym podzielic sie z toba moja opinia o twej stronie. A zatem jedziemy z koksem: [****] [****] [*qrka*] [****] [****] penis [****] [****] [*idź sobie*] [****] naplecie [****] w [****] [****]lizie pizgany łopatą po plecach.

677.Czołem towarzysze [*qrka*]_w_[****]_jego_ za[****]_mac.
Wiem gdzie mieszkasz cfelu. Lepiej jutro nie przechodz koło PKO. Z poważaniem Juri Gagarin.
PS: Gościu wez [*qrka*] SIE WAL.

676.Chcałbym wstąpić do waszej partii. Jednak mama mówi mi że komuniści to [****]y i [****]. Bardzo was prosze przekonajcie moją mamę, że to nie prawda. Viva La Lenin :)

675.Zapraszam do nowego pokoju na chacie w onecie o nazwie komunizm jest to pokoj bez cenzury wymiana pogladow i nie tylko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

674.podoba mi się.
mój dziadek był komendantem hufca ohp i podziela moje zdanie.
powodzena towarzysze

673.Też mam strone o charekterystyce komunistycznej www.komuch.kgb.pl Odwiedzcie bo warto

672.Będą powodzie i trzęsienia
Upadną miasta, spłonie ziemia,
Runą najtwardsze z twardych skał,
A Józef Stalin będzie trwał !!

671.Większych głupot w życiu nie czytałem!
Sieg Heil!

670.Znalzlem to czego szukalem stronka pelen wypas bede was polecal mam do was prosbe dodajcie jeszcze troche mp3 np. piesni rosyjskich ale chce wiedziec co polskie zepoly rockow'e spiewaly za komuny jakies fajne piosenki i jak sie wypowiadaly jak by co to przeslij mi na gg bede wdzieczny

669.Szukałem czegoś takiego i w końcu znalazłem.Dzięki za taką stronę.Życzę powiększania zbiorów ku uciesze gawiedzi, pamięci o tym co było i dla potomnych.

668.Ta stronka to najlepsza sowiecka w Polsce. Dzięki tej stronie odrodzi sie komunizm jak feniks z popiołów. Wreszcie będzie ład i porządek w świecie. Spasiba towarzyszu za tę stronkę.

667.No normalnie zajebista stronka :)

666.Bajerancka strona :P Założyliśmy w szkolie związek PZPR (Polska Zjednoczona Partia Rolnicza) SZUKAMY CHĘTNYCH!!!

665.hahahaha

664.www.kompol.org

663.W TV prawdy o Iraku tez trudno sie dowiedziec...

www.stopwojnie.w.pl

662.Tego w TV nie obejrzycie: www.tajnedokumenty.com

661.strona jest super tak dalej trzymać a zostaniecie przodownikami pracy...

660.Dzięki za waszą strone,jest super ,pozdrawiam wszystkich tworzących strone,są jeszcze ludzie bez sklerozy na szczęście,trzymajcie się!

659.Ploretariusze!!!
Czy kapitalizm, to nie wolność słowa to czemu prześladują(pytają w szkole), za to że uważa się ideologie "komunizm" za najlepszą przynajmniej w załorzeniu!!!myśl!!! Powinna powstać partia lub organizacja zrzeszują ludzi wierzących w powrót tego doskonałego ustoju!!!
p.s.
Stronka jednym słowem SuPeR!!!
tylko trochę wolna!

658.fajna strona przyślijcie mi zdjęcia
kolaborątuw z rona
z partyjnym pozdrowieńiem GNOMEKS

657.fajna strona przyślijcie mi zdjęcia
kolaborątuw z rona
z partyjnym pozdrowieńiem GNOMEKS

656.wy wiećie komuna się skończyła

655.Bardzo fajna (na czasie) strona ;) Pozdrawiamy

654.Strona jest cudowna , ale wolno się z niej ściąga pliki .Moje ulubione to czerwony autobus, Hymn Zsrr i Naprzód młodzieży świata.Pozdrawiam(super galeria satyryczna o Zsrr.)

653.Witam
Zapraszam na komunistyczną stronę www.lbc.z.pl .Na stronie można znaleźć analizę walki klasowej w kraju i na świecie, tłumaczenia rewolucyjnych tekstów i polemiki między komunistami. Strona jest codziennie aktualizowana.
pozdrowienia
LBC
PS na stronie można znaleźć teksty RAF, Czerwonych Brygad, CCC, Action Directe czy 17 listopada

652.Towarzysze i Towarzyszki przyjdzie na to czas kiedy rozpocznie sie nowa rewolucja.Rewolucja w której My zwycieżymy.Wszyscy kapitaliści i ten biedny elektryk ze stoczni ci tak sie chwali ze Nas pokonał,tak oni wszyscy zostaną postawieni pod murem.Tak tawarzysze czekajmy az nadejdzie ten dzień kiedy bedziemy mogli powiedzieć "Niech żyje klasa robotnicza a PZPR niech bedzie naszym światłem w tunelu"

651.Wokuł nas żyje pełno agentów imperialistycznych kturzy nazywają się komunistami towaris eta musimy na tym poprzestać musim zwalczć zgniły imperializm i kapitalizm niech żyje związek rad hhuuurraaaaaaaaa.

650.Pozdrowienia z Chin, trzymamy za was kciuki z nadzieja na powrot czasow swietnosci ;P.

649.Zajrzalem tu przez przypadek. Nie sposob uwierzyc, ze tylu "chorych" ludzi mieszka w Polsce.

648.Niech zyje Soviet Union. Jedyny i niepowtarzalny kraj, gdyby nie ten ustroj, CCCR bylo by dzisiaj najwiekszym i najwspanialszym supermocarstwem. Wspolczuje Rosjanom. Niech Marks smarzy sie w piekle

647.A jeszcze jedna mala uwaga dla wszystkich wpisujacych sie tutaj z jakas krytyka: nie przypisujcie komunizmowi nie jego win!!!! Komunizm jest systemem na tyle utopijnym, ze jeszcze nikomu nie udalo sie wcielic go w zycie - istnialy tylko panstwa totalitarne odwolujace sie do komunizmu. Prawdziwy komunizm to idealny ustroj nie majacy nic wspolnego z jakimkolwiek uciskiem czy wyzyskiem - i taki np. Stalin z komunizmem mial w istocie niewliele wspolnego.
Moze kiedys jeszcze komunizm nadejdzie.....

To paka, tawariszcze :)

646.Strona wspaniała :) Lienin żiw!!!!
Miło że propagujecie jedyny słuszny ustrój :) Pozdrawiam towarzysze :)

a jesli chodzi o sugestie - przydałoby się trochę więcej literaturki do sciągnięcia - Marks&Engels, Lenin...
ale generalnie świetna strona :)

645.YOU ARE THE BEST

644.Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!!!

643.STRONA ZACNA!!! BRAWO TOWARZYSZE I OBYWATELE!!! NIECH CZERWONA GWIAZDA WAS PROWADZI PRZEZ ŻYCIE,A IMPERIALISTYCZNE ZŁO NIECH ZGAŚNIE NA ZAWSZE.Z PARTYJNYM POZDROWIENIEM,Ob.KRZYSZTOF/CYKLOP P.S BĄDZCIE DLA INNYCH PRZYKŁADEM.W GÓRE SZTANDARY!PRACA,NAUKA,POSTĘP.

642.STRONKA COOL! TROCHĘ JEDNAK DUŻO PROPAGANDY ANTYKOMUNISTYCZNEJ.KOMUNIZM ZWYCIĘŻY - SOCJALIZM TO POTĘGA!NIECH WRÓCI GIERE!!!

641.Fajna strona. Ja bym nic już nie zmieniał.

640.Czemu to działa tak wolno???

639.FaJnA StRoNkA !!! :)
I nIeŹlE sIĘ pReZęTuJe
WpAdLaM tU Bo PotRzEbA mI zAdAnIa
A pZy OkAzJi TeN WpIsIk

GoSiA

638.Może by tak coś o Janku Krasickim ?

637.witam, bardzo mnie cieszy treść tej strony, już jako 6 letni brzdąc byłem w naszej podwórkowej piaskownicy przodownikiem w kopaniu dołków, pamiętam, że kiedy ktoś kopał dołek za szybko to reszta mu go zasypywała a jak ktoś kopał za wolno to wyrzucaliśmy go z piaskownicy, ehh łezka się w oku kręci,
pure komunizm wiecznie żywy!
P.S. obecny socjalistyczny rząd USA z pewnością pochwaliłby waszą stronę, towarzysze!

636.MANIFEST KAPITALISTYCZNY
Kapitalizm to jedyny system bazujacy na prawie każdego człowieka do dowolnego
zarządzania swoim życiem.
Kapitalizm to jedyny system społeczny w którym jednostki są wolne ,
w którym mogą się w pełni zrealizować, posiadać własność i zbierać zyski ze
swoich poczynań. Taki system umacnia prawa poszczególnej osoby, a ogranicza
rząd,wzbogaca naszą polityczną, intelektualną i ekonomiczną wolność.

Im więcej kapitalizmu w naszym życiu tym większa nasza wolność i dobrobyt

Taki jest wyrok historii. Tylko w ciągu swego dwusetletniego istnienia
kapitalizm zdołał podnieść standard naszego życia do poziomów nieznanych
w czasach przed kapitalistycznych. Często się zapomina żę w Europie,
przed kapitalistyczną rewolucją końca osiemnastego wieku, wiekszość
społeczeństw prowadziło niewyobrażalnie trudne życie, porównywalne dzisiaj
jedynie z biedą krajów trzeciego świata - niszczone przez głod, ciagłe
nawroty zarazy i wprost niewyobrażalną biedę. Naszczeście to się zmieniło.

Kiedy ostatni raz zaraza dotkneła jakieś kapitalistyczne państwo?
Stany Zjednoczone Ameryki nigdy nie zostały dotknięte żadna zaraza!
Kapitalizm stworzył takie bogactwo, nieporównywalne w ludzkiej historii,
pozwalajac setką milionom ludzi życ w takim dostatku jak niegdyś tylko
królowie śmieli…

Mniej kapitalizmu równa się więcej ludzkiego cierpienia

Niestety kraje w których rzady sprawuje faszystowska, socjalistyczna,
wojskowa lub religijna dyktatyra , z luboscia zniewala swoich obywateli,
poddaja ich bezdennej nędzy. W wielu Afrykańskich krajach ludzie muszą się
utrzymwać za 400 - 800 złotych rocznie. W Północnej Koreii ludzie giną z
głodu i toną w wodach wokół Kuby, przy próbach dotarcia do USA. Miliony
uciskanych pragną się znaleźć w tym wolnym świecie. A kto w kapitalistycznych
krajach chce emigrowac do Kambodzy ?

Czemu kapitalizm jest takim sukcesem?

Jak można wytłumaczyć fakt że najważniejsze wynalazki ludzkości,
maszyna parowa, kino, telegraf, telefon, elektryczne światlo, nowela,
samochód, symfonia, samolot, radio, telewizja, komputer, internet i tysiace
leków na nieuleczalne wczesniej choroby, zostały wynalezione i stworzone
w kapitalizmie?

Odpowiedź jest prosta: wolnosc.

Kiedy ludzie są wolni i mogą podążać za swoimi sprawami nie niepokojeni,
kiedy to mogą w dowolny sposób używać swej pomysłowości w poszukiwaniu
lepszego życia, wtedy to są niezmiernie płodni.
Wolność polityczna/ekonomiczna wyzwala najlepsze umysły i najbardziej
ambitnych ludzi, pozwala im budować, tworzyć, wprowadzać inowacje,
posówać naprzod cała ludzkość.

Największy wynalazca w historii, Thomas Edison, w swoim laboratorium w
Menlo Park baczył właśnie na to aby jego wynalazki przynosiły zysk.
On, i tak wielu jemu podobnych wielkich wynalazców i przedsiębiorców,
odpowiedzialnych za podwyższanie naszych standartów życia, wszyscy Oni
żyli w dostatku i cieszyli się swoim bogactwem. Pozostawieni w spokoju,
w kapitalizmie , aby tworzyć, produkować i budować dla ich osobistych
korzyści, konsekwentnie podnosili standard życia dla wszystkich.

O podstawach i możliwościach kapitalizmu

Umysł

Kapitalizm to stan umysłu. Podstawowym narzędziem człowieka jest jego umysł,
takim jak skrzydła są dla ptaka. Jedynie przez racjonalnie myślenie i kreatywną
pracę może człowiek podnieść swój standart życia i wydłużyć swoje życie.
Jednak nasze umysły nie pracują pod przymusem. Przymus paraliżuje wszelką
kreatywność. Umysł nie może być zniewolony. Kapitalizm rozkwita właśnie
dlatego bo to jedyny system wolnych umysłów, wolnych ludzi i wolnego rynku.

Najwięksi myśliciele i działacze w historii - od Arystotelesa aż po
Johna Locke, od Thomasa Jeffersona po Adama Smitha, Ludwika von Misesa i
Ayn Rand - wszyscy oni uznawali, walczyli i wychwalali wolnośc ludzkiego
umysłu. Oni zrozumieli że kiedy ludzie są ciemiężeni, nasz racjonalny umysł
jest tłumiony i nadchodzą ciemności barbarzyństwa. Jednak wtedy kiedy człowiek
może działać i myśleć bez skrępowania, kiedy to umysł zostaje wyzwolony,
tylko wtedy odrodzenie i oświecenie jest możliwe. Wolność jest wolnością
umysłu. Niewola jest niewolą Umysłu.

Uniwersalny i nieunikniony

To nie przypadek że okresy największej wolności ludzkiej uświetniaja jego
największe osiągnięcia.
Od Złotego wieku Aten po Włoski Renesans i po wielkie przemysłowe osiągnięcia
Stanów Zjednoczonych, wolność ludzkiego umysłu prowadziła go do wspaniałych
postępów w sztuce, filozofii i nauce.

To są obietnice i możliwości kapitalizmu. To jest wizja kapitalizmu.
To jest nasza wizja.

Uwolnijmy ludzki umysł i podziwiajmy spektakl jego inwencji. Zachwycajmy sie
pięknem jego malarstwa, rzeźb i symfonii , wznośmy sie z bohaterami powiesci,
podziwiajmy naukowy i technologiczny postęp.

Zachód rozwijał się kulturalnie i ekonomicznie dlatego że posiadał trochę
czci dla ludzkiego umysłu i nienaruszalnych praw osobistych.
To są nieuniknione warunki ludzkiego rozwoju. Jeżeli pragniemy odrodzenia
kultury to musimy wdrożyć polityczną/ekonomiczna wolność.

Kłopotliwe położenie milionów głodujących ludzi w trzecim świecie jest takie
samo jakie miało miejsce w feudalnej Europie. Ich umysły i ciała są zniewolone
przez politycznych dyktatorów.
Dajmy im wolność a damy im życie. To oni mają możliwośc oceny co
Zachód osiągną. Jak zapanuje tam wolność to dopiero wtedy będa mogli
przenieść osiągnięcia kapitalizmu do swoich domów.

Twoje życie, twój wybór

Kapitalizm jest największym dobrodziejstwem ludzkości. Nadszedł czas aby
myślący ludzie każdej narodowości pojeli tą prawdę i wpełni przyjeli ten
system, jako stan umysłu i praw jednostek.

Panie i panowie obywatele wszystkich krajów zjednoczmy sie i wesprzyjmy
kapitalizm, wolny rynek.
Mozemy wywalczyć świat najwspanialszych osiagnieć.

Andrew Bernstein 2001

635.niech żyje klasa robotnicza z partią PZPR na czele

634.PTB to ja

633.Komunisci to bardzo dobre ogiery ,no i dobrze im tak.

632.UP!

631.Polska Partia Narodowo Radykalna-jedna droga dla Kaju!!

630.Towarzysze Towarzysz LENIN byłby z was dumny ,że podtrzymujecie tą jedyną i sprawiedliwą ideologie
SOVIET POWER TOWARZYSZE
TOWARZYSZ LENIN WIECZNIE ŻYWY
Zniszczymy każdego imperiliste i kapitaliste który ośmili sie wytąpić przeciwko nam.

629.Przydało by się na tej stronie więcej informacji o zbrodniach dokonanych przez komunistów . Pod wzgledem wizualnym strona jest dobra .

P.S. Komuniści kible czyścić !

628.Chwała poległym bolszewikom83 lata temu, szlachecko-burżuazyjna Polska, pod wodzą faszysty Piłsudskiego, wspomaganego przez imperialistów, zatrzymała Armię Czerwoną na przedpolach Warszawy. Miliony robotników całego świata pokładało w bolszewikach nadzieje, na obalenie kapitalizmu w całej Europie i w całym świecie. Niestety słabo uzbrojona armia rewolucyjna, choć walczyła bohatersko – uległa wyposażonym w amerykańskie samoloty i francuskie karabiny, faszystowskiej armii Piłsudskiego. Dziesiątki tysięcy bolszewików poniosło śmierć w polskich obozach koncentracyjnych (to z kolei wynalazek Brytyjczyków, którzy też wspierali Piłsudskiego).

15 sierpień jest świętem całej polskiej reakcji. Narodowcy, polskie wojsko (mordujące Irakijczyków), radiomaryjni bigoci i wszelkiej maści antykomuniści. Tego dnia organizowane są imprezy rodem z III Rzeszy. Fuehrer Miller dokonuje przeglądu wojsk, przed wysłaniem na daleki wschodni front – do okupacji Iraku.

W tym roku faszystowskie święto zostało zakłócone przez komunistów z Walczącej Grupy Rewolucyjnej. Rozkleili oni tysiące plakatów w całej Warszawie – przypominając polskiej klasie robotniczej, że Armia Czerwona – to była armia międzynarodowego proletariatu. W tej wojnie klasowej, świadomi robotnicy przyłączali się do bolszewików – i walczyli z polską reakcją.

Niech żyją polscy komuniści walczący po stronie bolszewików

Niech żyje POLREWKOM

Niech żyje Dzierżyński, Marchlewski i KonZapraszamy na stronę WGR – www.wgr.z.pl

627.Dopiero będę czytać. Zapowiada się nieźle. Ja akurat od komunistów nie ucierpiałem wiele. Więc moja opinia po zapoznaniu się ze stroną powinna być obiektywna

626.dobrze by bylo dowiedziec sie prawdy o komunizmie

625.super strona szkoda tylko ze przemowienia nie mozna odsluchac w wersji orginalnej.ale po za tym wszystko ok

624.JEST DOSKONAŁA,SZUKAŁEM PEWNYCH RZECZY -TUTAJ ZNALAZŁEM-WIELKIE DDDDZIĘĘĘKI!!!!

623.Będę obiektywna: strona jest po prostu świetna, z mnóstwem informacji. Rzecz bezcenna dla pasjonatów historii. a tak nawiasem mówiąc: ja nie dziwię się, że tak wiele z tych wpisów ma treść prokomunistyczną. Po prostu nam, młodym ludziom komunizm wydaje się być jakąś alternatywą, czymś przeciwstawnym do naszej niewesołej rzeczywistości. Może tylko dlatego, że tak naprawdę nie znamy mechanizmów ustroju, może to kwestia fascynacją nieznanym. Ja sama nie jestem taką desperatką, chociaż sam mechanizm socjalizmu mnie interesuje jako fenomen historyczny.
Gdyby ktoś miał ochotę podzielić się poglądami-proszę pisać!

622.fajna strona

621.wywal te miliony ofiar, to nie jest wina ideologii.
Albo coś jest nie tak z moim kompem,albo już dawno nie było aktualizacji

620.Jedna ze zdecydowanie najlepszych stron, na jakie miałam przyjemność trafić. Może by jednak ograniczyć manifestowanie niechęci do komunizmu/socjalizmu? To nie ideologia jest winna śmierci tych stu milionów ludzi, a nieodpowiedzialni imbecyle wprowadzający ją niewłaściwie w życie.
Wyklęty powstań ludu ziemi! Pozdrawiam serdecznie

619.Bomba!! Ja większość z tego pamiętam!
Teraz widzę i słyszę jakie to było badziewie.
Młodziaki, słuchajcie i oglądajcie, bo to są rzeczy dla teraźniejszych ludzi nie do zrozumienia, że coś takiego mogło być.
Andrzej rocznik '35

618.Chciałem donieść, że 22 lipca 2003r. pisano o stronie w Gazecie Wyborczej. (dodatek gazeta w kratkę)

617.WIELKIE YO DLA CIEBIE

616.jeaaaa:))))

615.Fajoska strona. Gratuluję pomysłu i pozdrawiam! :-))))))))))

614.604 ZULUS "Konio " pozdrawia wszystkich odwiedzajacych strone PISK poniewaz jest to niestety dla licznych zyjacych po za granicami RP jedyna ogolno dostepna forma wiezi ze starym krajem ludzi ktorzy go opuscili nie tylko dla pieniedzy lecz z czesto nie mogacych sie pogodzic warunkami niemocy zmiany podstawowych praw czlowieka w panujacym rezymie "betonu i korupcji"ktora w chwili obecnej przybrala inna forme przemocy panujacego systemu pieniadza -wladzy -grupy rzadzacej w kraju a takze na calym swiecie."masz pieniadz-masz wladze,to pilnuj swego stolka!ale nie przeciagaj struny .Zulus-Konio ostrzega -spojrzenia z dolu sa tez czasami wazne.Serwus!

613.Świetna strona. Najbardziej rozbroił mnie życiorys Kwaśniewskiego :DDD Jednyne, co mi się w komunizmie podoba, to Hymn ZSRR, fajna melodyjka :) Miejmy nadzieję, że nigdy więcej coś tak bardzo chorego jak komunizm nie powróci i że ludzie dojdą w końcu do wniosku, że komunizm i socjalizm to grabież bogatych, ale nie żeby dać biednym, lecz rządzącym.

612.tak dalej, zniszczyc obecna klase rzadzaca

611.tutaj są fotki z obozu antygranicznego w Krynkach

610.ujdfudf

609.Niech żyje komunizm !!

608.Strona jest rewelacyjna !!!
Wielkie uznanie !!!
Sam jestem założycielem jedynej młodzieżowej partii komunistycznej w Polsce-MPK.Jeśli chcecie Towarzysze odwiedzić moją stronę lub wstąpić do Partii do zajżyjcie na moją stronę !!!
Wiwat Che,Lenin !!!

607.Zbrojna Partia Bolszewicko-Maoistowska zaprasza na swoja strone. Z nami blizej do wybuchu rewolucji! Viva La Commune! Hasta La Victoria Siempre! Go Go Power Rangers!

606.W związku z niespodziewanym atakiem stonki ziemniacznej - jesteśmy zmuszeni zaprzestać dostawy prądu do 23 godzin i 59 minut na dobę- w związku z powyższym zapprzestaje sie na czas nieokreślony emisji telenoweli brazylijskiej -
a gdyby tędy stonka przelatywała a wy towarzysze w tym czasie korzystalibyście z elektryfikacji to co bybyło tylko nie mówcie ze nie macie prądu bo w każdej chwili miec możecie.


Pozdrawiam
przewodniczący komisji d/s elektryfikacji
TOWARZYSZ Potter
PS Z chęcia odpowiem na e-maile

605.no wszyscy są: stalin, dzierżynski, mao, chruszczow. A dlaczego nie ma nic o ceausescu? przeciez to taka barwna postac. przynajmniej bardziej niz jakistam gomulka ;) pozdrowienia z Republica Socialista Romania!

604.potega slowa

603.no no stronka naprawde niezla - jeszcze niedawno z niej korzystalam w celach historyczno edukacyjno podwyzszajacych ocene :-) (sciagalam manifesty PKWN-u) moze jakies banerki dodac - moze cos zrobic jak chcecie:-) pozdro

602.Cholerne Komuchy buda wam z tąd do chin !

601.Super stronka

600.Zapraszamy na stronę Forum Lewicy, prowadzoną przez Czerwony Kolektyw.

599.Strona jest OK!

598.super

597.Strona "Po prostu":www.poprostu.pl
www.poprostu.pl
www.poprostu.pl

596.Ok. Strona Ciekawa.. kolory odpowiednie.. tylko ta księga gości... czemu w takich kolorach ? eh... więcej czerwieni :)
Strona rzeczywiście jest extra... tylko nie rozumiem dlaczego na stronie VLAD'a troche, a raczej bardzo go pojechałeś.... hmm... czy nie powinniśmy się jednoczyć jako komuniści, a nie obrzucać obelgami.... a niech sobie robi tamtą stronę...

595.Komunizm jest chory

594.Strona jest mało obiektywna! Widoczne jest nadmierne atakowanie wielu naprawdę wielkich komunistów; socjalizm prędzej czy później obali kapitalizm i to jest nieunikniony proces historyczny-trzeba to zaakceptować, a nawet włączyć się do wspólnej walki o ustrój proletariacki! Pozdrawiam serdecznie wszystkich komunistów:) Hasta la victoria siempre!!! Komunistyczna Partia Polski.

593.WALCZACA GRUPA REWOLUCYJNA www.wgr.z.pl
www.wgr.z.pl

592.strona jest ogólnie ok. mogloby być więcej zdjęć z okresu PRL i więcej ciekawostek, których nie ma na innych stronkach (lub są ale Twoja stronka jest najciekawsza w necie moim skromnym zdaniem pod względem informacji podstawowych i najczęsciej odwiedzana). Życze powodzenia w dalszej pracy!!!!!!!!

591.wszystko fajnie, ale aktualizacji brak

590.cześć dzięki ludziu za twój dobry pomysł!!!!!!!

589.Wpożo stronka. Naprawdę niezła, szczególnie plakaty propagandowe.

588.Ciekawa, ciekawa....

587.respect za b.d stronke.. moje uznanie

586.nudy, nudy, nudy

585.Siekiera,motyka,bimber,drut!! Adolf Hitler is Kaput !!!!! Siekiera,motyka, bimber,karate !! Chłopaki bronią się na Wester Platte !!

PS: Strona spoko

584.Siekiera,motyka,bimber,drut!! Adolf Hitler is Kaput !!!!! Siekiera,motyka, bimber,karate !! Chłopaki bronią się na Wester Platte !!

PS: Strona spoko

583.Siekiera,motyka,bimber,drut!! Adolf Hitler is Kaput !!!!! Siekiera,motyka, bimber,karate !! Chłopaki bronią się na Wester Platte !!

PS: Strona spoko

582.Siekiera,motyka,bimber,drut!! Adolf Hitler is Kaput !!!!! Siekiera,motyka, bimber,karate !! Chłopaki bronią się na Wester Platte !!

PS: Strona spoko

581.Siekiera,motyka,bimber,drut!! Adolf Hitler is Kaput !!!!! Siekiera,motyka, bimber,karate !! Chłopaki bronią się na Wester Platte !!

PS: Strona spoko

580.Strona jest zbyt moło kolorowa!!!!!!!!!!!!!!!!

579.SUUUUUPER!!!
Nic dodać, nic ująć
>>>www.murcki.of.pl

578.Komunizm i socjalizm to ideoligie piękne choć utopijne. Ale można ich idei wprowadzic w życie, a z części nawet już korzystamy. Idea Marksa wiecznie żywa. PS. Po co jest na takiej stronie baner tych szowinistów - monarchistów?

577.TAWARZYSZE! ja i mój syn nemezisov planujemy pucz na rząd polski przyłączcie się do puczu
kontakt: (032)218 18 47
antonior@interia.pl

576.Niedlugo Bush zawita w Krakowie i manifa sie szykuje:www.stopwojnie.w.pl

575.Piszę pracę na temat komunizmu w internecie i potrzebuję informacji o Waszej księdze gości. Mam pytanie:
Czy podana ilość gości dotyczy dnia, miesiąca, roku czy innej jednostki czasu?
A może ktoś mógłby mi pomóc w napisaniu pracy??
Pozdrawiam

574.Tawariszcze!!!
Za Matuszku RASIJO!!!
Niech zyje nan KOMUNA!!!

573.Zbrojna Frakcja Bolszewicko-Narodowa zaprasza na swoja strone WWW : http://www.strony.wp.pl/wp/pamietnik2k/zfbn.html

572.Od kiedy zaczniesz zamieszczać materiały "informacyjne" o Unii Europejskiej?

571.dobra strona

570.Jestem pod wrażeniem! Wszystkiego o komunizmie mogę dowiedzieć się z książek ale nigdzie nie znajdę nagrań z tamtych lat. Dzięki serdeczne, dla studenta historii to cenne materiały

569.strona przepełniona ideologicznie poprawnymi sloganami. oddajemy wam serce i umysły, żyjemy tylko dla lenina. niech się dzieje wielka rewolucja październikowa. jesteśmy z was dumni. buziaczki misiaczki!!!!!

568.Bardzo ciekawa strona, napisaliśmy o Was 01.05.02 w newsach, iż strona jest ciekawa oglądnięcia http://www.eBielsko.com/

567.supeeer stronka tak trzymac :)

k.

566.1 MAJA Rondo de Gaulle'a godz. 10:00
Gdy w oddali słychać było krzyki mordowanych ludzi, mordowanych za ropę, za wpływy geopolityczne, gdy już nieco bliżej widać było cierpienie ludzkie oraz pełną demoralizację społeczeństwa, które nie reagowało na nic, którego nie interesowało nic prócz swych własnych egoistycznych interesów, gdy w końcu dzięki środkom masowego przekazu ludzie odpowiedzialni za to zło, uśmiechali się i pogrążali społeczność w kłamstwie o humanitarności kaptializmu oraz wojen rozpętanych w jego interesie, nadszedł czas, aby stanowczo powiedzieć: “NIE!!!”, aby wystąpić przeciwko przyczynie wszelkiego zła - kapitalizmowi.
www.wgr.z.pl

565.szukam biografii Fidela, pisze prace magisterska, pozdrawiam

564.Fantastyczna witryna, moje gratulacje... A za Gierka było dobrze...

563.No to trzeba być nieźle po[****]m aby zrobić taką stronę ale jeśli są strony faszystów to i taka musi być ...

562.Strona jest zrobiona rewelacyjnie. Widze że jest nawet dosyć popularna, ale nie ma się co dziwić to są rzeczy, które zmieniły całą europę i są dzisiaj tego skutki lub efekty jak kto woli. Także gratuluję twórcą strony!
Rewelacja!

561.Lenin żyje!!!!!!!!!

560.Walczaca Grupa Rewolucyjna www.wgr.z.pl PRZESLIJ TEN KOMUNIKAT DALEJ !

Dla calej ludzkosci nastapily ciezkie dni. W imie rozszerzenia wplywow geopolitycznych, w imie
zwiekszenia swojego majatku, klasa rzadzaca - burzuazja depcze wszstko co napotka na swojej
drodze. Badz to za pomoca wyzysku, badz to za pomoca imperialistycznego terroru osiaga swoj cel.
Nie interesuja ja ofiary wojen, bezrobotni, bezdomni. Nie interesuje ich polozenie klasy
robotniczej. Maja klapki na oczach i zadne apele, zadne prosby nie sa w stanie do nich dotrzec,
nie sa w stanie zawrocic ich z tej okrutnej, morderczej drogi. Usiluja oni stworzyc jakies
iluzje, usiluja oni udowodnic, ze ich krwiozercza, mordercza, destrukcyjna, okrutna dzialanosc
ma charakter humanitarny i jest potrzebna calemu swiatu. Czesc ludzi poddaje sie tym
manipulacjom i wierzy w kazde slowo burzujow. Znacznie wieksza czesc swiatowego spoleczenstwa
sprzeciwia sie temu i usiluje naklonic mordercow by nie mordowali, usiluje naklonic te garstke
zbrodniarzy, ktorzy cale swoje zycie poswiecili temu aby mordowac dla pieniedzy, do zmiany i d
STARCZY!!!
Slowa i prosby traca juz sens. Przyszedl czas aby rozpoczac walke z przczyna wszelkiego zla -
systemem kapitalistzcznym.
Niech zyje Swiatowa Rewolucja!!!

Niech zyje Sprawiedliwosc!!!

NIECH ZYJE WALCZACA GRUPA REWOLUCYJNA!!!
.
Nie badz bierny! Wesprzyj nasza walke! Skontaktuj sie z nami!
Nasz mail: wgr1917@o2.pl strona: www.wgr.z.pl


Iwo
WGRPRZESLIJ TEN KOMUNIKAT DALEJ !

559.Towarzysze !!! Działacze !!! Ludu Pracy !!! strona jest genialna ale to niewystarczy czas zbudoawac Kraj Rad Nad Którym Nigdy Niezachodzi Słonce proponuje dołozenie linek na inne stronki . Z rewolucjonistycznymi pozdrowieniami skubi87@interia.pl

558.Strona jest wspaniała tak samo jak wspaniały (niestety) był KOMUNIZM!!!

557.Kocham Komunizm www.kakapl.tk zapraszam

556.To są same kłamstwa !!!!

555.Fajna stronka, nie mam żadnych zastrzeżeń. Dołożył bym jednak kilka PRL-lowskich przemówień chwalących socjalizm. A może stworzycie jakąś stronke o narodowym socjaliźmie? To by była dopiero jazda - bo z bolszewizmu można sie nieźle pośmiać. Pozdrawiam i życzę najścia nowej weny twórczej. /gorliwy antykomunista/

554.zycze wszystkim komunistom naglej bezbolesnej smierci, a kapitalitom bankructwa

553.Dobra Strona, ale czemu galeria jest w gif???

552.Balcerowicz Musi odejść !!!

551.Mmmm sama przyjemność zatopić się w socrealistycznej krainie Strona ***** (5-cio gwiazdkowa) Niech żyje sojusz robotniczo-chłopski!

550.STRONKA JEST MISTRZOWSKA
nic nie usuwajcie ,bardzo podoba mi sie "uniwersalny kod przemówien"wyglosilem kawalek na lekcji i nauczycielka byla wniebowzięta ze ineresuje sie innymi ustrojami politycznymi TEN KTO MIAL POMYSL ZEBY ZROBC TE STRONE BYL GENIUSZEM pozdroofka dla fshystkich znajomych

549.laaaaaaaaaaaa

548.precz z komuną nadchodzi nowy kwas -olek to przeszłość teraz jola

547.Bardzo ciekawa strona autorom gratuluje pomysłu i życze dalszycg sukcesów

546.mysle,ze ta rubryka powinna byc jedynie
strona kpiarsko-satyryczna na bolszewie,tymczasem wystepuja tutaj
jakies komuchy-oszolomy,jak ten
podpisany iwo_cz@...,nie sadzilem,ze
jeszcze istnieja takie barany

545.NO WAR........

544.SMIERC BURZUJOM!!!
SMIERC IMPERIALISTOM!!!
SMIERC KRWIOPIJCOM!!!
viva Che !!!
viva Saddam !!!
viva Fidel !!!
viva Benito !!!
Święta wojna rozpoczęta !!!

543.Towarzyszu !

Czy na skutek zaborczych działań imperialistycznych demonów z zachodu i innych złych duchów "WYSIADŁ" Ci Towarzyszu telewizor ??

Jeżeli TAK to jest to przejawem wyzszosci Jedynej Słusznej i Postępowej mysli nad krwiopijczą i zaborczą techniką zachodu.

I dlatego wzywam cie Towarzyszu !!!
Naklej na niego portret działacza KOMUNISTYCZNEGO !!!!!!!

542.TOWARZYSZE FSPANIAŁA STRONKA!! STALIN ZAWSZE Z WAMI!! A JA MAM DLA WAS WIERSZYK ULOZONY PRZEZ MOJEGO KOLEGE Z PARTII :)

TOWARZYSZE!, ROZWIŃCIE SZTANDAR CZERWONY
ODDAJCIE MU HOŁD, BIJCIE POKŁONY,
GDY CAŁA ZIEMIA KRZYCZY:"STALINIE",
CZEKAJĄC NA TO GDY SLD-ÓCHÓW CZAS MINIE
NASTANĄ TOWARZYSZE CZASY LEPSZE
PRL WRÓCI, ZGINĄ KAPITALISTYCZNE LESZCZE,
BUZKA, MILERA ZA JAJA POWIESIMY
I CAŁY ŚWIAT ZNÓW RADZIECKIM PRZYWRÓCIMY
NA CZELE NASZEGO PAŃSTWA LENIN STANIE
GDY DZIĘKI MODLITWOM DO ZSRR ZMARTWYCHWSTANIE
A CO DO BURŻUJÓW- LUDZI WYZYSKIWACZY
DAMY IM W [****], CAŁY ŚWIAT ZOBACZY
A NA KONIEC NIE BADŹCIE KAPITALISTYCZNYMI CHUJAMI!!
AMEN. LENIN Z WAMI!!

541.strona jest super znalazłam na niej wszystkie potrzebne mi informacje, a nawet więcej!!!!dzięki

540.UWAGAAmerykańscy imperialiści rozpoczęli wojnę w Iraku. Dziś tzn. 20 marca o 17 00 pod ambasadą amerykańską (al. Ujazdowskie 31) jest demonstracja, w której wszyscy musimy wziąć udział.W PIATEK DEMONSTRACJA ZACZYNA SIE O 12:00 NA PLACU ZAMKOWYM!!!

SMIERC BURZUJOM!!!
SMIERC IMPERIALISTOM!!!


BRONMY IRAKU!!!


Iwo

www.bezcenzury.z.pl

539.Wiwat bracia towarzysze, jestem z wami. Trzymajcie się, kapitalizm nie jest pewny tylko chwiejny sytuacja pogarsza się więc trzeba obalić system rozstrzelać władzę tak aby nigdy nie odrodziła się w takiej postaci chciwej i bezdusznej, Jeszcze raz bracia towarzysze wszystkiego najlepszego.

538.Zajebista strona, najlepszy jest uniwersalny kod przemówień. Myślę, że super by było wmontować krótkie filmiki z fragmentami kroniki - tej, co kiedyś leciała przed projekcją w kinach. A może gdzieś tu jest? Nie przejrzałam jeszcze wszystkiego...

537.Nie wiem czy wiecie bracia ale mamy już przywódce, nie jest to może taki komunista jakiego chcielibyśmy mieć ale przynajmniej jest czysty od bagna,Tak to właśnie Andrzej Lepper. Mimo obrzucenia przez żydowsko-burżujską telewizję nadal rad jestem słuchać jego mądrych wypowiedzi na tematy nas drażniące. Warto spróbować może to jest właśnie to.

536.sajt konkretny i na temat :)
wg mnie najlepsza czesc to plakaty propagandowe
pozdrawiam

535.Wiwat bracia komuniści !!! jestem z wami !!!

534.REWOLUCYJNA STRONA INTRENETOWA LEWICA BEZ CENZURY!!! www.bezcenzury.z.pl

Dzieje sie wiele zla. Malo tego, ze kapitalizm rzadzi na calym swiecie krzywdzac miliony ludzi fizycznie to niszczy takze ich psychike m.in za pomoca srodkow masowego przekazu. Dochodzi do sytuacji kiedy to wlasnie ci pokrzywdzeni przez system, ze wzgledu na manipulacje jakim zostali poddani, popieraja kapitalizm, ich postawa jest ksztalotwana tak aby juz w samym zalazku dlawili oni wszelkie proby rewolucyjnych wystapien. Spoleczenstwo zarazone zostalo "antykomunizmem", ludzie nie sa w stanie samodzielnie myslec gdyz narzucone zostaly im odgornie pewne dogmaty stanowiace bariere we wszelkiej samodzielnej analizie. Na dzien dzisiejszy jednym z najwazniejszych zadan lewicy rewolucyjnej jest budowanie alternatywnych srodkow masowego przekazu, ktore pomoga odnalezc sie spoleczenstwu, pomoga odbudowac swiadomosc czlowieka, ktora to zatracil zyjac w tym zbrodniczym systemie. Strona www.bezcenzury.z.pl w obliczu poteznych mediow burzuazyjnych jest wprawdzie nieznaczna, jednak tresci, pozbawione dogmatyzmu, maja sprawic, ze takie pozornie nieznaczne rewolucyjne srodki masowego przekazu stana sie realnym zagrozeniem dla zbrodniczej wladzy kapitalu!

SMIERC BURZUJOM!!!

Iwo

iwo_cz@poczta.onet.pl

533.Mogło by się tu pojawić jakieś forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. ta strona jest dla mnie jak biblia

532.[****]ic faszyzm, rasizm, kapitalizm!

531.ale ta strona śmierdzi

530.Swietna strona - kawał dobrej roboty
pozdrawiam

529.Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.
W 50. rocznice smierci Józefa W. STALINA

528.komuna gora
rosyjski folk tez
a wszczegolnosci katiusza i kalinka
to dzieki komunie

527.Pozdrowienia od radomskiej nieoficjalej Młodzieżowej Partii Socjalistycznej (MPS). strona jest taka jaka być powinna Towarzyszu.

526.Bardzo dobra strona, dla prawdy historycznej i ku przestrodze, zycze uporu w dalszym jej prowadzeniu

525.Bardzo mnie cieszy obecnść takie strony, a jeszcze bardziej cieszy ,mnie moja obecność na niej.

524.Wysmienita strona najlepsza jaka do tej pory widziałem traktujaca o komunizmie

523.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

522.Gdy slowa juz przestaja sie liczyc, PRZEMOWIA ZA NAMI NASZE CZYNY!!!

Dnia 15.02 podczas demonstracji przeciwko wojnie z Irakiem grupa rewolucjonistow skladajaca sie z dzialaczy Ofensywy
Antykapitalistycznej oraz sil formujacych sie w nowa, bojowa grupe rewolucyjna (ktora ujawni sie wiosna tego roku)
przeprowadzila szereg bojowych akcji oczyszczajac demonstracje od niepozadanych elementow. Pierwszym obiektem ataku byla
mlodziezowka UP - Federacja Mlodych Unii Pracy. Rewolucyjni bojownicy szybko pozbawili te grupe symboliki. Osoby stawiajace
opor zostaly natychmiast zaatakowane i szybko, w poplochu sie wycofaly. Atak na UP zostal poprzedzony przemowieniem
wyjasniajacym nasze stanowisko. FMUP, bedac czescia partii wchodzacej w sklad rzadu, reprezentuje jego interesy, a chyba
oczywistym jest stanowisko polskiego rzadu wobec wojny w Iraku. Przedstawiciele FMUP za pomoca ruchu antywojennego pragna
jedynie zdobyc kapital polityczny, bedac czlonkami ruchu antywojennego wypaczaja go. Po pierwszym ataku rewolucjonisci
zdeptali oraz podpalili flage FMUP, symbolizujac zwyciestwo lewicy rewolucyjnej nad reformistyczna - prorzadowa. Kolejny
atak zostal wymierzony w osoby niosace transparent jawnie antykomunistyczny, kontrrewolucyjny. Swastyka zrownana zostala z
Sierpem i Mlotem oraz z USA. Nie trzeba chyba tlumaczyc, ze sierp i mlot jest symbolem walki rewolucyjnej, walki toczonej od
dziesiatek lat przez ludzi, ktorym zaleczy na losie calego wiata, na losie wszystkich pokrzywdzonych przez zbrodniczy system
kapitalistyczny. Po tym jak zostala wygloszona mowa na temat symbolu naszej walki, czlowiek niosacy transparent zostal
zaatakowany, transparent zostal zniszczony. Kolejnym obiektem ataku byl element antysemicki, ktory pojawil sie na
demonstracji. Grupa ludzi szla pod plakatem na ktorym gwiazda Dawida zrownana byla z gwiazda czerwona. Byl to plakat zarowno
antysemicki, jak i antykomunistyczny. Wygloszona zostala mowa oskarzycielska przeciwko antysemitom, rasistom, narodowcom.
Podkreslone zostalo, ze podzial na narody nie ma zadnej wartosci, jest zly i ze ludzie pracy musza sie ze soba jednoczyc i
wystepowac przeciwko kapitalizmowi na calym swiecie. Jest to dopiero poczatek rozprawy ze zdrajcami oraz wrogami lewicy
rewolucyjnej, z wrogami klasy robotniczej. Wystapienia takie, jakie mialy miejsce na demonstracji 15.02, beda sie nasilac,
az ruch zostanie oczyszczony z politycznych smieci, az zbrodnicza wladza kapitalu zostanie calkowicie zniszczona. Nie damy
soba pomiatac, po latach slabosci ruchu rewolucyjnego zaczyna sie on odradzac i teraz nic nie powstrzyma nadchodzacej
rewolucji swiatowej, ktorej tak bardzo potrzebuje klasa robotnicza, ktorej tak bardzo potrzebuje caly swiat!!!

NIECH ZYJE SWIATOWA REWOLUCJA!!!
PRECZ Z REFORMIZMEM, KAPITALIZMEM I IMPERIALIZMEM!!!
SMIERC BURZUJOM!!!

Iwo
iwo_cz@poczta.onet.pl

521.SUPER STRONA!! GRATULACJE! DUŻO CIEKAWYCH MATERIALÓW, KOPALNIA CIEKAWOSTEK DLA KONESERÓW TEMATU. POWODZENIA W DALSZEJ PRACY!!!

520.Uwielbiam Che Guevare i uważam ,że jest za mało jego zdjęć .A tak naprawdę lubię komunizm.

519.Świetna strona!

KOMUNIZM GÓRĄ!!!

518.spoko jest ta strona! mój brat nazista a ja komunista!

517.Wspaniala strona, wiecej rzeczy niemogliscie juz dac. Totalnie popieram wasza inicjatywe poniewaz trzeba skonczyc ten kapitalistyczny syf!

516.Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się ! Chciałbym sklonować Lenina, ludzie pomóżcie wi jakoś w tym !!! Mój mail : karol7k@wp.pl

515.Dobrze, że ta strona to już tylko historia. Teraz cała ta spuścizna wydaje się zabawna, ale wtedy... Strona jest super.

514.Strona jest spoks!

513.JESTEM POD WRAŻENIEM! Musisz baaardzo lubić historię albo sam jesteś historykiem. Odwaliłeś po prostu kawał znakomitej roboty. Na tej stronie można znaleźć dosłownie wszystko. Ja sama interesuję się historią Rosji i ZSRR, a teraz szukam materiałów na referat- i znalazłam!!!!!!!! Naprawdę jestem pełna uznania dla Autora.

512.Ja tam jestem jeszcze młody, i w komuniźmie nie przeżyłem ani sekundy (rocznik 90), więc wolę się nie wypowiadać czy było dobrze czy, źle - słyszałem różne opisnie... Ale stronka jest super zaje*****! Jest tu wiele materiałó szkolnych, jak będe potrzebował czegoś do budy to to jest świetne miejsce! Gratulję!

511.pozwolcie ze jeszcze cos dodam ,nie jestem wprawdzie prawicowa ale nie chce tez by komuna wroclia, poniewaz nie usmiecha mi sie stanie za paczka kawy w kilometrowej kolejce, czy tez zapisy na pralke.przeciez wtedy bylo tak szaro , tak nijako.

510.pomyslowa stronka., gratulacje, znalazlam tu to co chicalam

509.Mój syn (lat 17) miłośnik muzyki rokowej, odkrył (dzięki Waszej stronie) Chór Armii Czerwonej i stwierdził, że ta muzyka ma "power" i działa jak rock. Moim zdaniem wykonawcy są genialni i chyba jedyni w świecie, którzy potrafią z takim artyzmem i finezją wykonywać muzykę o koneksjach politycznych, wojskowych i ideologicznych. Nie wszystko co wiąże się z komunizmem należy wyrzucić z pamięci. Rosjanie na prawdę potrafią śpiewać.

508.Najlepszy komunistya to martwy komunista

Nigdy was nie zrozumiem!

507.ku chwale Ojczyzny... fajna stronka :)

506.Witam i pozdrawiam wszystkich komunistów odwiedzających tą stronę!!

505.ta strona uratowala mi zycie,a konkretnie publikacja Manifestu PKWN!
serdeczne dzieki Towarzyszu i masz u mnie odsylacz..
pzdr.

504.huj ci w [****] i plaskaj pytonga

503.Witam! Jezeli masz komunistyczne poglady i chcesz uczestniczyc w rewolucyjnej walce z kapitalizmem to pisz prosze na adres neokomunista@o2.pl VIVA LA REVOLUCION!

502.Szkoda że ZSRR się rospadło . Teraz te dupki z USA się wszędzie wpier-da-la-ją
i nikt im nawt nic nie powie , no może oprucz mojego idola Bin Ladena . Jak istniało ZSRR to w Polsce , Rosji i innych krajach komunistycznych żyło się dużo lepiej .

501.[****] Komunistów!!

500.TO U WAS JEST KSIĘGA GOŚCI ?

499.Świetna strona.
Robię swoją
www.cccp.of.pl
czyli
www.vladimir.prv.pl

498.ta strona to pełen wypas
a najlepsze są melodie
oby tak dalej pozdrawiam

497.A może by tak pokazać sklep mięsny z 1975 roku

496.A może by tak pokazać sklep mięsny z 1975 roku

495.Piękna strona

494.PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW MAM WAS W D...

KAPITALNA STRONA POKAZUJĄCA ABSURD KOMUNISTYCZNEGO SYSTEMU.

SYSTEM TO ŚMIERĆ!!!

493.Dobry komunista to martwe scierwo!

492.Bardzo cieszę się istnieje strona poświęcona w wyczerpujący sposób historii socjalizmu. Radzieckie pieśnisą naprawdę super! Oczekuję jeszcze więcej melodii z Kraju Rad

491.Witajcie Towarzysze!
Uwielbiam tą stronę!

490.Brawo towarzysze

489.Dla mnie ta strona jest żrodłem informacji histoycznej, bo urodziłem się już u schyłku komunizmu i ciesze się, że mogłem znależc tu tyle "żywego" materiału o komunizmie

488.serdecznie pozdrawiam wszystkich towarzyszy w tych ciezkich czasach i zycze duzo optymizmu

487.jest super .....wreszcie moge sie nacieszyc tym co piekne.......pozdr.

486.a ja myślę, że nie o powrót do przeszłości tu chodzi... Gratuluję miejsca, gdzie jest tyle materiałów i wniosków o rzeczywistości ludzi, którzy o czymś w życiu zapomnieli. Pozdrawiam serdecznie Autora

485.Cała Władza W Ręce Ludu!
Dobrze , że w naszej "kapitalistycznej" polsce jest jeszcze ktoś, kto odda życie dla dobra klasy robotniczej

484.Priwet towariszcze vivat rewolucja vivat zydo-komuna.Ciesze sie ze komunizm zyje w tak wielu sercach ludu pracujacego nic nie przescignie osiagnec planu piecio letniego. Rewolucja to najwieksze osiagniecie ludu pracujacego,szczescie powsze czasy.

483.Żygam komunizmem!!! To [****], utopijna idea, która pochłonęła tysiące ludzkich istnień. Udusiłbym każdego [****]go komucha!!!

482.Kiedys lodzie mieli pieniadze, mieli prace, oraz byli zjednoczeni! Teraz sa ciagle protesty, lodzie gloduja oraz umieraja na ulicach czesto nie z ich winy, bezrobocie wynosi 18%, lodzie emigruja do innych krajow za chlebem, kiedys bylismy potezni, zjednoczeni a teraz kapitalizm nas niszczy i rozdziela!!! --Precz z kapitalizmem, niech zyje socializm!!! niech wroci komunizm i posprzata brudy kapitalizmu

481.Pracownicy likwidowanej Fabryki Kabli w Ożarowie, których blokada zakładu została dziś w nocy (26.XI) rozbita przez agencję ochrony wynajętą przez właściciela FKO oraz policję, apelują o pomoc.

Wszyscy chcący pomóc proszeni są o przybycie pod bramę zakładu (ul. Poznańska 129/133 Ożarów Maz.) w czwartek (28.XI) rano.

480.Towarzysze!
Zapraszam na levicowy blog lenin.blog.pl ,staram sie zeby cos z niego wyszlo, mam nadzieje ze sie spodoba...

479.tak

478.tak tak

477.prl

476.komuna żondzi . Wiwat Jaruzelski, Stalin, Lenin, Marks

475.szukam coś o Marxsie jak znajde to tę strone lubię,jak nie to odwiedzę inną

474.Pozdrowienia dla wszystkich towarzyszy
Piotrek nieźle ci idzie
Bóg z wami i komuną

473.Dziękuję Towarzysze. Serce rośnie gdy widzę nowe odrodzenie chwały socjalizmu, naszej kochanej zjednoczonej partii i wspolnego dobrobytu.
PS " Pamiętaj zbieraj stonkę ziemniaczaną"

472.Na stronie FMUP - Lewica jest już galeria zdjęć z Europejskiego Forum Społ. we Florencji. Zapraszam.

www.lewica.fmup.org.pl

471.A w ogóle to zarąbista strona. :)

470.ee... fajnie, ale nie dałoby się tych wszystkich multimediów do mp3 przekonwertować? real audio jest beee. :)

469.A tutaj to jeszcze fajniejsze MP3 mozna znalezc: www.insurgence.antifa.net/

468.STRONKA JEST NIEZŁA !! PAPAPA

467.Piękna strona. Cieszę się że nie propagandowa, ale historyczna, bo komunizm sam w sobie jest zły, ale i piękny:) Niech żyje CCCP!!! "Niezłomny jest związek republik swobodnych" Ploretariusze wszystkich krajów łączcie się!!!!!!!!!!

466.To wspaniała strona towarzysze. Dostaniecie za nię order Lenina.

465.Witajcie towarzysze! Wspaniała strona, wszystko co trzeba

464.zapraszam na www.lewica.fmup.org.pl - myślicie że SLD to lewica, pomyślcie jeszcze raz.

463.Bardzo dobre i potrzebne ,szczególnie dla młodego pokolenia ,które dopiero gdy przekona sie co znaczy kapitalizm
przeklinać będzie moment kiedy się urodzili.

462.KOMUNIZM THE BEST !!!

461.niech żyje KOMUNIZM !!!

460.niech żyje KOMUNIZM

459.Wstydzilibyście się Towarzyszu Autorze tego wiersza o tow. E. Gierku i jeszcze kilku innych rzeczy!

Z czekistowskim pozdrowieniem!

458.Jest super.

457.chcem CCCP , a nie ZSRR

456.Ta strona jest genialna.
Tyle tu plakatów i przemówień sławnych towarzyszy.


CHWAŁA REWOLUCJI

455.My, K.A.P.U.S.T.A. (Komunistyczna Alternatywna Postradziecka Unia Stosowania Totalitarnej Anarchii) jestsmy z Wami! Proletariusze wszystkich krajow laczcie sie!

454.Towarzysze!
Widzę że większość z Was nie rozumie specyfiki tamtych czasów!Nie potraficie dostrzec tego że wtedy ludzie pracowali dla dobra Ojczyzny a nie dla pogoni za pieniędzmi tak jak dziś-i może to dlatego jest taka sytuacja gospodarcza-bo nie ma kto zmobilizować szerokich mas, które tylko czekają żeby ktoś je porwal do czynu!Niestety dziś każdy myśli tylko o zasobności wlasnej kieszeni, a nie o tym żeby zrobić coś dla Kraju-po to aby wszystkim żyło się lepiej!
Poza tym chcę poruszyć jeszcze jedną kwestię.Chciałbym przedstawić Wam Towarzysze fragment pewnego poematu rosyjskiego, który mam nadzieje pomoże zrozumieć wielu ludziom sprawę, za którą walczyliśmy i wciąż walczymy oraz ciężkie dylematy, które wielu polskich Towarzyszy przeżywało w pamiętnych dniach października:
"...Kiedy na Kremlu za murami-/Murem od ludzkich spraw odcięty,/On groźnym widmem stał nad nami-/Nikt innych imion nie pamiętał./Głowiono się po wsiach i grodach/Jakim go nowym czcić imieniem/Tu nic nie ująć ani dodać/Tak to się działo na tej ziemi./.../Tak to sie działo przez ćwierćwiecze/W zmaganiach, w trudzie, nieodmiennie/Wyzraz Ojczyzna nam z człowieczym-/Jego kojarzył się imieniem./On mniejszej nie uznawał miary/ Bo wchodził w prawa, w sprawy, w troski,/Które u ludzi wielkiej wiary/Kojarzą się z imienie boskim./I jakoś było oczywiste/Że w dymie fajki, w błysku iskier/Sam widzi wszystko osobiście/I sam jak Bóg zarządza wszystkim/Że jednym gestem rąk pomału do wszystkich siega spraw doczesnych/Do fabryk wszystkich, wszystkich nauk/Po głębię mórz i szlaków gwiezdnych;/A Ci z katorgi-stare dzieje-/Pierwsi w oddaniu i odwadze,/Co wspólnie zdobywali władzę-/W cieniu się gubią po kolei./.../O jednych mówić zabroniono/Innych cmentarna gniecie cisza,/I już na wieki przesądzono/Gdzie czyje podobizny wiszą./Tak żył, tak się zapisał w losach/I twardych rządów nam nie skąpił,/A KTO ZA ŻYCIA POD NIEBIOSA/GO NIE WYNOSIŁ-NIECH WYSTĄPI!!"

"Rewolucja-parowóz dziejów-chwała jej maszynistom!!!"

Z partyjnym pozdrowieniem!

453.Prawilna! Juz Asmodeusz dmucha w zar pod kotlem przygotowanym na was towarzysze i towarzyszki w piekle! Tow. Dzierzynski przywita was z otwartymi ramionam... beda niedzwiadki i usta-ust z tow. Brezniewem! :-))) Merytorycznie strona dobra.

452.JAK SŁYSZĘ SŁOWO KOMUNIZM TO CHCE MI SIE BEŁTAĆ.JESTEM TU TYLKO PO TO ,BO JEST MI PARĘ INFORMACJI POTRZEBNYCH DO ZADANIA DOMOWEGO !!KOMUNIZM BLE ,BLE ,BLENIECH ŻYJE DEMOKRACJA!!

451.naprawde zajebista strona kawal dobrej roboty hyhy tylko przydlo by sie troche wiecej software

450.Dziekuję Wam Towarzyszu Autorze za tak pozytywne dzieło jakie wykonaliście!Jest to kawałek dobrej i ofiarnej pracy!Fakt ze przydaloby się wiecej materiałów z Polski lat 50-tych, ponieważ byl to okres ofiarnej pracy wielu mlodych ludzi pod przewodnictwem Partii, ktorzy z wysiłkiem odbudowywali Ojczyznę!Dzis ich dorobek sie zaprzepaszcza-prowadzi do tego irracjonalna polityka kolejnych rzadów!Mam też kilka słów do tych, którzy na łamach tej strony piszą o jakimś brudzie komunizmu i tym podobne głupoty-pownniście zrozumieć że gdyby nie socjalizm i polska polityka powojenna to paślibyście krowy tak jak przed wojną za rządów reakcji!
Pozdrawiam wszystkich Towarzyszy!

449.Drogą prawdy do dobrobytu!


W kraju, w którym stosowana jest polityka gospodarcza oparta na kradzieży i łamaniu praw naturalnych ekonomii zawsze panować będzie bieda. Warunkiem osiągania ogólnego dobrobytu jest rozpowszechniona znajomość podstawowych prawd o ekonomii i stosowanie się do nich.
Warto więc odnotować, iż, w związku z powyższym, fundacja amerykańska "Polish-American Foundation for Economic Research and Education Pro Publico Bono" (P. O. Box 1475, Torrance, California 90505) promuje i sponsoruje wśród Polonii i w Polsce działalność edukacyjną w oparciu o nauczanie polsko-amerykańskiej szkoły myśli ekonomicznej głoszącej, że:

"Podstawowe zjawiska i prawa występujące w ekonomii są funkcją i wynikiem działalności człowieka, motywowanej zgodnymi z jego naturą dążeniami. Zrozumienie charakterystycznych naturalnych cech człowieka wyznaczających ową działalność pozwala na zrozumienie podstawowych praw naturalnych ekonomii. Stosowanie się do tych praw naturalnego porządku rzeczy przez władze i obywateli, oraz bezpieczeństwo swobodnego działania wspomnianych praw, są warunkiem dobrej gospodarki i osiągania dobrobytu, a wchodzenie z nimi w konflikt przyczynia się do biedy i ludzkiej niedoli. W szczególności, należy wziąć pod uwagę i pamiętać, że:

Człowiek jest istotą twórczą, społeczną i racjonalną:

1) Praca i inna ludzka działalność twórcza, które są źródłem bogactwa, są zgodne z twórczą naturą człowieka. Ten kto ogranicza lub w inny sposób przeszkadza ludziom w działalności wytwarzania dóbr, czy ich za to karze, to pośrednio pozbawia ich części dóbr, hamuje rozwój gospodarczy, przyczynia się do bezrobocia i ludzkiej niedoli. (Przykładem takich ograniczeń, bywają różne przepisy biurokratyczne, niesprawiedliwe podatki, restrykcyjne kodeksy pracy, wymagania licencji, koncesji czy innych zezwoleń).

2) Jako istota społeczna człowiek wymienia dobra (takie jak myśli, towary, prace, pieniądze) z innymi ludźmi. Ten kto ogranicza lub w inny sposób przeszkadza w tej wymianie, która jest źródłem bogactwa, czy za nią karze, jest powodem strat dla ludzi i szkodzi gospodarce (Tego rodzaju przeszkodami są, między innymi różne cła, akcyzy, utrudnienia komunikacyjne, a karami - niesprawiedliwe podatki).

3) Człowiek dąży do oszczędzania dostępnych mu środków, ze względu na ich ograniczoność w naturze. Stąd wynika prawo podaży i popytu. Również powodującym cudze straty i szkodnikiem gospodarczym jest ten, kto uniemożliwia lub ogranicza ludziom oszczędne gospodarowanie ich własnością poprzez ograniczanie lub pozbawianie ich możliwości korzystania z tego prawa (Typowym tego przykładem jest narzucanie ludziom maksymalnej czy minimalnej wysokości cen, zarobków, czy czynszów).

4) Najważniejszym imperatywem ekonomicznym jest przykazanie "Nie Kradnij!" Kradzież w szeroko pojętym rozumieniu tego słowa jest tym bardziej szkodliwa dla ekonomii im powszechniejszym jest zjawiskiem. (Przykładem tego są niesprawiedliwe podatki nie mające za cel interesu ogółu obywateli, lecz tylko korzyści poszczególnych grup kosztem całej reszty). Łamanie praw naturalnych ekonomii jest przejawem łamania tego przykazania. Odwrotnością kradzieży jest poszanowanie cudzej własności uczciwie nabytej (a więc nie drogą przemocy lub oszustwa czy innej formy kradzieży), które tym bardziej sprzyja rozwojowi gospodarki, im powszechniejsza jest własność i jej zabezpieczenie. Stąd bardzo wazne jest zapewnienie przez państwo bezpieczeństwa (poprzez wojsko, policję i wymiar sprawiedliwości) dla własności każdego obywatela, a tam gdzie stosowne - formalne jej zabezpieczenie odpowiednim dokumentem dokładnie określającym daną własność."

Żadne prawo nie powinno być stanowione bez uprzedniego zbadania, czy byłoby ono w interesie ogółu obywateli (jak np. prawo do opodatkowania w celu wydatków na wojsko, policję, czy system wymiaru sprawiedliwości), a nie poszczególnych osób lub ich grup (jak np. prawo narzucające cła w celu 'ochrony' jakiegoś przemysłu przed konkurencją) i czy nie wchodziłoby ono w konflikt z wyżej opisanymi zasadami i prawami naturalnymi ekonomii . Gdyby taki konflikt miał mieć miejsce, projekt proponowanego prawa, jako niemoralnego, gospodarczo i społecznie szkodliwego, winien zostać odrzucony.

Również i w gospodarce, prawa naturalne winny mieć pierwszeństwo przed prawami stanowionymi przez ludzi

448.Jestescie fajni dlatego bo tak jak ja nienawidzicie tego [****]go kapitalizmu i [****]go faszyzmu, dlatego jestescie w porzadku i zaslugujecie na moje uznanie

447.Na pohybel wrażym kapitalistą z USA

446.Rage'ow nie trzeba chyba przedstawiac:)
www.ratm.com

445.Fajna muza z Niemiec:
www.madbutcher.de

444.Na pochybel wyzyskowi ludzi pracy!
Na pochybel homofobii!
Na pochybel seksizmowi!
Na pochybel imperialistycznej wojnie!
Na pochybel reakcji!!!
www.redskin.newmail.ru

443.Na pochybel faszystowskiej, kapitalistycznej i klerykalnej zarazie!!!
SKINHEAD ONLY RED!!!
www.redskin.newmail.ru

442. Toważyszu Jakubie!
Ja do was po ojcowsku, a wy do mnie okoniem.
Partia was nie wychowała, ale za to ja to zrobię.
Nasza wielka organizacja nie morze dopuscic do proby przerwania
rozpoczęcia akcji podstaw krzewienia nowych modeli akcji organizacyjnej.
Praktyka dnia dziszejszego dowodzi, że wasze zachowanie nie jest godnie.
Na czesc Partji!!!
Toważysz

441.Dobra strona, bo zawiera materialy, ktore czesto nagle moga okazac sie potrzebne, a trudno je znalezc gidzie indziej.

440.Stronka ok

439.Witam!
Zawiadamiam, że w Galerii Humoru i Satyry http://musca.republika.pl/ na podstronie http://musca.republika.pl/ciekawe_strony.htm umieściłem odnośnik do Waszej naprawdę ciekawej witryny. Zapraszam do obejrzenia i serdecznie pozdrawiam.
M.Mucha.

438.UWAGA!!!
24 WRZESNIA (wtorek) godz. 15:30 pod ambasada USA
DEMONSTRACJA PRZECIWKO WOJNIE W IRAKU!!!

SMIERC BURZUJOM!!!
pozdrawiam
Iwo

www.oa.w.pl
iwo_cz@poczta.onet.pl

437.Z ogromnym "wzruszeniem'' przeglądam tę stronę, a moi synowie nie chcą wierzyć w autentyczność materiałów. Rozumieją jednak i czują unoszącego się stale ducha absurdu,
który ciągle zatruwa nasze życie i jest pozostałością tamtych czasów.
Dziękuję Panu za to dzieło. Będziemy je wspierać.

436.Witajcie towarzysze! Walczmy z zachodnim imperializmem! trzeba obalić rządy kapitalistyczno-obszarnicze

435.Piszcie

434.czadowa stronka!!!!!

433.Polecam strone lewicowych,anarchistycznych skinheadow(R.A.S.H.).Na pochybel faszyzmowi!!!
www.redskin.newmail.ru/

432.www.redskin.newmail.ru/

431.JESTEM Z WAMI. NIECH ŻYJE KOMUNIZM ! ! ! ! NISZCZ WREDNY I ŚMIERDZĄCY KAPITALIZM ! ! !

430.Chwała Ci Towarzyszu Autorze za wysiłek w stworzenie takiej strony. Skutkiem Twojej pracy nie zaginą największe dobra epoki Komunizmu.
(I niech k.... poza muzeum nigdy nie wyjdą.) Niech będą materiałem, którym dzieci przed komunizmem będziemy staszyć.
Żyj Towarzyszu 100 lat.

429.Super Stronka.

http://www.nnboys.de.vu

428.spoko. nie sadzilem ze w okresie totalnego zaczarnienia znajdzie sie cos takiego

427.Swietna strona i duzo tekstow, do tego multimedia. Gratuluje i nie zapomnijcie: Węgiel to również i nasz chleb (jak to powiedzial Towarzysz Obdowski .
Moja www: http://www.mojuaz.prv.pl

426.Stronka jest świetna! A mój dziadek był w PZPR i ORMO, a matka w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Radzieckiej :-)

425.BUEEEEEEHEHEHEHEE

424.Bardzo podoba mi się ta strona. Szukałem miejsca gdzie mogę sciągać różne MP3 typu humny itp. Jestem nauczycielem historii wiec jest mi to potrzebne do pracy!

423.Pozdrawiam towarzysze mam nadzieje że wygramy wybory samorządowe z towarzyskim pozdrowieniem.

422.Dobra Robota Towarzysze. Naprwdę dobra

421.Towarzysze plan został wykonany na 163% Tak trzymać

420.Towarzysze !! Społecznym wysiłkiem możemy zahamować narastanie codziennych trudności !


IX Nadzwyczajny Zjazd partii rozpatrzył, a Sejm aprobował rządowy program przezwyciężenia kryzysu oraz stabilizacji gospodarki. Czas nagli. Tymczasem sytuacja gospodarcza nadal się pogarsza. Produkcja w przemyśle spada z dnia na dzień; spada wydobycie węgla. Skutki lat 70. pogłębiają obecne trudności zaopatrzeniowe i energetyczne. W wielkiej mierze są one rezultatem skrócenia czasu pracy, a także poważnego pogorszenia się jej wydajności, dyscypliny, organizacji. Z drogiej strony płace wzrosły i to blisko o 30 procent. Znaczny wzrost ilości pieniędzy, przy jednoczesnym spadku produkcji, spowodował załamanie rynku i masowe wykupywanie wszelkich towarów, nawet takich, których dostawy nie uległy zmniejszeniu.

W rolnictwie nie widać poprawy sytuacji w hodowli. Określone nadzieje można wiązać jedynie z produkcją roślinną. Lepsze zbiory będą jednak rzutować na podaż zwierząt rzeźnych w przyszłości.

Fatalny stan notujemy w budownictwie mieszkaniowym. W handlu zagranicznym nastąpił poważny spadek eksportu.

W obecnej sytuacji przekonaliśmy się, jak ważne są nasze związki z innymi krajami RWPG, w tym przede wszystkim z ZSRR. Jednakże nasza współpraca gospodarcza będzie owocna tylko wtedy, gdy będziemy partnerem wiarygodnym, gdy nasi sojusznicy i inne kraje przekonają się, że Polacy wzięli się na serio do roboty, że maja realny program poprawy sytuacji, że aktywnie i konsekwentnie go wdrażają.

Grozi nam kumulacja niebezpiecznych zjawisk w gospodarce i na rynku. Już w sierpniu trudno nam wywiązywać się z przydziałów niezbędnych do realizacji kartek na mięso. Skup bowiem nadal spada w sposób wręcz drastyczny. Wśród ludności rolniczej występuje zjawisko wstrzymywania dostaw do punktów skupu nawet zakontraktowanych i sprzedaży ich po szybko zwyżkujących cenach wolnorynkowych.

Nasuwa się w tym miejscu proste pytanie: jak można dzielić to, czego nie ma? Musimy wytwarzać więcej dóbr. "Solidarność" nie wychodzi temu niestety na spotkanie. Nie kieruje energii na łamanie trudności gospodarczych, nie wspomaga, a w szeregu wypadków nawet blokuje inicjatywy rządu zmierzające do wzrostu produkcji. "Solidarność" żąda. Podzielić można jedynie tylko tyle, ile się wyprodukuje. Można co prawda próbować żyć na kredyt. Tak właśnie robiono przez całą dekadę lat siedemdziesiątych. Czy mamy to powtórzyć?

Jeśli nie uda się odwrócić groźnych tendencji w gospodarce, to na jesieni można się spodziewać dalszego wzrostu trudności, w wyniku niedostatecznego zaopatrzenia w paliwo, wzmożonego zakup towarów przemysłowych i zwiększonego poboru ciepła, energii elektrycznych i gazu, przy niskich zapasach węgla w elektrowniach.

W zależności od warunków atmosferycznych należy liczyć się z gwałtownym pogorszeniem sytuacji paliwowo-energetycznej w zimie. Może ono doprowadzić do tego, że sieć ciepłowni będzie w stanie ogrzać mieszkania jedynie do 12-13 stopni.

Narastać też będzie napięcie w sytuacji płatniczej. Można jedynie oczekiwać poprawy w zaopatrzeniu w cukier, przetwory owocowo-warzywnicze i ziemniaki.

Wielkie trudności w minionym okresie zostały dodatkowo zaostrzone przez wymuszanie nadmiernego, w stosunku do możliwości gospodarczych kraju, wzrost płac i świadczeń socjalnych. Części trudności udałoby się uniknąć, gdyby w kierownictwie "Solidarności" zwyciężyły głosy nawołujące do zrozumienia powagi sytuacji, do włączenia się do walki z kryzysem.

Życie potwierdziło brutalne prawdę, że zwiększanie wynagrodzeń przy krótszym czasie pracy, spadku jej wydajności i głębokim spadku produkcji może dać społeczeństwu wyłącznie zaostrzenie procesów inflacyjnych i poważne braki rynkowe. Uderza to najmocniej w ludzi gorzej sytuowanych,. I takie są realia dnia dzisiejszego, od których uciec nie można.

Osią pracy rządu stał się obecnie program przezwyciężenia kryzysu i stabilizacji gospodarczej. Koncentrujemy się na zadaniach najpilniejszych. Bez ich skutecznej realizacji trudno optymistycznie myśleć o dalszej perspektywie.

W tym celu powołany został operacyjny sztab antykryzysowy. Do jego zadań należy zahamowanie wstecznego biegu i ożywienie wybranych dziedzin gospodarki, a przede wszystkim zapewnienie społeczeństwu minimalnie niezbędnych środków dla przetrwania ostrego kryzysu zaopatrzeniowego. Zadaniem sztabu jest walka z regresem produkcji, walka z groźbą głodu, chłodu i ubóstwa. Podkreślam: groźbą głodu. Głodu bowiem jako takiego w Polsce nie ma. Ale, aby do niego nie dopuścić, zapewnimy wzrost produkcji podstawowych artykułów żywnościowych. Musimy przez intensyfikację eksportu uzyskać środki na import szeregu artykułów, w tym import zboża i pasz. Innej drogi nie ma.

Musimy się liczyć z dokuczliwościami chłodu, jeśli nie zrobimy wszystkiego, co możliwe i niezbędne dla zwiększenia wydobycia węgla, dla oszczędności paliw i energii, do starannego przygotowania do zimy. Będziemy walczyć z groźba rozprzestrzenienia sfery ubóstwa.

Jako najważniejsze zadania sztabu antykryzysowego traktujemy koncentrację środków na tych odcinkach gospodarki, które mają obecnie znaczenie kluczowe, jak wydobycie węgla, przerób płodów rolnych, produkcja eksportowa - kosztem innych dziedzin o mniejszym w tej chwili znaczeniu.

Zmniejszenie wydobycia węgla stwarza groźbę załamania bilansu paliwowo-energetycznego. Aby uniknąć sytuacji awaryjnych zwiększamy do końca III kwartału zapasy węgla w elektrowniach do 3 mln. ton. Muszą być zaspokojone potrzeby przemysłu spożywczego i rolnictwa.

Niestety, wielkość dziennego wydobycia węgla w robocze dni powszednie spadła obecnie poniżej 600 tys. ton, a więc poniżej poziomu lat ubiegłych.

"Solidarność" kategorycznie stwierdza, że jeśli zlikwiduje się specjalne zachęty wobec załóg górniczych pracujących dobrowolnie w wolne soboty, to nastąpi wzrost wydobycia węgla. Zachęty zostały zlikwidowane, a wydobycie węgla w wolne soboty szybko spadło z około 300 tys. ton do 90 tys. ton. Oto jeden z przykładów, jak blokowane są nasze inicjatywy.

Rząd wychodzi na spotkanie potrzebom górników w zakresie zaopatrzenia w artykuły rynkowe, zwłaszcza w żywność, a także maszyny i urządzenia górnicze oraz części zamienne. Podjęte zostały również kroki zmierzające do zwiększenia zatrudnienia w górnictwie. Są już pierwsze tego efekty.

Urealnimy bilans paliwowo-energetyczny. Wdrożony zostanie program ograniczenia produkcji wyrobów energo-paliwowochłonnych, a także wyrobów o drugorzędnym znaczeniu dla gospodarki narodowej i społeczeństwa. Będzie on realizowany z żelazną konsekwencją.

Węgiel to również i nasz chleb. Za eksport węgla otrzymujemy dewizy, za które importować możemy brakujące ilości zbóż i pasz, mięsa i masła.

Zrównoważenie bilansu paliw i energii uzyskamy ponadto przez zwalczanie marnotrawstwa.

Działania zmierzające do intensyfikacji wydobycia i oszczędnego wykorzystania obejmą też miedź, siarkę i inne surowce o podstawowym znaczeniu dla realizacji zadań eksportowych.

Przystępujemy do kontroli stanu robót przeprowadzonych w celu zabezpieczenia inwestycji zatrzymanych.

Dostosowanie frontu inwestycyjnego do realnych możliwości gospodarki, wymaga przemieszczenia potencjału przedsiębiorstw budowlano-montażowych. Część tego potencjału skierujemy na budowę mieszkań. W efekcie powinniśmy uzyskać poprawę organizacji robót i wydajności pracy w budownictwie.

Ważnym zadaniem jest bezwzględne przestrzeganie dyscypliny technologicznej, dostosowanie zużycia surowców do poziomu technicznie uzasadnionego. Sytuacja w tej dziedzinie musi się radykalnie zmienić.

Najbardziej palącym społecznie problemem jest obecnie sytuacja w dziedzinie zaopatrzenia ludności w artykuły żywnościowe. Rząd będzie czynić wszystko co możliwe, aby coraz lepiej materializować hasło - "Wszystko dla rolnictwa". Do najpilniejszych zadań w tym względzie należy zapewnienie warunków niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia zbiorów, skupu i przerobu płodów rolnych; rolnictwu niezbędna jest pomoc załóg zakładów pracy, zwłaszcza tych, których część pracowników nie ma pełnego frontu pracy.

Rząd rozpatrzy celowość i zakres opóźnienia rozpoczęcia roku szkolnego i akademickiego, aby młodzież mogła pomóc rolnictwu przy zbiorach. Na wieś kierowane będą również ekipy z administracji państwowej i gospodarczej.

W przemyśle spożywczym dokonana zostanie analiza stanu zapasów węgla. Minister górnictwa i energetyki został zobowiązany do zapewnienia dostaw węgla niezbędnych dla pełnego zagospodarowania zbóż i buraków cukrowych.

Ważnym zadaniem jest zwiększenie skupu. Rząd dąży do tego środkami ekonomicznymi, a przede wszystkim drogą podnoszenia cen skupu. Jednakże obecnie np. 1/5 masy mięsnej przechodzi przez prywatnych pośredników, którzy narzucają konsumentom ceny wielokrotnie wyższe od ustalonych przez państwo.

Spadek skupu żywca i możliwość dalszego jego obniżenia zmusiły nas do czasowego ograniczenia wolnorynkowego handlu mięsem. Rolnikom pozostanie tylko prawo do uboju gospodarczego na własne potrzeby.

Nie byłoby celowe przywracanie obowiązkowych dostaw. Administracyjne przymusy w życiu ekonomicznym na ogół nie zdają egzaminu. Niemniej jednak zachodzi konieczność wprowadzenia określonych ograniczeń w wolnorynkowym obrocie mięsem. Odpowiednie decyzje w tej sprawie zostały podjęte przez Rade Ministrów.

Musimy jednak szukać innych sposobów rozwiązania problemów. I tak np. myślimy o wprowadzeniu zasady zaliczania wartości produktów rolnych, dostarczonych do punktów skupu, na poczet zamawianych przez rolników traktorów i innych deficytowych maszyn rolniczych.

Jeśli chcemy wyraźnego postępu na rynku żywnościowym, nie uciekniemy od problemu regulacji cen. Fałszywe wręcz relacje cenowe, utrzymywane od lat, głównie między cenami skupu a cenami detalicznymi, nie pobudzają produkcji, łamią zasady dystrybucji, przyczyniają się do marnotrawienia żywności.

Katastrofalna sytuacja na rynku żywnościowym wymaga etapowego podwyższania cen detalicznych. W pierwszej kolejności podwyżka ta dotyczyć będzie cen na chleb, mąkę i inne artykuły zbożowe. Zmiany cen wszelkiej żywności będą się wiązać z systemem rekompensat. Formy i metody rekompensat będą konsultowane i uzasadniane ze wszystkimi przedstawicielami pracujących. Społeczeństwo musimy przekonać, że ruchy cen są nieuniknione jeśli rosną koszty produkcji i zmienia się poziom oraz struktura produkcji spożycia.

Nie możemy ciągle stać w kolejkach. Musimy przywrócić rynkowi jego prawa.

Uczynimy wszystko, aby zahamować pogorszenie warunków bytu najuboższych grup ludności. Uważamy, to za jeden z podstawowych obowiązków socjalistycznego państwa.

Gospodarka musi odzyskać zdolność zwiększenia produkcji towarów rynkowych. Faktyczny priorytet musi bezwzględnie uzyskać wytwarzanie tych towarów, które zaspokajają podstawowe problemy społeczeństwa. Podejmujemy również działania w celu bardziej sprawnego ich rozdziału. Będziemy stwarzać organizacyjno-ekonomiczne warunki wszelkich zamierzeń służących poprawie zaopatrzenia rynku także przez rzemiosło oraz drobną wytwórczość, gdzie przyrost efektów może być najszybszy.

Wydaliśmy bezwzględna walkę spekulacji.

Jest przestępstwem przeciwko społeczeństwu każda próba wyłączenia z sieci handlu artykułów codziennego użytku. Na obecnej nienormalnej sytuacji rynkowej żerują całe gangi spekulantów.

Będziemy w zdecydowany sposób kontynuować walkę z niebezpiecznym zjawiskiem społecznym - spekulacją. Wzmożona zostanie także kontrola finansowo -podatkowa we wszystkich dziedzinach życia. Aparat tej kontroli zostanie wzmocniony.

Wydaliśmy walkę marnotrawstwu - w produkcji, obrocie a także u finalnych użytkowników materiałów i wyrobów. Za marnotrawstwo będziemy karać jak za szkodnictwo gospodarcze.

Usuwanie przyczyn kryzysu społeczno-gospodarczego wymaga konsekwentnej realizacji wytyczonego programu, a w tym reformy gospodarczej. Jest to zadanie o charakterze strategicznym. Generalny program reformy uzyskał aprobatę IX Nadzwyczajnego Zjazdu. Rząd skierował ten dokument do Sejmu. Trwają intensywne prace zmierzające do konkretyzacji kierunków reformy oraz przygotowania do jej wprowadzenia z dniem 1 stycznia 1982 r.

Rząd jest zainteresowany w oddolnym ruchu na rzecz reformy i nie wyobraża sobie jej przeprowadzenia bez poparcia szerokich rzesz ludzi pracy. Zwracamy się do wszystkich przedsiębiorstw o podjęcie przygotowań do działania w warunkach reformy, o zapoznanie kolektywów pracowniczych z tym, co ona oznacza dla nich samych i dla przedsiębiorstwa.

Opowiadamy się za autentycznym samorządem załogi, za samodzielnością i samofinansowaniem przedsiębiorstw. Rząd dołoży starań, aby kształt samorządu i przedsiębiorstwa odpowiadał aspiracjom ludzi pracy do uczestnictwa w zarządzaniu, aby w optymalny sposób kojarzył interesy załogi z interesami ogólnospołecznymi. Rozwiązanie tej kwestii jest warunkiem przeprowadzenia całej reformy.

Rząd jednocześnie stanowczo podtrzymuje socjalistyczną zasadę, że każdy dorosły obywatel ma prawo do pracy i obowiązek dobrego jej wykonywania. Podjął on szereg działań, zmierzających do zapewnienia spokoju na rynku pracy, do niedopuszczenia do bezrobocia. Należy tu przede wszystkim wymienić Uchwałę Rady Ministrów, dotyczącą przemieszczania pracowników. Ponadto podjęto decyzję o umożliwieniu wcześniejszego przejścia na emeryturę niektórym kategoriom pracowników. Wprowadzono także półtoraroczne płatne zasiłki dla matek korzystających z urlopów wychowawczych.

Rząd nie może działać bez społecznego zaufania i poparcia. Liczymy, ze jego działania spotkają się ze społeczną aprobatą. Normalizacja może nastąpić tylko w warunkach ładu, porządku, poszanowania prawa i nadrzędnych wartości socjalistycznego państwa. Rząd działa i będzie działać praworządnie. Jednocześnie domaga się przestrzegania prawa od wszystkich. Nikt dziś w Polsce nie może być poza i ponad prawem. Kto je łamie, obojętnie z której strony, poniesie tego konsekwencje.

Władza ludowa będzie w całej rozciągłości bronić w swoich uczciwych kadr. Tylko w warunkach ładu, dyscypliny społecznej, bezpieczeństwa możemy wyjść z marazmu i wreszcie ruszyć do przodu.

Podtrzymujemy niezmiennie apel do załóg, organizacji społecznych a zwłaszcza do organizacji związkowych o podejmowanie pracy w wolne soboty.

Chodzi tu nie o cała gospodarkę uspołecznioną, a przede wszystkim o przemysły wydobywcze, a także niektóre przemysły przetwórcze; w pierwszej kolejności o przemysł spożywczy. Chodzi tu także o przedsiębiorstwa wspierające swoją produkcją budownictwo mieszkaniowe. Oczywiście praca w soboty będzie odpowiednio wynagradzana.

Sejm PRL w Uchwale z 31 lipca 1981 r., stwierdził m.in.: "Sejm zwraca się do całego społeczeństwa o powstrzymanie się od wszelkich poczynań mogących zwiększyć napięcie a przez to utrudnić przezwyciężenie kryzysu oraz stabilizowanie gospodarki narodowej". Nie wszyscy uszanowali intencje tej Uchwały. Strajki i akcje protestacyjne organizowane przez ekstremalne siły "Solidarności" wyniszczają nasza gospodarkę i zubożają społeczeństwo.

Skutki strajków znacznie wykraczają poza straty ponoszone w samym strajkującym zakładzie. Nie ograniczają się też do samego czasu trwania strajku. Produkcja spada w okresie przygotowań i w okresie ponownego rozruchu, po jego zakończeniu.

Strajki są sprawą niezmiernie poważną. Stąd też zdumienie budzi ich oprawa. Dlaczego traktuje się je jak zabawę, jak festyn?

W okresie, kiedy cała wieś ciężko pracuje odbywają się manifestacje, pod hasłem... lepszego zaopatrzenia w żywność! Gdyby chociaż niektórzy ze strajkujących i manifestujących chcieli pomóc rolnikom, skuteczniej przyczyniliby się do zwiększenia podaży żywności, aniżeli dezorganizując pracę i normalne funkcjonowanie życia.

Rząd przekazał "Solidarności" raport o stanie gospodarki, program wychodzenia z kryzysu, projekty reformy gospodarczej. Od miesięcy czekaliśmy na stanowisko, co do tych dokumentów i co do projektów ustaw - opracowanych zresztą w ramach prac nad reformą - a dotyczących przedsiębiorstwa państwowego i samorządu pracowniczego. Niestety, nie było odpowiedzi.

Członkowie Komitetu Centralnego znają finał rozmów, jakie z inicjatywy prezesa Rady Ministrów odbyły się między rządowym komitetem ds. związków zawodowych i Prezydium KKP NSZZ "Solidarność", Rada Ministrów wyraziła uznanie dla Komitetu i przewodniczącego, wicepremiera Mieczysława Rakowskiego. Rząd nadal jest otwarty na wszelkie inicjatywy związkowe, rzeczywiście zmierzające do wyprowadzenia Polski z kryzysu. Nie ma już ani chwili czasu na jałowe spory.

Dziś nadszedł ostatni moment, aby wszystkie siły społeczne, którym leży na sercu dobro Polski przystąpiły do wspólnego rozwiązania podstawowych problemów kraju. Kierując się uchwałami IX Nadzwyczajnego Zjazdu naszej partii, rząd czynić będzie wszystko, aby realizować konstruktywnie linię społecznego porozumienia i współpracy. Jednocześnie nie zaniedbamy niczego, by umacniać i bronić interesów socjalistycznego państwa !.

419.Komuniści, socjaliści, anarchiści !!!
W jedności siła. Razem doprowadzimy kapitalizm do upadku.
To budujące że jest nas tak wielu. Musimy tylko zacząć działać.

418.[****] kapitalizm,niestety rządzi światem,a mi się marzy komunizm i władza ludowa.Kapitalizm doprowadził prawie do upadku państwa polskiego, a wszystkich kapitalistów wywiesić za jaja.Kapitalizm jest nie dla ludzi,tylko dla polityków,zakapitalizmu rośnie:bezrobocie,hamstwo chciwośćnieróbstwo,korubcja i wyprzedawanie się na zachód

417.Towarzysze! Norme jesli chodzi o tresc strony wykonaliscie w 400%.
Jesli chodzi o strone wizualna to jedynie w 100%, bo nie laduje sie
poprawnie na kazdej przegladarce.
Viva anarchia!

416.Bardzo fajna stronka.

415.Strona cudowna. Nie przejmować się tymi łysymi.To kundle!NIECH ŻYJE KOMUNIZM!NIECH ŻYJE INTERNACJONALIZM!NIECH ŻYJE POKÓJ

414.Panowie bardzo ładna stona - jestem zachwycony i polecam.

413.Stronka niezla i bardzo ciekawa .
jest tu duzo informaci o starych i nie zawsze dobrych czasach!

pozdrowienia dla webmastera strony za niezly pomysl.
tylko tak dalej

pozdrowienia : GKS Fan Club NoName Boys

http://www.nnboys.prv.pl

412.Gratuluje Towarzyszom Strony...
Precz z zachodnią zgnilizną..
A tak na serio, bardzo ciekawa strona, wiele faktów, jako zagorzały antysocjalista i antykomunista serdecznie gratuluję i pozdrawiam Autorów

411.List do Adama M.Czemu nas zostawiłeś i zasnąłeś w grobie?
Znowu byli Krzyżacy. Wyobrażasz sobie?

Potem przyszli Moskale. Czerwone sukmany.
Polak tak ich pokochał jak zaczarowany.

Wnet się pokrzyżowali. Coś z matki, coś z taty.
Narodowość polska. Czerwone krawaty.

Zbudowali w stolicy pomnik nikczemności.
Nikt z nimi nie walczył. Zmarli ze starości.

Żyją ich potomkowie. Poznałbyś ich chyba.
Zdrada zawsze tak śmierdzi jak zepsuta ryba.

Potęgę Napoleona wskrzesić by się chciało.
Księży u nas jest trochę. Robaków za mało.

Kurz dawno już opadł po ostatniej bitwie.
Nikt już dziś nie pamięta o tobie i Litwie.

O niedźwiedziu nic nie wiem. Czasy się zmieniły.
Polowania urzędy sobie przywłaszczyły.

Krowy mamy jak dawniej i łąki, i lasy.
Lecz jak długo nie wiem. Idą gorsze czasy.
Polski Don Kichot 08.01.2002

410.Chciałbym pozdrowic autora strony którego znam od przedszkola przez podstawówke itd.. Strona jest na poziomie zarówno historycznym jak i technicznym trzymaj tak dalej gorące pozdrowienia dla ciebie jak i dla wszsytkich komunistów :-)

409.[****]PERA

408.SLD UP = KGB SB

407.Hej, czy twórcy P.I.S.K nie mają nic więcej do powiedzenia na temat międzynarodówek niż przepisanie definicji z encykopedii internetowej Onetu?

406.Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!

PS. A ten bełkoczący pijak podpisujący się jako Ofensywa Antykapitalistyczna co tu robi? Jeszcze nie zakopali tej padliny? Podaj adres, a uczynię to z przyjemnością.

405.jesteście super. Niech żyje kolor czerwony

404.NISZCZ KAPITALIZM NISZ CZ KOMUNIZM NASZĄ DROGA NACJONALIZM

403.gdyby nie to ze ludzie zawodzą to komunizm był by najlepszym z systemów

402.22 czerwca 2002 r. o godz. 12:00
w Warszawie przy stacji metra Swietokrzyska
MARSZ ANTYKAPITALISTYCZNY
Organizator: Komitet C22

Pozycja systemu kapitalistycznego zarowno w Polsce jak i na calym swiecie staje sie coraz mocniejsza. Przeswiadczenie,ze to tylko dobrze prosperujaca gospodardka wolnorynkowa moze sprawic, ze poziom zycia klasy pracowniczej bedzie wyzszy, oslepilo miliony ludzi. My, przedstawiciele lewicy rewolucyjnej, Ofensywa Antykaptialistyczna, otwarcie mowimy, ze jest to nieprawda, gdyz jezeli klasie rzadzacej (burzuazji) zalezy na nabiciu portfeli to wlasnie haniebnie wykorzystujac prace mlionow ludzi, czerpia ogromne zyski dla siebie.
Kapitalisci nie maja litosci! Nie obchodzi ich 30mln ludzi rocznie ginacych z glodu! Nie obchodzi ich nedza milionow ludzi w Polce. Burzuazje interesuje jedynie wlasna kieszen i tego sie nie da kwestionowac, gdyz czlowiek poswiecajacy cale zycie zarabianiu pieniedzy traci ludzka mentalnosc i staje sie krwiozerczym zwierzeciem.
Nie mozna godzic sie na taki stan rzeczy! Juz teraz nalezy budowac podstawy ruchu rewolucyjnego, robotnicza awangarde, ktora w przyszlosci pociagnie za soba masy i ostatecznie rozbije system kapitalistyczny.
Po tych przemianach nadejdzie socjalizm, system rownosci i sprawiedliwosci spolecznej, ktorego zreszta nigdy jeszcze nie bylo, gospardka bedzie oddolnie kontrolowana przez klase robotnicza, jednak aby to osiagnac juz dzis nalezy rzucic sie w wir walki rewolucyjnej.
22 CZERWCA WYCHODZIMY NA ULICE ABY POWIEDZIEC NIE SYSTEMOWI KAPITALISTYCZNEMU!

CZYTAJ "JEDNOSC PRACOWNICZA" glowny organ prasowy OFENSYWY ANTYKAPITALISTYCZNEJ.
nasza strona: www.oa.w.pl
Kontakt z nami: iwo_cz@poczta.onet.pl
GG: 1745109

VIVA LA REVOLUCION!!!

401.My - aktyw partyjny i pracujący lud kawiarenek interbetowych - mamy obowiązek pochwalić jedynie słuszną drogę i wyróżnić Was, Towarzysze - za wykonanie 159% normy! ZAPLUTYM KANALIOM REAKCYJNYM MÓWIMY STANOWCZE NIE! Tak trzymać!

400.Komunizm Rulez !!!

399.WASZA STRONA JEST ZAJEBISTA!!!!!!!

398.Wy PGR'owskie brudasy, wezcie sie do roboty, dobre i tak place drakonskie podatki, cholota !!!

397.Znakomita strona historyczna, choc z pozostalych wpisów do księgi widać, że nie wszyscy ją tka odbierają. Wspaniale materiały archiwalne - kolekcja plakatów pierwsza klasa!! Tak trzymac i powiększać zbiory

396.Kazdy antykomunista to pies - J.P.Sartre

395.ta strona jest super zajeb...sta :) :
całuski dla wszystkich którzy ją robili :************************************************************************************ *******************
bye bye love

394.NIECH ZYJE REWOLUCJA!!! OFENSYWA ANTYKAPITALISTYCZNA!!! nasza strona: www.oa.w.pl

393.Że też, wy jeszcze nie zgineliście jak szczury w kanale! Myślałem, że już nikt tak głupi nie jest w XXIw., aby podpisywać się pod myślami kretynów niedouczonych jak: Marks i inni.... Szkoda mi was mam nadzieję, że jednak parszywe suki zdechniecie i nie pozostanie po was nic! Rozumiecie: NICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!!

392.Wasza strona jest cool. I pamiętajcie komunizm na wieki!

391.jest ok
zmieniamy ustrój?????????

390.Strona jest wspaniała!!!!
Jak najwięcej takich stron w Katolandzie!
Polecę was znajomym
Tak trzymać!
PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!
POZDROWIENIA DLA CZYTELNIKÓW "NIE"!

389.WITAM !
W obliczu coraz silniejszego, zbrodniczego systemu kapitalistycznego sytuacja wielu milonow ludzi na calym swiecie stala sie wrecz tragiczna!
Juz przyszla pora powiedziec "NIE!" krwiozerczej wladzy kapitalu.
Nadszedl czas aby zorganizowac sie przeciwko globalnemu zlu.
JEZELI CZUJESZ SIE NA SILACH TO PRZYLACZ SIE DO REWOLUCYJNEJ WALKI PROWADZONEJ
PRZEZ JEDYNA REALNA ORGANZIACJE REWOLUCYJNA W KRAJU - OFENSYWE ANTYKAPITALISTYCZNA!
JEZELI JESTES ZAINTERESOWANA/Y TO PISZ POD ADRES oa1917@skrzynka.pl
nasza strona www.oa.w.pl


VIVA LA REVOLUCION!

388.Uprzejmie dziękuje czerwonej pajęczynie za junaki wsk-i ikomarki

387.ZAJEBISTA STRONA !!!!!!!!!!!

386.Tak 3mać :)))

385.Lewica jest oparciem dla tego chorego kraju, kara śmierci dla prawicy i Magdaleny Czepiel

384.Strona jest wspaniała ;-) Nie wiem co takiego jest w materiałąch propagandowych, ale
popłakałem się ze śmiechu przy plakacie: Kierowco tak chwytaj korbę ;-)))))))
Dobrze - naprawdę rewelacyjnie, że ktoś to od zapomnienia zechciał ocalić ;-) Serdeczne pozdrowienia :-)

383.Spox strona. Dobrze ze istnieje. PS. Wszelkie brudy jak Liga Republikańska i jej podobne gdzie dwudziestokilku letnie gnojki oskarżają gen Jaruzelskiego o zbrodnie niech pojadą sobie do b. ZSRR i zobacza jak tam było. Wogule banda pseudo solidarnościowa to pedały. A Mariusz Kamiński jest jej naczelnym przykładem.

382.KU CHWALE OJCZYZNY! ZA LENINA STALINA I OJCA TWEGO! HURRRAAA!
NIECH ŚIATEM ZNOWU ZAWŁADNIE SZTANDAR Z SIERPEM I MŁOTEM. KOMUNIZM SIĘ ODRODZI, STALIN ZAMRTWYCHSTANIE JESZCZE DOSKONALSZY! ARMIA CZERWONA OPANUJE ŚWIAT I SZTANDAR Z MŁOTEM I SIERPEM BĘDZIE POWIEWAŁ NAD KAŻDYM PAŃSTWEM. ZA LENIA I STALINA OJCÓW WSPÓŁCZESNEJ CYWILIZACJI. NIECH ŻYJE REWOLUCJA PROLETARIACKA I KU CHWALE CHRUSZCZOWA.
PRZECIWNIKÓW KOMUNIZMU NA GUŁAG TRAFIĄ. KU CWALE RADZIECKIEJ REPUBLIKI RAD I LUDOWEJ REPUBLIKI POLSKIEJ!

381.Stronka nawet nawet bardzo mi sie podobaja wszystkie te plakaty i kartki na buty i cukier... przypominaj mi sie odrazu stare dobre czasy....

380.Kwachu do piachu!

379.ja sie kiedys urodzilem 1ego maja, i to mialem juz we krwi zapisane moje czerwone pochodzenie...z Wloch z miloscia!

378.lubie sie posmiac z tworczosci socrealistycznej, to troche jak masochizm ;))

377.Wspaniała strona

376.Ciekawa stronak. Mozna sie durzo dowiedziec o komunizmie. Szczegolnie warte polecenia plakaty i media. Dzialajcie dalej. SPASIBA za te strone

375.Jelsi stronka ta jedt tylko i wyłącznie
pewnego rodzaju stronka historyczna , to nawet mi sie podoba .... gorzej jesli wierzycie w hasla komunizmu ... to juz
wam wspolczuje .
UPR-wiec
Wisien

374.jest fajna ,jeszcze takiej nie widziałem

373.stona jest spoko, tylko mało przejżysta, pasowałoby dać troche więcej zdięć i textów zawierających przeżycia tamtych ludzi, jeśli sie da

372.Z SOCJALISTYCZNYM POZDROWIENIEM A KRAKOWA

371.Stronka bomba. Moja wczesna młodość. Tak trzymajcie to nasze dzieci nie będą żyły w niewiedzy, że czekolada była na kartki (i jak takie coś wyglądało). Jedna uwaga: nuty do Międzynarodówki trochę złe. Próbowałem to wgrać do komórki ale jest to pieśń pijanego komunisty. Ze strony autora tekstu Tow Degeyter'a można ściągnąć dużo lepsze (www.lightandmatter.com)

370.swietna strona, szczegolnie te 'patriotyczne' piesni ;-)

369.Komuniści to faszyści
precz z komuną!!!!!!!!!!!!!!

368.Wlasnie dowiedzialem sie o Waszej www z TV.onet na TVN :)) Bede teraz czestym gosciem ! Powodzenia .

Dobry program do komunikacji netowej o nazwie "Paltalk" www.paltalk.com. Wejdzcie tez na www_paltalk/" target="_blank" target="_new" class="text">http://explosiv.pl/~www_paltalk/ oraz na http://www.geocities.com/polonia_paltalk/ Polecam i zapraszam :)

367.Witam
Jestem wzruszony.
Nie wiedzialem, ze UNIA POLITYKI REALNEJ to byli Komunisci. Zawsze ich o to posadzalem ale nigdy nie mialem pewnosci a tu prosze cos takiego.
Brawo, brawo.....
Oni zAWSze byli i sa czerwoni
Pozdrawiam wszystkich.

366.zajebista stronka

365.Jestem wzruszony. Czego nie znalazlem tu, znalazlem w odnosnikach. Z komunistycznym pozdrowieniem i "Niech zyje nam Jozef Stalin - od Berlina po Sachalin"

364.Hasta la victoria sempre

363.bylem, zobaczylem, ocenilem i pozazdroscilem(talentu oszywizda!)...

362.1MAJA Ofensywa Antykapitalistyczna uczestniczyж bкdzie w pochodzie organizowanym przez OPZZ i Front Lewicy w Warszawie. Zbieramy siк o godzinie 9:00 na skrzyїowaniu ul.Chmielnej i Marszіakowskiej, na tylach Domуw Centrum. Pokaїmy w ten dzien, їe ruch rewolucyjny w naszym kraju istnieje i їe jest naprawde poteїn№ siі№ zdoln№ porwaж masy!

www.oa.w.pl
VENCEREMOS!

361.Znacie to??? Spotyka sie pegeerowiec z kolchoznikiem. Pegeerowiec chwali sie: "U nas w Polsce sa wielkie, piekne lany zboz najlepszej jakosci". Kolchoznik nie pozostaje dluzny: "A u naz w Zwiazku Radzieckim zboze jest jak slupy telefoniczne". "Takie wysokie?", pyta Polak. "Nie takie rzadkie...", opowiada kolchoznik.

360.Towarzysze jestem z was dumny

359.Uważam, że strona jest super i tak trzymać.

Proletariusze !!! Łączcie się

358.Wszyscy jestescie [*kurka*] mac pojebani
Idzcie [*kurka*] do mauzolueum (hahahhahah) LENINA sie pomodlic cwoki

357.WYPAS!!!!!
Cegos takiego od dawna szukalem. Kompletna baza materialowa. Oby tak dalej ;)

356.Odwiedzę tą stronę w krótce

355.[*kurka*] w ciuli wos mom jebani popaprancy

354.Elo zajebicho stronka [*kurka*] ale czadzicho stoi wom [*kurka*] za[****]a urwia jaja wypola wosy . jo jest ze ZSRR i nie podskakiwac bo wypola wosy!

353.kurva...was w[****]

352.WITAM !
W obliczu coraz silniejszego, zbrodniczego systemu kapitalistycznego sytuacja wielu milonow ludzi na calym swiecie stala sie wrecz tragiczna!
Juz przyszla pora powiedziec "NIE!" krwiozerczej wladzy kapitalu.
Nadszedl czas aby zorganizowac sie przeciwko globalnemu zlu.
JEZELI CZUJESZ SIE NA SILACH TO PRZYLACZ SIE DO REWOLUCYJNEJ WALKI PROWADZONEJ
PRZEZ JEDYNA REALNA ORGANZIACJE REWOLUCYJNA W KRAJU - OFENSYWE ANTYKAPITALISTYCZNA!
JEZELI JESTES ZAINTERESOWANA/Y TO PISZ POD ADRES oa1917@skrzynka.pl
nasza strona www.oa.w.pl


VIVE LA REVOLUTION!

351.Ciekawa strona, ale mało rewolucyjna.

350.WITAM
WSZYSTKICH CHETNYCH ZAPRASZAM DO REWOLUCYJNEJ WSPOLPRACY. SZCZEGOLY NA NASZEJ STRONIE www.oa.w.pl i pod adresem oa1917@skrzynka.pl
VIVE LA REVOLUTION!

349.Swietna stronka- najlepsza jaka dotychczas znalazlem. Trzeba cos zrobic z tym kapitalizmem wiec PROLETARIUSZE WSZYSTKICH NARODOW LACZCIE SIE!!!
komunista666@o2.pl

348.ROSJA RADZIECKA Z WAMI OD DZIECKA

347.Nasz kraj jest skazany na niebyt
jeśli nic sie nie zmieni dlatego
apeluje do was towarzysze
o zorganizowanie marszu
na Warszawe.
Jeśli sie zjednoczymy napewno
na sie uda.
W Polsce musi wybuchnąć rewolucja
proletariacka.

Precz z kapitalizmem.

346.To wcale nie wymagało wielkiego charakteru
nasza odmowa niezgoda i upór
mieliśmy odrobinę koniecznej odwagi
lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku
Tak smaku
w którym są włókna duszy i cząstki sumienia

Kto wie gdyby nas lepiej i piękniej kuszono
słano kobiety różowe płaskie jak opłatek
lub fantastyczne twory z obrazów Hieronima Boscha
lecz piekło w tym czasie było jakie
mokry dół zaułek morderców barak
nazwany pałacem sprawiedliwości
samogonny Mefisto w leninowskiej kurtce
posyłał w teren wnuczęta Aurory
chłopców o twarzach ziemniaczanych
bardzo brzydkie dziewczyny o czerwonych rękach

Zaiste ich retoryka była aż nazbyt parciana
(Marek Tuliusz obracał się w grobie)
łańcuchy tautologii parę pojęć jak cepy

dialektyka oprawców żadnej dystynkcji w rozumowaniu
składnia pozbawiona urody koniunktiwu

Tak więc estetyka może być pomocna w życiu
nie należy zaniedbywać nauki o pięknie

Zanim zgłosimy akces trzeba pilnie badać
kształt architektury rytm bębnów i piszczałek
kolory oficjalne nikczemny rytuał pogrzebów

Nasze oczy i uszy odmówiły posłuchu
książęta naszych zmysłów wybrały dumne wygnanie

To wcale nie wymagało wielkiego charakteru
mieliśmy odrobinę niezbędnej odwagi
lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku
Tak smaku

który każe wyjść skrzywić się wycedzić szyderstwo
choćby za to miał spaść bezcenny kapitel ciała
głowa

(Zbigniew Herbert)

345....Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. W naszym kraju mogło byc inaczej powinno być inaczej trzeba powiedzieć dość!

344.Szkoda,że nie ma o wpływie polityki na sztukę w PRL w latach 1945-1955.Socrealizm w PRL jest bardzo ciekawy.Niedługo się odezwę.Powodzenia

343.Hasta la victoria siempre!!!

342.Kapitalizm jest największą zorganizowaną przestępczością.
Viva la revolution. Viva Ernesto "Che" Guevara.

341.Zapraszam na naprawdę "LEWICOWĄ" stronę gdzie niepieprzymy się z prawicą i czarnymi - www.humorlewicowy.prv.pl - bez cenzury :-)

340.Świetna strona! naprawdę, mieszczę o niej odsyłacz :-)

339.Szukam zdjęć Lenina!
Lenina żądam

338.Po długiej przerwie, z przyjemnością można poruszać się po ogromnych zasobach dokumentalnych przedmiotu. Gratuluję ogromnego wkładu pracy.

337.www.oa.w.pl

iwo_cz@poczta.onet.pl

336.Witam
Serdecznie zapraszam na strone jedynej realnej organizacji rewolucyjnej w kraju - OFENSYWY ANTYKAPITALISTYCZNEJ!
VIVE LA REVOLUTION!!!
VIVE LA COMUNE!!!

335.Swietna strona, pozdrawiam ;-) viva la revolution ehehhe :-)))))

334.niestety, wiele stron nie daje się otworzyć po wyszukaniu potrzebnego hasła. Zrób coś z tym

333.Wasza idea podobnie jak ta strona jest normalnie [****]nięta. Za szerzenie komunizmu powinno się dawać karę śmierci. Jak was zobaczę to zabiję!

332.Ciekawa i interesująca strona, słowa uznania za bogatą galerię. Fantastyczna wycieczka po krainie absurdu.

331.Jest mi niezmiernie miło poinformować, że po kilku miesiącach nieobecności w Internecie, Polska Internetowa Strona Komunistyczna powraca. Już niebawem zostanie dokonana duża aktualizacja, której celem jest ponowne uzyskanie przez P.I.S.K. statusu największej w polskiej Sieci strony poświęconej zagadnieniom historii komunizmu.

330.PRIVIET TOWARZYSZE. WŁAŚNIE PISZE PRACE LICENCJACKĄ NA TEMAT PROPAGANDY POLITYCZNEJ LEPSZYCH PRZESZŁYCH CZASÓW. JEŚLI MACIE JAKIEŚ MATERIAŁY BĘDĘ ZOBOWIĄZANY.

329.Najlepsza strona na świecie !

328.pozdrowienia dla polskiego proletariatu

327.Osobiście nie lubie komuchów itd. ale ta strona jest po prostu świetna! Ma jakiś taki klimacik ten niepowtarzalny....
No i hymn ZSSR no i cool plakaty no ale komuna to przeszłość-oby na zawsze

326.Mam lewicowe poglądy. zapraszam na stronę www.praaca.prv.pl. Pracuję nad bardziej przyjaznym systemem podatkowym dla ludzi o najniższych dochodach. Potrzebuję danych statystycznych o zarobkach ludzi w Polsce.
Mi powodzi się dobrze. Zarabiam powyżej średniej krajowej i życzył bym aby każdy bezrobotny mógł znaleźć pracę.

325.Trzeba być totalnym idiotą, żeby zamienić ustrój prospołeczny na zachodnie burżuazyjne [****]!!! Towarzysze! Trzymajcie się mocno swych słusznych racji!!!

324.Strona ladna, ciekawa o interesujacym temacie. Przeszkadza tylko banner UPR-u na samym dole. ;-)

323.Na kogo glosowac w wyborach 2001? Zadnego glosu na burzuazje!!! Czytaj na naszej stronie...

322.od propagandy komunistycznej do propagandy pana autora PISK to to samo tylko zę w innych stronach, jesteście sioebie warci!

321.Niech żyję!!!

320.Pozdrawiam wszystkich Czerwonych Towarzyszy!!!!

319.Cyna ... po prostu cyna ... Siewka ziomal !! Tak 3mać ...

318.chyba przez dwa tygodnie szukalem strony z hymnem zsrr u was jest w kilku wersjach !!! moi sasiedzi sa wniebowzieci o 12.00 w nocy sluchajac jego na caly regulator

317.Jakie to typowe dla ograniczonych kapitalistów - sami nie potrafią niczego już wymyśleć bez naszej pomocy.

316.Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą z głupotą, debilizmem i innymi przejawami komunizmu.

315.Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą z głupotą, debilizmem i innymi przejawami kapitalizmu.

314.Pewnie strona jest fajna, widzialem poprzednia, byle bym tylko mogl na nia wejsc.

313.Superancka strona !!! bardzo dobrze zrobiona , powinno być takich więcej ...
NIECH ŻYJE ZSRR I POLSKA LUDOWA !!!!
NIECH ŻYJĄ TOWARZYSZE LENIN, STALIN, DZIERŻYŃSKI, GOMUŁKA GIEREK .......... ITD. ITP. !!!!!!!!!!!

312.o ile wody!

311.Aby podlizać się Gminie Żydowskiej
Kwaśniewski i Siwiec przyjechali do
Jedwabnego samochodem panoramicznym.

310.kiedy rozliczenie z wyznawcami sierpa i czerwonej szmaty

309.SUCK MY DICK, WSIOKU !!!

308.Towarzysze! Obywatele! Ludu Pracujący Stolicy!

Witam Was w imieniu Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, który na swoim ostatnim plenarnym posiedzeniu oddał ster partii w ręce nowego kierownictwa.

W ciągu ubiegłych lat nagromadziło się w życiu Polski wiele zła, nieprawości i bolesnych rozczarowań. Idee socjalizmu, przeniknięte duchem wolności człowieka i poszanowania praw obywatela, w praktyce uległy głębokim wypaczeniom. Słow a nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Ciężki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał oczekiwanych owoców.

XXXVI Plenum KC naszej partii dokonało historycznego zwrotu. Stworzyło ono nowy okres naszej pracy, nowy okres w dziejach budownictwa socjalistycznego w Polsce, w dziejach narodu.

Kierownictwo partii powiedziało klasie robotniczej i całemu narodowi całą prawdę, prawdę bez osłonek i niedomówień o naszej sytuacji gospodarczej i politycznej, o trudnościach, które trzeba przezwyciężyć, by pójść naprzód i uzyskać t rwałą poprawę życia ludzi pracy w Polsce.

Kierownictwo partii nie chce i nie będzie rzucać narodowi pustych obiecanek. Zwracamy się z całym zaufaniem do swojej klasy, do klasy robotniczej, do inteligencji, do chłopów.

Mówimy im: mamy potężne moce produkcyjne, zbudowane wysiłkiem ludu pracującego w ciągu lat ubiegłych, ale nie są one należycie wykorzystywane. - Mamy duże zasoby gospodarki narodowej, w tysiącach fabryk, w przemyśle i rolnictwie, któ re są jeszcze w niemałym stopniu trwonione przez marnotrawną, złą gospodarkę.

Mamy liczne szeregi klasy robotniczej, ludzi pracowitych, kochających swój zawód, władających techniką, których wydajność pracy jest mimo to wciąż niska, mamy poważne możliwości powiększenia produkcji rolnej, produkcji środków żywnoś ci i surowców dla przemysłu, ale są one jeszcze krępowane przez błędy polityki rolnej w latach ubiegłych.

Robotnicy i pracownicy wszystkich dziedzin gospodarki narodowej! Pomóżcie partii i rządowi w wielkim dziele ulepszenia socjalistycznej ekonomiki Polski Ludowej!

Rozwijajcie gospodarską inicjatywę swych załóg, szukajcie wspólnie z nami najlepszych form udziału klasy robotniczej w zarządzaniu swymi zakładami pracy. Podnoście wydajność pracy, zwalczajcie marnotrawstwo i obniżajcie koszty własne . Wykorzystajcie wszystkie możliwości powiększenia produkcji przemysłowej i rolnej, aby jak najlepiej zaspokajać rosnące potrzeby mas.

Partia mówi klasie robotniczej twardą prawdę.

Podwyżka zarobków, osiągnięta przez miliony ludzi w ostatnich miesiącach, będzie tylko wtedy trwała, gdy zwiększona siła nabywcza ludności będzie miała pokrycie w zwiększonej masie towarów na rynku. Nie stać nas teraz na dalsze zwyżk i płac, gdyż struna została tak naciągnięta, że grozi jej pęknięcie.

Dalsze podwyżki zarobków są możliwe jedynie pod warunkiem zwiększenia masy towarów szerokiego spożycia, jedynie pod warunkiem obniżenia kosztów produkcji. Produkować więcej, lepiej i taniej - oto jedyna droga, wiodąca do dźwignięcia stopy życiowej klasy robotniczej i całego narodu.

Towarzysze! XXXVI Plenum, powołując nowe kierownictwo partii, wydało zdecydowaną walkę wszystkiemu, co hamowało i dławiło dotąd socjalistyczną demokratyzację życia w kraju.

Partia wymagać będzie od swych działaczy pełnej odpowiedzialności za wypełnianie powierzonych im obowiązków. Ludzie, którzy skompromitowali się nieudolnością czy poważnymi błędami, nie mogą pozostawać na odpowiedzialnych stanowiskach.

Jedynie krocząc konsekwentnie po drodze demokratyzacji i wyrywając z korzeniami wszystkie zło minionego okresu, dojdziemy do zbudowania najlepszego i odpowiadającego potrzebom naszego narodu modelu socjalizmu.

Decydującą rolę na tej drodze musi odegrać przede wszystkim rozszerzenie demokracji robotniczej, zwiększenie bezpośredniego udziału załóg w zarządzaniu przedsiębiorstwami, zwiększenie udziału mas pracujących miast i wsi w rządzeniu państwem ludowym.

I nie pozwolimy nikomu wykorzystać tego dzieła odnowy i wolności ludu dla celów przeciwnych socjalizmowi.

XXXVI Plenum KC wytyczając nasze własne, z potrzeb polskiej klasy robotniczej i narodu polskiego wynikające drogi do socjalizmu, potwierdziło z całą mocą niewzruszoną więź łączącą Polskę Ludową ze wszystkimi państwami socjalistycznymi , a szczególnie sojusz polsko-radziecki.

Wzajemne stosunki między partiami i państwami obozu socjalizmu, zespolonego wspólnotą celów i interesów, nie powinny dawać powodów do żadnych nieporozumień. Na tym polega jedna z głównych cech socjalizmu. Stosunki te winny się kształ tować na zasadach międzynarodowej solidarności robotniczej, winny być oparte na wzajemnym zaufaniu i całkowitej równości praw, na udzielaniu sobie wzajemnej pomocy, na wzajemnej i przyjacielskiej krytyce, jeśli zaistnieje taka konieczność, na rozumnym i wynikającym z ducha przyjaźni i z ducha socjalizmu rozwiązywaniu wszelkich spraw spornych.

W ramach takich stosunków każdy kraj winien posiadać pełną niezależność i samodzielność, a prawo każdego narodu do suwerennego rządzenia się w niepodległym kraju winno być w pełni i nawzajem szanowane.

307.Towarzysze !!
Realizacja nakreślonych zadań programowych pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześnienia istniejących warunków administracyjno-finansowych z drugiej strony zakres i miejsce szkolenia kadr przedstawia interesującą próbę sprawdzenia dalszych kierunków rozwoju podobnie stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności powoduje docenianie wagi systemu powszechnego uczestnictwa Nie zapominajmy jednak, że aktualna struktura organizacji umożliwia w większym stopniu tworzenie postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizacje w ten sposób nowy model działalności organizacyjnej spełnia ważne zadania w wypracowaniu nowych propozycji .

306.Możecie być Towarzysze przekonani ,że my tak samo jak wy jesteśmy ulepieni z tej samej gliny i nie mamy innego celu jak ten ,który żeśmy zdeklarowali. I to jest podstawowy program naszego działania. Jeśi nam pomożecie to sądze ,że ten cel uda nam sie wspólnie osiagniąć.
Jak ? Pomożecie?
Noo

305.ale woda!

304.Nie znam takiego zwolennika komunizmu,który czytał tzwKapitałMarksa

303.witam wszystkich towarzyszy jestem moldym komunistycznym maniakiem

302.Strona jest świetna, wielkie brawa dla autora.Szkoda tylko, że niewychowane gnoje pisdzą niecenzuralne teksty....

301.Strona cool, socjalizm cool !!!
Komuno wróć !!!!

300.Towarzysze!

Witam wszystkich prawdziwych miłośników komunizmu na jednej z moich ulubionych stron internetowych.
Obecne czasy są ciężkie dla komunizmu "dzięki" tym co go wprowadzali w życie ale on jeszcze powróci tak jak przepowiedział wielki Karol Marks.

Hasta la victoria siempre!

299.Zdrawstwuj i paka !

298.Najsmutniejsze jest to, że autor strony o komunizmie nic o nim nie wie. Dowodem na to jest utożsamianie komunizmu z PRL, widać że to propagandowe hasło przywódców partyjnych PZPR przemówiło do zoologicznych antykomunistów i anty-PRLowców z UPR. Brawo, tak trzymać.

297.Proletariusz wszystkich krajów łączcie śię

296.Zapraszam do odwiedzenia NARODOWEGO SERWISU INFORMACYJNEGO NARA

295.Fajna strona Tawariszcz!

294.Baju baju w przeszlosci chlopczyno.
Spij spokojnie.

293.strony ok!

292.daj cukierka

291.Uwaga Żydzi!
Nie słuchajcie Rabinów bo to oni mają mokre ręce.Hitleryzm storzyli masoni,a masonerię cechuje żydowskość.Hitler i cała władza hitlerowska to byli masoni 33 stopnia.O mordowaniu Żydów wiedzieli współbracia bogaci w USA,ale nic nie robili i cieszyli się.Chodżcie do
Chrześcijan!

290.Komuna jest do [****]!
Wy [****]ni czerwoni towarzysze!
Możecie ssać mi jaja bo i tak pseudodemokracja rulez!

289.Ludu pracujący miast i wsi!
Strona jest super. Najbardziej podoba mi się część "multimedia". Są tam wspaniałe przeboje, dobre na każdą imprezę, do tańca i do słuchania. Tak trzymać.
P.S. Lenin żyje w sercach fanów i w przyczepie campingowej w Alabamie.

288.Tę stronę odnalazłem w styczniu, na samym poczatku przez kilka minut myślałem że popiera komuznim, potem myślełem że jest bezstronna ale zalatuje faszyzmem i Ligą Repyblikańską - lkinki do NOP fuj :(
No cóż, czego sie spodziewać po prezesie PR w klubie RP?
Wszedłem do tej księgi jako gość nr 1200 i załuję :(
Komunizm to zaraza ale większą zarazą jest faszyzm.

287.Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich towarzyszy.
Sajgon

286.Strona jest jedyna w swoim rodzaju. Wszystkich zainteresowanych Che Guevarą zapraszam do siebie!!!

285.byłem,widziałem strona ok!

284.Piotr z numeru 278!
Masz rację.Jednak dodam,że Żydzi byli
pierwszymi wyznawcami Chrystusa
i Matki Najświętszej.Natomiast Chrystusa zabili rabini,którzy przez nakaz Talmudu nakazują mordować i
oszukiwać Chrześcijan.To czyni iż
Judaizm Talmudyczny jest Sektą wrogą
ludzkości,bo wszystkich innych rabini
nazywają GOJAMI - bydłem itpNatomiast
Bóg Mojrzesza to ten sam Bóg co Bóg
Chrześcijan.A Talmud mówi,że za mordowanie i oszukiwanie Chrześcijan Bóg rabinów będzie nagradzał Żydów.vide książka pt Chrześcijanin w Talmudzi Żydowskim,którą możesz nabyć w Wyd.Ojczyzna w Warszawie,ul.Nowogrodzka 25/35.
Jak nie przeczytasz tej książki to nigdy nie zrozumiesz historii świata i tego co się dzieje w Polsce !Taka jest PRAWDA!!!!

283.Daj cukierka!

282.Towarzysze!Ale KINO!
W Jedwabnym Komisja pod nadzorem specjalnego rabina odkryła,że w grobie
oprócz pomordowanych jest POMNIK
LENINA!
Co to znaczy?Kto to wyjaśni?

281.KOMUCH DZIŚ WSTYDZĄ SIĘ PRZESZŁOŚCI_GŁUPOTY I MAJĄ KWAŚNE MINY.

280.SOVIET!
Nie udawaj Żyda!

279.Towarzysze !!!!

W kapitalistycznych mocarstwach wyrosło nowe zagrorzenie !!!!

Ala ma kota ,a kot ma AIDS,
jednak to nie wszystko !!!
sierotka ma rysia ,a radio ma ryja.

278.Jezus też był Żydem, a RM ma za paqtronkę Żydówkę, Ciekawe prawda?

277.brawo!

276.Krzysiu!
Prawda jest jedna.Szatan wykorzystuje m.in Żydków(rabinów)do walki z Chrystusem,a my Chrześcijanie mamy pod grzechem ciężkim bronić Chrystusa i Jego Wiary i Kościoła.
Przeczytaj książkę,,Chrześcijanin w Talmudzie Żydowskim"-Wyd.Ojczyzna W-wa,ulNowogrodzka 25/35,a pogadamy.W ZSRR za posiadanie tej książki za Stalina
groziła czapa na miejscu bez sądu.I co Ty na to?NIECH ŻYJE POLSKA!

275.jest fajno!

274.Uprasza się o donoszenie posłom Prawicy jakie interesa mają posłowie lewicy!

273.Pismo św.NT w Ap 2.9 podaje że Żydzi,którzy podają się za Żydów a nie są Żydami to jest Synagoga Szatana.A więć żródło wszelkiego zła.A więc i komunizmu iWas Towarzysze!
Nie kupuj u Żyda!

272.Judaizm stworzył komunizm i wszystko co ma zwalczać Chrześcijaństwo.Tak nakazyje Talmud,vide książka,,Chrześcijanin w Talmudzie Żydowskim,którą można nabyć w Wyd.Ojczyzna-W-wa,ulNowogrodzka 25/35.Tego nie ukryjecie Towarzysze!

271.Do pana wpisującego się wnumerza 254. - Synek, ty 0czywiście doszukujesz się winy gejów, żydów, masonów itd. NIe wiem o co ci chodzi ale moim zdaniem jesteś tylko po prostu krzykliwy margines, katiolik z ciebie? buhaha, katolicyzm i twój antysemityzm się wykluczają. Już maiłem tę wątpliwą przyjemność ogląfdania twoich paranoicznych opinii, a zresztą... co sa się będę odrywał od roboty dla byle kogo?

270.Fajna stronka..
Dużo zdjęć( można zciągnąć..)
Ogólnie mówiąc jest wporządku.
(dobrze, że nie propaguje tego syfu....!!!)

269.Stalin byl zbrodniarzem-wymordowal wszystkich bohaterow rewolucji pażdziernikowej i na ich plecach wyniesiony został na piedestał.Przestańcie mylić [****]i,którzy prześladują proletariat mówiąc,że walka klas się nasila(vide Stalin) z twórcami doktryny którzy rzeczywiście chcieli oddać środki produkcji w ręce prostych,wyzyskiwanych ludzi!Stalin stał się jednym z najgorszych carów!

268.Przestancie [****]ic ze stalinowskie ZSRR miało coś wspólnego z Marksem.
Już na etapie kompletnego nierealizowania tez kwietniowych przez Lenina,nić pomiędzy Marksem a realizatorami jego założeń została przerwana!

267.Hey Jadzia nr.235!Tak tak,tak oczywiscie komunizm powstał wyłącznie dzięki Żydom i masonom.Na świecie nie było przecież nigdy biedy ani wyzysku,otumaniania ludzi przez kler i przez cara,który bezwzglednie mordował ludzi,rownież Polaków...

266.Jak widzicie nie wszyscy skinheadzi to faszystowskie [****].!Pozdrowienia dla wszystkich lewicowych i anarchistycznych skinheadow!oi!

265.Wiecie czemu faszystowskie [****]y wygraly wojne w Hiszpanii?!
Nie tylko dlatego ze Stalin tam namacił-ale przede wszystkim przez ideologiczne sekciarstwo na lewicy...
"Na lewicy nie ma wrogow dla lewicy"-to slynne hasło powinno uprzytomic wszystkim walczacym o spraiedliwosc spoleczna;marksistom;trockistom,anarchistom,anarchosyndykalistom i innym-w grupie siła!

264.Hey Comrades zajrzyjcie na strony anarchokomunistow z Lewicowej Alternatywy:www.la.w.pl

263.Zajebista galeria-jesli chodzi o plakaty z hiszpanii to oprocz typowo komunistycznych sa tez anarchosyndykalistyczne(te z napisem CNT).[****]ic kapitalizm,[****]ic tez stalinizm.Za duzo obrazkow,za malo historii.Marks,Kropotkin i Sorel rozjebią kapitalizm i takich [****].w jak gosc nr74.NO Pasaran!!!

262.Komuno wróć!

261.Komuno wróć!

260.Witam!
Chce powiedziec tylko ze komunizm jest ustrojem cudownym. Wystarczy przeczytac encyklopedyczną definicje tego pojęcia - a przed oczami znajdziesz tą cudowną ideę.

259."Synku" ucz się historii nie od Rydzyka, ale z książek. To nie boli

258.Adam Małysz ?

Nie!!! Adam Mistrz.

PS.Schmidt na POCZTE !!!!

257.To jak ? Pomożecie ?

256.PÓKI MOŻNA TO TRZEBA WYTYKAĆ GŁUPOTĘ GŁUPIM,A ŻYDOM NAKAZY
TALMUDO BO TO ICH CZYNI SEKTĄ WROGĄ LUDZLOŚCIONI KAŻĄ MORDOWAĆ LUDZI,OSZUKIWAĆ ITD ITP.

255.Towarzysze !!!
Nasza wspólna praca na rzecz ojczyzny
doprowadziła do osłabienia zgubnych wpływów kapitalistycznych mocarstw.
Jadnak to nie koniec naszego programu.Jesli nam pomożecie to sądzę, że obalimy kapitalizm.
Jak ? Pomożecie ?

254.Przed II wojną w Warszawie na 1Maja
chodzili z czerwonymi sztandarami
sami Żydki,a powojnie zmuszali katoli-
ków prowadząc listy obecności.
A dziś nadal popierasz komunę?

253.Piotr!Ty masz łeb!

252.ale ciekawo.

251.po co ja rozgromiłem Hitlera?

250.kiedy będziemy się łączyć?jestem na
bezrobotnym,a towarzysze mają firmy,
więc mam ich bić?

249.TAK POZNAŁEM USA ŻE NIE WIEM
CO TO JEST SLD.

248.Czerwona jest krew robotnicza!!!

247.cześć.Jestem pierwszy raz ale jest super

246.Towarzyszu!!!

Coś Ty najlepszego zrobił. Internet to narzędzie w rękach amerykańskich imperialistów, którzy wczoraj z samolotów zrzucali stonkę nad Twoim krajem, a dzisiaj publikują reakcyjne informacje i omamiają nimi lud pracujący miast i wsi.
Towarzysze - unikajcie internetu i Coca-coli!!!

245.jest fajno i klawo!

244.Polska posiada ogromne bogactwa nauralne.Jest najpiękniejszym Krajem
na świecie.Naród jest najmądrzejszy na
świecie bo jest wierzący w Chrystusa
i Niepokalaną.Polacy wymyślili tyle z ró-
żnych dziedzin wiedzy mimo iż byli tępieni przez lata niewoli.A nam się wmawia,że nic nie umiemy .Nasuwa się
pytanie dlaczego Europa i USA chce
nas całkowicie opanować i zniszczyć?Komu na tym zależy?Dlatego tyle jest
do zrobienia a jest bezrobocie?Czy nie
rozumiecie Rodacy?Musimy się organi-
zować i zorganizować Polskę niezależną.Rolnicy niech produkują żywność.Robotnicy nie proukują rzeczy
potrzebne do codziennego życia.To na-
leży wymieniać między sobą,a Żydzi niech sobie handlują i tak nie będziemy u nich kupować.To co reklamują w RTV
nie kupować.Bojkotować.A zwyciężymy!
Niech żyje Polska!

243.Kto wymyślił Unię Europejską.Jaki ma ona cel.Kto pytał Polaków,że chcą wejść
do Unii?

242.ZSRR i PZPR i PRL padły bez jednego
strzału.Jeszcze wywalą z mauzoleum
rudego Lenina(żydka).Jednak kagiebowce,esbecja i in.zostali na świecie i w Polsce z ogromną kasą.To towarzysz Miler i in.przywieżli w teczkach dolary z Moskwy.Dzięki tej
obcej kasie kupili media w III RP i dziś
piorą nam mózgi i trzymają za mordę.
A Wy ciemne Polacy im wierzycie i tak
jak oni chcą atakujecie prawicę.
Wystarczy iść na wybory i nie głosować
na lewicę.Jednak trzeba przypilnować aby nie oszukali w czasie wyborów licząc i dorzucając kartki.
Podaj dalej!

241.Proszę nie obrażać gości nazywając ich "Towarzyszami"
Jak można propagować zbrodniczą ideę po tylu latach jej wdrażania w Związku Sowieckim, Korei Północnej, Wietnamie ... ? Ludzie MYŚLCIE !!!Jeżeli nie chcecie myśleć zorganizujcie SOBIE rezerwat komunistyczny, ale nie propagujcie zbrodni! To idea jest zbrodnicza jeżeli tego nie wiecie - czytajcie Orwella, pytajcie rodziców i dziadków.

240.viva la revolution

239.Huj wam w [****] [****] komuchy... pewnie wasze stare dawaly [****] jakims [****]m czerwonym ubekom ze teraz jestescie tacy pojebani i tesknicie za tym zasranym ustrojem kiedy to papier toaletowy kupowalo sie na kartki w 2 km. kolejce. [****]c!!!!!!!!!!!!!

238.[****] WASZĄ STRONE.JESTEM NACIONALISTĄ I NIENAWIDZę komunistów

237.protestujmy przeciwko wizycie Busha w Polsce. Mieliśmy już Wielkiego Brata, nie chcemy następnego.
Powiedzcie nie imperializmowi!!!

236.Epoka towarzyszy szmaciaków już się zakończyła bezpowrotnie.Obecnie musimy odzyskać forsę skradzioną przez tych czerwonych biedaków.Uprasza się informować posłó prawicowych czym zajmują się posłowie lewicowi-jakie mają firmy itp.
Za sprzedanie Polski Żydom z Zachodu jeszcze się rozliczymy towarzysze.Obecnie nie będziemy głosować na tych Żydowskich złodziej!

235.komunizmstorzyli żydzi zgodnie z wytycznymi Talmudu Żydowskiego -vide książka ks.J.B.Pranajtisa można ją nabyć w Wyd.Ojczyzna.Za posiadanie tej książki za Stalina w ZSRR zabijano bez sądu na miejscu!
Talmud nakazuje niszczyć tj zabijać oszukiwać Chrześcijan.Te wytyczne powodują to wszystko co się dzieje w Polsce
Niech żyje POlska!

234.Towarzysze, Bracia Rewolucjonisci...
plakalem jak bobr przy dzwiekach Miedzynarodowki, hymnu Niemieckiej Republiki Demokratycznej czy porywajacej piesni Wojna Narodnaja.
Lzy sie w oku kreci... i komu to przeszkadzalo?????
pozdrawiam Was z dalekiej Szwajcarii, kraju w ktorym tow. Lenin czerpal inspiracje do swoich pozniejszych czynow.
Zeby Polska rosla w sile, a ludzie zyli dostatnio!!!

233.Jesteście pojebani... powinniście się leczyć wy czerwone małe fiuty... gromkie [****] OFF

232.Cmoknij się w pompę fagasie - TFUrco tej strony. System zbrodniczy? Człowiek nigdy nie wymyślił piękniejszej ideii niż komunizm! Podsumowując - jesteś jakimś prawicowo - kato - faszysto - szmaciarzem. Masz po prostu wypaczony system wartości.
podpisano - mały komuch, członek SMLD - Qupaq

231.Towarzysze !!!
Ta strona to przykład socjalistycznej dobrej roboty!!!

230.Support dla Moniki - wpis 190!

229.Wielkie dzięki za stronę! Jest tu po prostu wszystko czego chcialem sie dowiedzieć. Dodatkowym plusem multimedia. Czy kazdy kto jest przeciwko komunie wie co to naprawde znaczy? Dlaczego nie wychodzicie teraz na ulice wszyscy Ci "szczęśliwcy" roku 80? Poza tym uszanujcie historie i system , ktory dał Wam więcej niż przypuszczacie!

228.[****]IC KOMUNE NIKT NIE BEDZIE NAM WCISKAL CIEMNOTY , PRECZ Z KOMUNA PRECZ

227.komuniści to pedały!!!!!!!!
więc wy jesteście pedałami!!!!!!!
Lenin był pedałem!!!!!!!!
Stalin też!!!!!!!1
więc wy wszystcy to za[****] pedały,
[****] i ździry!!!!!!!!!!!!!!!

226.Towarzysze!!!
Dzieki takim obywatelom jak wy, ten kraj funkcjonuje i wznosi sie ponad granice rownosci wszystkich ludzi pokoju. Budujcie dalej nasz Wspolny Dom a Lud bedzie was czcil po wsze czasy panowania naszego najsprawiedliwszego systemu.

225.Ojczyzna znalazła się nad przepaścią!

224.Strona o wspaniałym temacie, wspaniałych poglądach. Trochę ciężko jest się o niej poruszać, ale to zło naprawiła wyszuykiwarka. Popieram Twe czyny dla idei komunizmu, oby tylko tak dalej !

223.ZASTRZEŻENIA:

Socjalizm i komunizm to dwie różne rzeczy, komunizm "ukradł" socjaliztom zwrot "towarzyszyu" czerwony sztandar, i tożsamość, socjalizm jest demokratyczny, projednostkowy, socjalny i lewicowy podczas gdy komunizm totlitarny, i więc siłą rzeczy nielewicowy ponieważ owszem wywodzi sie z lewicy, ma lewicowe hasła ale tam gdzie się zaczyna totaliytaryzm automatyucznie sie kończy lewica, siłą rzeczy więc komunizm jest prawicowy ponieważ dyktatura była zawsze prawicowa, A pozatym jestem ciekaw kiedy wykasujecie mój wpis?

222.Kobiety na traktory !!!!

221.Towarzysze! Obywatele! Bracia i siostry! Żołnierze naszej armii i floty! Do was się zwracam przyjaciele moi! Ta strona jest po prostu niesamowita!

Sekretarz Generalny

220.Precz z komunistami, do lagrow z nimi.

219.Fajna strona mi sie bardzo podoba ale jest zamalo zdjec

218.socjalizm jest najlepszy
towarzysze nawracajcie sie na czerwoną drogę.

217.Bardzo fajna stronka traktujaca o Kolmunźmie. Hymn ZSRR jest boski :)
Pozdrawiam z tego miejsca Autora tej stronki.

216.Wspaniala stronka gratuluje pomyslu bardzo bogate zasoby byle tak dalej chlopaki :))))

215.Propagandowe narzędzie w rękach republikanów!
Socjalizm i komunizm to nie to samo.

214.Strona jest naprawdę wspaniała ukazująca idiotyczny system socjalistyczny pleniący sie w Polsce i na świecie.Tak dalej kolego.

213.Ciekawe, nie powiem...ale wiecie co?..KOMUNIZM TO UTOPIA bo kazdy jest inny(kto tego nie czai to kompletny idiota:-)...zapraszam do "archiwum bezcelowosci" : http://www.slo.zary.pl/~adun

212.POZDRAWIAM WSZYSTKICH TOWARZYSZY W WALCE Z KAPITALIZMEM I GLOBALIZACJĄ ŚWIATA

211.OBYWATELE!

Przywołuję was do porządku!!!

210.TO NIC, ŻE TYLE GŁOSÓW PRZECIW, PRZECIEŻ KAŻDY FASZYSTA LUBI SZCZEKAĆ!!!!!!!!!!!!!!
A STRONA JEST SUPER, POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!! NIECH ŻYJE CZERWONA FLAGA!!!!!!!

209.Huj wam w [****] kominisci !!!

208.Jesteście spoko. Bardzo dobra strona i żetelnie opracowana aż miło się szuka informacji. Wielce interesująca lektura.

207.Pane Hawranek koncówka panu wystale ! To ne koncówka ,to CALE!!!!

206.I co tu bede banaly wymyslal, strona jest swietna i godna polecenia. Dzieki niej zaliczylem Historie Gospodarcza.

205.strona do debili w morde [****] kolki...glo

204.stronka jest zajebista
co tu wiecej mowic!!! :)))))

203.Cześć Towaszysze!
Wiecie towarzyszu, że zrobiliście jedną z lepszych stron internetowych! Będę wnioskował o przyznanie Wam Orderu Czerwonego Lenina I Klasy z Sierpem i Młotem na czerwonej wstędze. My internetowi czerwoni proletariusze musimy dbać o naszą sprawę.
Z komunistycznym pozdrowieniem.

202.Kiedyś przyjdzie taka wiosna
ciepła, piękna i radosna,
a na drzewach zamiast liści
będą wisieć komuniści...

201.Mimo 82 lat wciąż się kocham w niej ,
to była wspaniała KOMUNISTKA
Jak można nie kochać komunizmu?
za dwa lata się odezwę.
miałem napisać za pięć** [ale]

200.Towarzysze, Towarzyszki, Ludu surfujący miast i wsi. Ta strona jest niesamowita. Gdyby towarzysz Lenin żył na pewno odznaczyłby autora najwyższym odznaczeniem ZSRR. Tak trzymać towarzyszu

199.Nie ch żyje KOMUNA I GENERAŁ JARUZELSKI!!!!!!

198.Chwala Wielkiej Niepodleglej Polsce!!!
Jedynie co podoba mi sie na tej stronie to jej graficzne wykonanie, udalo sie autrorowi. Co prawda jego umiejetnosci moglyby o wiele lepiej zostac wykorzystane. Cala tresc tej strony jest natomiast padlina w wielkim rezerwacie zdrowej natury. Komunizm dazy do skundlenia wartosci nardowych i podstawowych naturalnych praw przetrwania. Probuje on zamienic swiat w jedna wielka owczarnie, nie patrzac na ulomnosci wciagane razem do jego utopijnego systemu. Prawem natury jest przetrwanie najsilniejszego, a komunizm probuje pogwalcic owo prawo. Dzieki prawu natury doszlismy tam gdzie obecnie jestesmy, najwyzej w hierarchii przyrody. Komunizm jest niemozliwy. Niszczac ludzka determinacje przetrwania najsilniejszego wzbudza niechec i buduje taran na siebie samego. Walka o byt jest ludzkim priorytetem i nic tego nie zmieni. Jeszcze raz, komunizm to chory system kultywujacy ulomnosci i zmierzajacy do kulturowej zaglady. Bo ktory Polak nie jest dumny z wlasnej historii? A jak sam Karl Marx mawial: "Koniec walki klas bedzie koncem historii, poniewaz historia od poczatku byla walka klas."

197.Koniec Kapitalizmu już bliski !!! Towarzysze walczcie i nie poddawajcie sie - Leninowi tez nie było łatwo !!!!!!!!!!!!!!!

196.Już nie mogę się doczekać kiedy ten zasrany, hipokrytyczny AWS legnie w gruzach!!!

195.Komunizm jest tym samym co hitleryzm, tylko w wydaniu wschodnim.

194.Ty [****] faszystowska świnio spod numeru 174 przecież my was już niedłudo zajebiemy . OJ SROJ

193.strony zaprzyjaźnione, a na nich link do NOP - czy twórca tej strony jest faszystą? Fuj.

192.Od dawna probuje probagowac
ideologie komunistyczne w mojej szkole, ale mi
sie to nie udaje. Jestem wysmiewany.
Musze miec wiecej funduszy na ten cel,
gdyz koszta agitacji ponosze ogromne.
Strona jest dobra , znalazlem w niej ukojenie, ukrycie, od swiata przepelnionego kapitalistyczna zaraza.
Moimi ulubiencami sa JOZEF STALIN i
EDWARD GIEREK.
dZIEKI

191.jakis "narodowy socjalista" pisze o "czerwonych mordercach....
ilu to d e b i l i chodzi po tym ziemskim padole
zwyciezymy, pokazalismy to w pradze i seatle i ten s[****]ialy najbardziej zbrodniczy system - kapitlizm pojdzie z dymem

190.niezla stronka tylko chyba wykorzystywana niezgodnie z zamierzeniami autora, ja na przyklad sciagnelam sobie super plakat pro-kubanski :-)
a do wszystkich prawicowcow w tej ksiedze:
mysle ze wam nie staje i stad ta frustracja
juz ten zdziadzialy stalin byl bardziej meski od was [****]y

189.najciewsza jest ksiega gosci :-)
ladna strona tylko po co?
co ma stalin do marksa a chiny do p.o.u.m???
zamieszczasz tu pocztowki organizacji republikanskich
z czasow wojny domowej w hiszpanii, ktore byly wyzynane przez stalinistow
???
wpisy 46 i 54 sa zaskakujace
rozejrzyjcie sie debile po ulicach "nowej polski"
to dopiero guwniany, niesprawiedliwy, zlodziejski swiat
naprawde tego nie widzicie?

188.Towarzysze!Obywatele!Ludu pracujacy miast i wsi!
ta strona jest poprostu zajebista

187.Czlowiek podpisujacy sie OeNeRek to tak naprawde lewacki szpicel - radze na niego uwazac!

186.Stronka calkiem calkiem zajebista
Czeste kontrole dzwignia spolecznego zaufania
Smierc kapitalstom

185.Z Niezłomnego Związku Radzieckiego
Kocha was JÓZEF STALIN.
Więc ZNISZCZMY KAPITALIZM

184.strona ciekawa, ale za link do NOP tracę prawie cały szacunek dla autora

183.podoba mi sie wash stronka, jezeli znacie jakies polskie komunistyczne kanaly na irc to odpiszcie do mnie. plz
w rewolucji umiera sie lub zwycieza!!!

182.Swietna rzecz:-)

181.NISCZ KOMUNIZM
NACJONALIZM PRZYSZLOSCIA DLA POLSKI
SLAWA NR

180.Byłoby świetnie gdyby nie ci przebrzydli faszyści!!! Gomułka i love you!

179.NISZCZ KOMUNIZM I KAPITALIZM JEDYNA DROGA NARODOWY SOCJALIZM!
ZGINIECIE CZERWONI MORDERCY!!!!!!!!

178.KOMUNIZM albo ŚMIERĆ

177."Precz z komunizmem" - Karol Marks

176.huj wam w [****] [****] komuchy

175.CZEŚĆ

174.zobacz 133 i 134
WY ZCZERNIALE KOMUCHY TA WASZA STRONA JEST OKROPNA I NIE ZYCZE SOBIE JEJ OGLADAC ANI RAZU WIECEJ!!! POZDROWIENIA DO TOMIego Z PILY SKINHEDAS PANOWALI-PANUJA-BEDA PANOWAC!!!

ZA SKINHEDOWSKIM POZDROWIENIEM TOMI 88 SEIGH HEIL

WOJKU ADOLFIE- WROC:-)

173.niezłomny my związek republik swobodnych .
Towarzysze nie wytrzymam tego
faszyzmu w Polsce i rządów [****]go AWS-u

172.Towarzysze zróbmy powstanie i rozje....
polską demokrację i skończmy z tymi
chu... skinami

171.Strona jest O.K.
Żal mi tylko upadku najlepszego systemu świata jakim był komunizm

170.to znowu ja!!ha ha ha!!!

169.Strona bardzo dobra, tak trzymac!!!

168.Zapraszam na moją stronę

167.Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!!!

166.CZY łoś to ty jeśli tak to napisz do mnie!
Jak wiecie! Obywatelki i obywatele.....
Fajna stronka! Tylko mało w niej o mnie!

165.Strona poprostu bomba !!!!!!!!!!!!

164.TOWAQARZYSZE! TOWARZYSZKI!!!!
Mamy WAS w [*gdzieś*] !!!

TO MY - MONARCHISTYCZNY FRONT JAWORA, TACY MĄCICIELE I LUMP-EKIPA O JAKIEJ NIE ŚNIŁO SIĘ NAWET TOW.IKONOWICZOWI!!! NASZE MONARCHISTYCZNE HASŁO WYBORCZE TO T E R A Z , K U R W A , M Y!!!!!!! KRÓTKO WIĘC MÓWIĄC - MOŻECIE NAM ZROBIĆ LACHĘ - MAŁOROLNE CHUDOPACHOŁY!!!!!!!

163.Towarzysze fajna strona

162."Bój to jest nasz ostatni Krwawy skończy się trud Gdy związek nasz bratni Ogarnie ludzki ród"

161.guten tag meine damen und herren!
wie gehts ihnen?
das ist die schonste komunistische seite in der welt:))
viele grosse aus meiner stadt:))

160.witajcie towarzysze!

To najlepsza strona ideologii komunizmu na jakiej byłem. Fajne piosenki z minionych lat np. miliony...podobają mi się także rosyjskie pieśni np. kalinka, pieśń o obrońcach moskwy...

do napisania towarzysze...do następnej rewolucji

159.nie zgodze sie z Towarzyszami, ktorzy twierdza, ze w Polsce (lub gdziekolwiek indziej) byl komunizm, socjalizm lub inne podobne temu odmiany. Przeczytajcie Towarzysze dokladnie manifest, kapital oraz inne dziela tow. Marksa i Engelsa. Komunizm stworzymy, a na jego drodze bedzie socjalizm. i nie bedzie to ubecja i KGB jakie pamietamy z historii. Rewolucja jest nieunikniona ale nie powystrzelamy milionow ludzi aby dojsc do naszego celu. jesli ktorys z Was - Towarzysze potrafi bezkrwawo obalic wladze imperialistow to chetnie go wyslucham. aha ! Stalin nie byl komunista !!! ukladal sie z Hitlerem, mordowal miliony (w tym tow. Trockiego) i stworzyl z podleglych mu panstw inna forme faszyzmu. postuluje o nazywanie formy rzadow Stalina i jego nastepcow FASZYZMEM RADZIECKIM, a nie komunizmem. Da swidania comerades !

158.nie zgodze sie z Towarzyszami, ktorzy twierdza, ze w Polsce (lub gdziekolwiek indziej) byl komunizm, socjalizm lub inne podobne temu odmiany. Przeczytajcie Towarzysze dokladnie manifest, kapital oraz inne dziela tow. Marksa i Engelsa. Komunizm stworzymy, a na jego drodze bedzie socjalizm. i nie bedzie to ubecja i KGB jakie pamietamy z historii. Rewolucja jest nieunikniona ale nie powystrzelamy milionow ludzi aby dojsc do naszego celu. jesli ktorys z Was - Towarzysze potrafi bezkrwawo obalic wladze imperialistow to chetnie go wyslucham. aha ! Stalin nie byl komunista !!! ukladal sie z Hitlerem, mordowal miliony (w tym tow. Trockiego) i stworzyl z podleglych mu panstw inna forme faszyzmu. postuluje o nazywanie formy rzadow Stalina i jego nastepcow FASZYZMEM RADZIECKIM, a nie komunizmem. Da swidania comerades !

157.your page is really gay. why the crap are you communists anyway? go screw a pig mother russia!

156.pozdrowienia dla DAGI DUPKA NAJWIĘKSZEGO NAZISTY NA ŚWIECIE jej adres to 64-920 Piła, ul. Słowackiego 14/1

155.WY KOMUNISTYCZNE SKÓR... MAMY DOŚĆ TAKIEJ PIERD... STRONY!!!!!!!! PISZEMY DO WAS JAKO REPREZENTANCI PILSKI SKINHEDÓW!

154.Bardzo fajna stronka! Po raz pierwszy widzę coś tak fantastycznego. Tak trzymać! Z socjalistycznym pozdrowieniem Milex2

153.Fajnie ze taka strona powstała. Jestem doprawdy zaskoczony tym co tu zostało napisane.Fajowo! Mimo, iż nie popieram komunizmu to jednak jest to pojęcie dla mnie bardzo ważne, bo strasznie się tym interesuję. NAra

Gorące pozdrowienia. Pa

152.Jak ci jest tak strasznie dobrze z tym zasranym komunizmem to pakuj menele i [*idź sobie*] do Chin. Z glodu bedziesz dzieciom cukierki kradl, a za to jest kara smierci palancie!!!!!!

151.Towarzysze socjaliści przedstawiam wam prosocjalistyczną nielagalną gazetkę szkolną z III L.O. w TYCHACH
Pierwsza strona:
Nr 1 Licealiści wszystkich klas łączcie się ! CENA 0, 00 zł
T.P.G.III.L.O.im.S.W
czyli :
Tajna Powielaczowa Gazeta III Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława
Wyspiańskego

Cze !!
Witajcie oto pierwszy numer podziemnego wydania w tym liceum (podobno były inne ale nie udokumentowane)nie chodzi nam oczywiście o niejaki „Przeciek” który serdecznie popieramy i pozdrawiamy redakcje ! Nie chodzi nam również o wyparcie go z rynku prasowego III L.O. Chcielibyśmy nawet przyłączyć się do niego aby stać się stałym dodatkiem. O wszelkich próbach wciągnięcia nas pod waszą szpaltę prosimy informować przez pozostawienie wiadomości w skrzynce kontaktowej (wiadomości gdzie ona jest na końcu numeru . Przepraszamy również za mały nakład i objętość ale wiecie fundusze , fundusze i jeszcze raz fundusze. Mówi się że początki zawsze są trudne . Zwracamy się również z prośbą do chętnych w redagowani T.P.G.III.L.O.im.S.W. i tu również podania proszę składać do skrzynki kontaktowej [ale się rozpisałem przyp:XCV ]. Sory (czyt. przepraszam ) za ten długi tekst ale jest jeszcze jedna sprawa potrzebujemy intrenautów i twórców stron WWW [może ktoś z klasy informatycznej przyp: WER] aby nasza gazeta ukazywała się również w internacie ! [błąd zamierzony przyp: XCV] informacje i zapisy skrzynce kontaktowej . Zapraszamy do przeczytania następnego numeru już za miesiąc !

XCV
P.S. informacja dla cichego współpracownika nr 2 Rozpocznij działalność propagandową !!

Druga strona:
Kącik Intrnetowy
Kącik internetowy redagowany przez WER-e
Teraz parę słów o mnie jestem z klasy *.* rocznik 198? na chacie podpisuje się Trinity lub WER . tyle o mnie teraz polecę wam cool
strone internetową http://www.komunizm.px.pl jak na pewno zauważyliście domena to słowo komunizm nie jest zmyłką strona faktycznie jest o komunizmie znajdziecie tu m.in.międzynarodówkę w formacie mp3 rys historyczny czasów socjalizmu ( bo w Polsce lub jak kto woli w PRL-u był socjalizm a nie jak to się teraz wmawia ludzią komunizm ) i wiele linków do stron podobnych jest również księga gości do której warto się wpisać . I jeszcze jedno ta strona nie jest lubiana na serwerach często zmienia swój adres. A więc najłatwiej ją znaleźć wpisując w wyszukiwarce „P.I.S.K” .

Kilka słów od zIGI-ego
Za biuletyn ten nie wolno pobierać żadnych opłat ! Dobry
Polak biuletynu nie zniszczy , lecz odda zaufanemu jawnie , nie znajomemu podrzuci skrycie.

LISTA PRZEBOJÓW DLA ŁAMIJOJÓW
by Cichy współpracownik
Notowanie I
Na liście prowadzi strona intrnetowa III L.O. przed stroną Technikum Budowlanego . Nowe propozycje przyjmujemy w skrzynce kontaktowej .

Stopka redakcyjna Skrzynka kontaktowa :
T.P.G.III.L.O.im.S.W ™ Drugi kaloryfer licząc od biblioteki
©Copyright by XCV (informacje wkładaj za niego )
Naczelny : XCV Lub tablica ogłoszeń obok planu lekcji
Skład komputerowy : WER
Kolportaż : zIGI
NAKŁAD :20 + 1
CENA JAK NA RAZIE 0 ZŁ

150.Bardzo dobra strona.

149.piekna strona ,przypomnieliśmy sobie z kim chandlowaliśmy ludzmi w jałcie.Tylko ze stalinem moglismy się dogadać tylko on nas rozumiał.PRECZ Z FASZSTOWSKIM TROCKIZMEM!!!

148.Super strona!
Goraco pozdrawiam

147.Strona Jest Suuuuuuper Towarzyszu. Uważam że odwaliliście Kawał dobrej roboty! Róbcie Tak Dalej (BEZ SKOJARZEŃ!!!) Towarzyszu

146.KOMUCHY! czy wy nie widzicie tego co zle? Mysliciwe tylko o tym co dobre w waszym systemie? DOBRY SYSTEM TO NAZIZM I FASZYZM.

145.Niech Lenin będzie z Wami!

144.Niech Lenin będzie z Wami!

143.Super strona, a wszystkich skinów i nazistów POWYSTRZELAĆ !!!!! Pamietajcie ludzie, LENIN JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!! LENIN WIECZNIE ŻYWY!!!!!!!

142.Saluto, ja tez jestem za komunizmem bo wtedy wszystkie kobity beda wspolne.
PS.
Szukam kochanki, mlodej, w zamian dam wikt, opierunek, pozwole druckowac bibule u siebie w piwnicy i urzadzac konspire.

141.Saluto, ja tez jestem za komunizmem bo wtedy wszystkie kobity beda wspolne.
PS.
Szukam kochanki, mlodej, w zamian dam wikt, opierunek, pozwole druckowac bibule u siebie w piwnicy i urzadzac konspire.

140.Saluto, ja tez jestem za komunizmem bo wtedy wszystkie kobity beda wspolne.
PS.
Szukam kochanki, mlodej, w zamian dam wikt, opierunek, pozwole druckowac bibule u siebie w piwnicy i urzadzac konspire.

139.Pozdrowienia dla towarzyszy PRL-u
Tesknie za towarzyszami Molojcem,Morawskim,Bierutem i cala Wszech Rusia. :) (:
P.S.Gosc nr 74 to DEBIL(czyt.ulomny)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

138.Pierwsza klasa - to o wykonaniu strony
Gratulacje za ogrom pracy i uzyskany wynik. To były jednak fajne czasy wraz ze wszystkimi swoimi smaczkami i wynaturzeniami.

137.Zdras twoj Piotrku.
Tu twój daleki kuzyn proszę napisz
to nawiążemy korenspondencję.
Da Swidanja

136.Strona jest spoczko, ale za dużo tu Stalina, który wszak komunistą nie był.
Poza tym [****] tych faszystów i inny pomiot co te bzdury wypisuje w Księdze. Jebajta sie nazistos w żopu.

135.Strona ciekawa- trochę brak informacji w biografiach o pochodzeniu (Trocki,Kamieniew,Bucharin, Beria, Kaganowicz, Marks,Engels,Lenin itd. - od nich przecież TO się zaczęło - z uwagi na cenzurę - powiedzmy, że od eskimosów ;-)) ...
O ile to ma znaczenie, można podać więcej nazwisk - szczególnie tych z CCCP i PRL .

134.SKINI PANUJĄ WY [****]ISZONY

133.Co za wspaniala strona komunistow! wy debile co wy sobie myslicie sram na taka strone

132.Ty faszysto ja cię pokonałem!!!!!!!!!!

131.pozdrowienia dla wujka gobelsa goringa iwszystkich członków ukochanej NSDAP a wy drodzy komuniści macie zaproszenie na darmową wycieczkę do oświencimia sztutowa lub brzezinki w programie zwiedzenie komor gazowych potem pieców na zakończenie efektowne wyjście kominem do zobaczenia

130.Jo! TOWARZYSZE

129.Kartki były COOL, a wkolejkach się Super stało. Ale co było- minęło

128.Precz z ............ kapitalizmem!!!

127.zajebista galeria !!!oby tak dalej takie rzeczy nie powinny nigdy zaginąć

126.Kocham Polskę i to jak! Zawsze to co robiłem ,robiłem dla kraju!!!

125.Czy wy kochacie POLSKĘ ?

124.Moi drodzy towarzysze!
Nie bójmy się, komunizm przetrwa!

123.Wy komunistyczne skur...... ma cie przed sobą fanów hip-hopu i nazi rocku,havy metalu.Nie podoba nam się że taka skur... strona istnieje w internecie. Piszemy tu jako przedstawiciele trzech subkultur:
Niepokonany ruch prawicowych ekstremalistów (SKINHEADS PIŁA),
Skate is great (PIłA), Metalowcy
Lenin był takim pier... komunistą że nie tylko szczał ale i srał na czerwono.
Szacunek dla wszystkich fanów Polskiego hip-hopu, Nazi rocku, Hevy Metalu
A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WISIEĆ komuniści(hu.. wam w du...)
[****] POLICE, komunist, TEACHER.
RESPEKT DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CHWALĄ MARY JANE(THC)
IO!,IO!,IO!,IO!,IO!,IO!,IO!,IO!,IO!,IO!,IO!,IO!.

122.CHCIAŁBYM WESPRZEĆ NASZYCH TOWARZYSZY Z TURECKICH ZAKŁADÓW KARNYCH (PARTIA PRACY KURDYSTANU) PRECZ Z NATO I Z BARBAŻYŃSKĄ KULTURĄ ZACHODU KTÓRA BOMBARDUJE LUDZI BOMBAMI Z URANEM - TO NIE SĄ LUDZIE TO SĄ PRZYGŁUPY , AMY JAKO NACJ DO TYCH PRZYGŁUPÓW SIĘ PRZYŁĄCZYLIŚMY -PO PROSTU ABSURD
A TAK APROPO TO MAM INFORMACJE DLA ŁYSYCH PAŁ-"OBCYCH" PRZYBYWA , A WAS CORAZ MNIEJ - TO KTO TU JEST MNIEJSZOŚĆ CO PAŁY?
A TERAZ W OGRÓD ANARCHI - PANKI DURNE :CHCIELIBYŚCIE ZAMIENIĆ ŚWIAT W RUANDE DURNOMENY JEDNE , TYLKO KOMUNA ZBAWI LUDZKOŚĆ I MUZA DRUM&BASS
TAK A PROPO MUZYKI - MUZA ROKOWA W KOMUNE BĘDZIE ZAKAZANA JAKO WYWROTOWA!!! NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ LIKWIDACJI POZOSTAŁYCH GATUNKÓW NIEWYGODNYCH - POZOSTANIE TECHNO , METAL ,JAZZ I MUZYKA POWAŹNA - TO BĘDZIE POCZĄTEK CZYSTKI KULTURALNEJ ZAKROJONEJ NA SZEROKĄ SKALĘ .ZOSTANĄ ZLIKWIDOWANE NIEKTÓRE SERIALE NP:KLAN I NA DOBE I NA ZŁE..NA 1000 KANAŁÓW BĘDĄ NA ŻYWA PRZEKAZYWANE RÓŻNE PRZEMÓWIENIA RÓŻNYCH GOŚCI(0,2% OGLĄDALNOŚĆI) NA 2000 INNYCH POKAZYWANE BĘDĄ MECZE LIGI MISTRZÓW W JEJ TYSIĄCACH ODMIANACH OCZYWIŚCIE.....ITD.IDT.- DUŻO PRACY PRZED NAMI!!!
P.S.
JAK KTOŚ MA JAKIEŚ ALE ŻE KOMUNIZM TO POTĘGA NIECH SOBIE PORÓWNA ROCZNIK STATYSTYCZNY Z LAT OBECNYCH I Z TYCH Z PRL, KOCHANI NIE CZRUJMY SIĘ PÓŁKI PEŁNE SĄ , BO KIESZENIE PUSTE..
NIE STAĆ WAS NA NIC BIEDAKI WIĘC LIŻECIE DUPĘ DEMOKRACJI - IDŹĆIE DO SLD SIĘ ZAPISZCIE I RÓBCIE KARIERKĘ , ALE UPRZEDZAM LESZEK M . I JEGO KOLEDZY SIĘ NA TAMTEN ŚWIAT NIE WYBIERAJĄ , A POZATYM SLD TO PARTIA PRAWICOWA - WYSCY Z SLD ZOSTANĄ ZESŁANI DO ŁAGRU , TYCH MĄDRZEJSZYCH UMIEŚCI SIĘ W MIEŚCIE GORKI ( 2 PSYCHIATRÓW PRZYPADA NA 1MIESZKŃCA) OK KOŃCZĘ BO SPÓŻNIE SIĘ NA SAMOLOT DO PEKINU ....

121.WITAM I POZDRAWIAM 98% JESTEM ZAWSZE PRZECIWKO WAM , DURNE PAŁY...HEHEHE - CZY KTOŚ WIE MOŻE CO TO JEST 98%...
KOMUNIZM TO JEST SYSTEM RÓWNOŚCI SPOŁECZNEJ , KTÓREJ JA NIE WIDZE U SIEBIE PRZED BLOKIEM O 5 RANO

120.Wiwat socjalizm ! blank

119.OBYWATELKI I OBYWATELE ! ZWRACAM SIĘ DO WAS W SPRAWACH WAGI NAJWYŻSZEJ OJCZYZNA NASZAZNALAZŁA SIĘ NAD PRZEPAŚCIĘ W NASZYM KRAJU MOGŁO BYĆ INACZEJ I POWINNO BYĆ INACZEJ! TRZEBA POWIEDZIEĆ DOŚĆ , ZAGRODZIĆ DROGĘ KONFRĘTACJI KTÓRĄ ZAPOWIEDZIELI OTWARCIE PRZYWÓDCY SOLIDARNOŚCI AWANTURNIKOM TRZEBA SKRĘPOWAC RĘCE ZANIM WRZUCĄ OJCZYZNE W ODCHŁAŃ BRATOBÓJCZEJ WALKI. NIE ZMIERZAMY DO WOJSKOWEGO ZAMACHU , WOJSKOWEJ DYKTATURY.FUNKCJONARIUSZE MILICJI OBYWATELSKIEJ I SŁÓŻB BEZPIECZEŃSTWA STRZESZCIE KRAJU PRZED WROGIEM!!!

118.Co za Palant z tego autora strony, chodzi mi o oceny wystawione komunistom. Np Waryńskiemu daje 9/10 a Luksemburg 2/10 , przecież oni niczym się nie różnili. I on i ona byli przeciw walce o niepodległość. On i onna byli zafascynowani dyktaturą proletariatu. Ten autor ma chyba schizofrenie.

117.Witajcie towarzysze!!!
Pozdrawiam wszystkch ludzi, ktorzy nie zapomnieli o Marksie i Engelsie oraz tych. ktorzy pragna kontynuowac idee Lenina - wielkiego wodza. To co stalo sie jednak w 1989 r. bardzo wstrzasnęło mną i moja rodzina. Nie jestem zadowolony z obecnego rządu.
Nawet jak do wladzy dojdzie Miller i SLD to juz nie bedzie tak jak za starych dobrych czasow PZPR i wczesniej PPS.
Wraz z kolega jestem w parti SPRC (socjalistyczna partia robotniczo - chłopska) i razem zgodnie sadzimy, ze jednak te czasy powróca i to wcześniej i poźniej. Sadzimy, ze wreszcie lud zobaczy jak jest wyzyskiwany przez rząd i być moze chłopi zrobia cos w tym kierunku by zyło im sie lepiej jak za czasow PRL-u

116.Wpieriod. I niech ostatni tank zazgrzyta swymi gąsiennicami na kamieniach altantyckich plaż. Wtedy ZWYCIĘŻYMY

115.proletariusze wszystkich krajow laczcie sie

114.Mala prosba: jakze chcialbym widziec
Kantate o Stalinie (sa tam m.i. slowa:
"O Wodzu narodow radzieckich, Stalinie, ballady i piesni uklada nasz wiek ..."), a dalej piesn o kolchozach
("Ciezki klos sie ku ziemi ugina ...),
piesn o SP i inne ...
Jak je zdobyc?

113.Te plakaty maja w sobie jakis urok... tesknie za PRL'em ;

112.WY BAWOŁY

111.Ku lepszemu jutru pod sztandarem Partii

110.TO JEST NAJLEPSZA STRONA O KOMUNIŹMIE W POLSKIM INTERNECIE.

109.Co to ma być?!!! Strona o komuniźmie, macie świra!!!!??????

108.Skladam hold tworca i wspoltworca tej strony , jest super i sklania do refleksji. Ale po co to zdanie ,ze nie ma na celu popagandy?
Towarzysze łączmy sie!

107.Świetna strona...Nieco za mało jest o Tow. Gierku i przemowień w mp3.

106.Bardzo ciekawa Strona

105.TOWARZYSZE! OBYWATELE! LUDU PRACUJĄCY STOLICY WITAM WAS W IMIENU KOMITETU CENTRALNEGO POLSKIEJ ZJEDNOCZONEJ PARTII ROBOTNICZEJ

104.super galeria, zwlaszcza ta czesc o wojnie domowej w hiszpanii...

hasta la victoria siempre!!!

103.G.Bushu kapitalisto :() Reichstag był już podpalony przez Georgiego Dymitrowa (Bułgarskiego komunistę)

102.Wprawdzie socjalizm nie był idealny,ale było czasem wesoło.Gdy czano-purpurowi doszli do koryta,nikt nie odwarzy się sprzeciwić!Towarzyszu, gratulacje!!!

101.Towarzysze wszystkich krajow Łączmy się!!!!!!!!!!!!!

100.Towarzysze wszystkich krajow Łączmy się!!!!!!!!!!!!!

99.Mówi wódz rewolucji . DLACZEGO !!! TAK MAŁO JEST TU O MNIE

98.podpalimy Reistag!!!

97.Towarzysze i towarzyszki

96.hasta la victoria siempre
najlepszą stroną jesteście
EL CHE VIVE!!!

95.Wow. Wreszcie ktoś wziął się porządnie za pisanie
ksiąg gości i uniemożliwił wstawienie kodu HTML. Brawa
dla autora. :-)

94.Klik
& Go!
(a pozatym to strona mi się podoba)

93.Doskonała!!!!!

(Biorąc pod uwagę, ogólnie panującą w Polsce niechęć do idei panów Marksa i Engelsa :( , to strona ta jest, w pewnym sensie wyrazem wielkiej odwagi.)

92.towarzysze JESTEM Z WAMI !!!!!!!!!!!
komuniści całego świata łączcie się!!!!!!!!!!!!!!!1

91.W odpowiedzi na liste prowokacji ze st rony imperialistow w dniu dzisiajeszym nasz niezwyciezona armia czerwona rozpoczela akcje ofensywna prezeciwko stano zjadnoczonym!
nacieramy na nich z powietrza wody i lada!
na zaden opur nie bedzie liutosci!
Lutrza uwierzaj kapitalistu!!!

90.Bracia Czerwona jest Krew Robotnicza!!! A kto w to nie wierzy jak ten Augusto Pinoczet-Kapitalista.Niech se sam wisi na dzewie!!!My czekamy na dzień gdy socjalizm zwycięży a kapitaliści złożą pokłon BRACTWU SIERPA i MŁOTA!!!!!!!!Cierpliwości Towarzysze!!!

89.Obalić kapitalistyczne świnie!!!Towarzysze do BOJU!!!

88.Tu towarzysz Herr General naczelny dowódca TUOB czyli tajnej uczniowskiej organizacji bojowej Byłem tu ostani raz we wrześniu (i gdzie mój wpis) Jakieś zaplute karły reakcji z pod znaku solidarności niszczą waszą stronnę odać ich pod sąd w jedynm wyrokim jest paragraf 44
A tak po naszemu stronna jest przykladem tego iż najlepszy system jaki do tego czasu wymuślono jest socjalizm
CZołem żołnirze soclegionów mlodzierz socjalistyczna jest z wami !!

87.Tu towarzysz Herr General naczelny dowódca TUOB czyli tajnej uczniowskiej organizacji bojowej Byłem tu ostani raz we wrześniu (i gdzie mój wpis) Jakieś zaplute karły reakcji z pod znaku solidarności niszczą waszą stronnę odać ich pod sąd w jedynm wyrokim jest paragraf 44
A tak po naszemu stronna jest przykladem tego iż najlepszy system jaki do tego czasu wymuślono jest socjalizm
CZołem żołnirze soclegionów mlodzierz socjalistyczna jest z wami !!

86.strona jest bardzo ciekawa. najbardziej podoba mi sie dział multimediow.

85.KOMUNIZM JEST NAJLEPSZYM SYSTEMEM NA ŚWIECIE! NIKT JESZCZE NIC LEPSZEGO NIE WYMYŚLIŁ! MARKS TO NAJMĄDRZEJSZY FACET ŚWIATA, TYLKO STALIN BYŁ WARIATEM.

84.powiem to tak: strona jest zajebista

83.Ludu pracujacy miast i wsi... ta strona byla nam, najwyzszym wyrazicielom twej woli, koniecznie potrzebna...

82."Bój to jest nasz ostatni Krwawy skończy siętrud Gdy związek nasz bratni Ogarnie ludzki ród"

81.Towarzysze, zawładniemy światem!!!

80.też interesuję się podobnymi sprawami

79.też interesuję się podobnymi sprawami

78.PRECZ Z KOMUNĄ

77.Kocham cię Rosjo,zawsze i wszędzie.
Byłem z tobą jestem i będę.
Jeśli mnie zbiry na ciebie skierują
Będę bił zbirów tak,że pożałują.

76.Strona zrobina dobrze ale krytyka komunizmu powinna obejmowac tez fakty pozytywne a takie tez byly, troche obiektywizmu.

75.NIE KOMUNIZM NIE KAPITALIZM NASZA DROGA NARODOWY SOCJALIZM
JUDE RAUS HOLOCAUST

74.ROCK AGAINST COMMUNISM
MUZYKA PRZECIWKO KOMUNIZMOWI
NISZCZ SYJONISTYCZNE SCIERWA

ANI ROSJA ANI ZACHOD TYLKO POLSKA DLA POLAKOW
KONKWISTA 88

73.Towarzyszu!Obywatelu!
Zbyt surowo oceniasz ideę(wyjątek:Lenin,Stalin,i inni "Chińczycy").
Poza tym GIT!

72.Git strona!

71."Niezłomny jest związek republik swobodnych. Ruś Wielka na wieki złączyła je lat"
I NIECH SZLAG TRAFI TYCH **** KAPITALISTÓW

70.CCCP

69.Ludzie ! Rzadko która strona taka dobra...rzadko która !!!

68.Fajna strona.

67.Przypadkowo wszedłem na tę stronę i zmiotło mnie!! To jest piękne!!! Zanućmy Międzynarodówkę!!

66.!!! super strona !!!
ale za mało jest wiadomości na temat komunizmu w państwach azjatyckich np: Chiny, Wietnam, Mongolia - fajnie gdyby znalazły się jakieś nowe materiały (plakaty, multimedia, biografie itp.) dotyczące tych państw.
- moja ocena 5-

65.najlepsza strona komunistyczna jaką widziałem

64.Albo jesteś b.młody albo nie chcesz pamiętać wszystkiego za i przeciw Komunizm u nas nie istniał ale za socjalizmem poprawionym jestem całym sercem.Stara nie jestem ale pamięć mam dobrą. Stalin to nie Marks powinieneś to poprawić.Strona prawie dobra.

63.Stronka jest cool :))

62.extra sajt! naprawde super! niedojz, ze jest od cholerny wiadomosci to i jeszcze dzieki ladnej garfie fajnie sie czyta!!! gratulacje!!!

61.jestem studentem sztyk pięknych, ciekawi mnie socrealizm i "siła" która go wywołała

60.Nie bede oryginalny... gratuluje, Piotrze, dobrej roboty... To jest 1000% normy! Dziwi mnie tylko fakt, ze tyle tepych komuchow mysli, ze Twoja strona popiera komunizm. Komunizm TAK, wypaczenia NIE. ;-)
Powinienes jednak zamiescic jakis akcent antykomunistyczny, bo zawsze bedziesz mial przylepke net_komunisty. :-)
Pozdrawiam.
P.S. Czy Tarkin nie jest nalogowym wpisywaczem do księg gosci...? :-)

59.Bardzo wiele żałosnych wpadek ( jakoby sztandar KPZR to ,w rzeczy samej,sztandar przechodni za wysokie wskaźniki we współzawodnictwie socjalistycznym),
nie mniej kłamstw ,pomówień ,przemilczeń ,a niekiedy po prostu pomyłek ( widokówka to nie plakat).
Wiem co piszę.Mam prawo krytykować jako zdeklarowany komunista i dumny posiadacz NAJWIĘKSZEJ w Polsce kolekcji komunistycznych suwjenirów.
Uczcie się, chłopcy ,od Lenina ,który rzekł : " Nasza siła jest w głoszeniu prawdy".Nasza ,bo Waszej jak widać nie staje...

58.Ale my i tak zwyciężymy .Naprawdę. I wcale nie Wam na
złosć ale dla dobra Ludzkosci .
Dojdziemy do zwycięstwa pracy komunistycznej- W.I.Lenin
Prawdziwych komunistów serdecznie po-leninowsku pozdrawiam w imieniu własnym
jak i współtowarzyszy z Okręgowych Komitetów Wykonawczych Związku Komunistów
Polskich "Proletariat" w Poznaniu i Koninie.Tychże zapraszam do współpracy .

57.Bardzo dobra strona! Niech zyje Kommunism! Sierdeczne pozdrowienia z Litwy Radzieckiej w podziemiu!

56.bardzo się cieszę z tej strony. Znalazłem wiele rzeczy nowych dla mnie o "zdobyczach" myśli komunistycznej. Kawał dobrej roboty, nigdy za duźo mówienia o tym czym był komunizm. Ostatnie preferencje wyborcze mówią o tym wyraźnie. Poszperam u siebie, obiecuję nadesłać ciekawe materiały. Jeszcze raz dziękuję.

55.Komunizm to najwieksza zaraza. Komunisci, w imię ideologii, kradną normalnym ludziom ich owoce ciężkiej pracy.

54.Komunizm to najwieksza zaraza. Komunisci, w imię ideologii, kradną normalnym ludziom ich owoce ciężkiej pracy.

53.Lubiłem Lenina bo mniej mordował niż Papieże

52.Stronka jest fajna i to mi się w niej podoba:)

51.Pozdrawiam Was serdecznie i gratuluję niezłej WWW o komuniŸmie, najglupszym ze stworzonych przez człowieka systemów filozoficzno-społecznych.

50.Serdeczne pozdrowienia dla Autorow najlepszej strony, jaką kiedykolwiek widziałem. Ale Józef Stalin nie jest moim zdaniem wypaczeniem idei socjalizmu - wrecz przeciwnie - doskonalym wzorem godnym nasladowania.

49.H.W.D. [****]m katom (!) KIJ WAM W RYJ

48.macie masowa strone oby tak dalej

47.Macie chore mózgi.

46.Ludzie czy jakie wy macie sumienie? Jak można zdradzić własną ukochaną Ojczyznę. Czy bzdury wygadywane przez cholerników z tamtej epoki tak was zmieniły ? Co wam dał komunizm?Wszystko kradliście i kombinowaliście, nic własnymi rękoma się nie dorobiliście. Kiedyś dobrze było partyjniakom tym którzy wyparli się własnej histori!! Jesteście zdrajcy i nic wiecej, zamiast lustracji powinni wprowadzić dekomunizacje i każdego powiązanego z partią powinni wysłać do kaminiołomów! Świat uwolniłby się od zarazy i byłby piękny

45.wsio w pariadkie tawariszczi !!!! i love comunism and play station,then sex.

44.Cześć kuzynie. widzę że strona idzie nieźle
Komuna Radziecka jest dumna.


M.Czarniecki z Krakowa

43.Zdrastwujcje, Tawariszczi!!! Wasza strona oczin haroszaja!!!! Kak wsiegda u nas wsjo grajet i niczewo nam nie nada, patamu szto u nas mnoga rublej i druzjej!!!! PAKA!!!!!

42.Bardzo dobra strona - i mam nadzieje, że działalność takich prymitywów jak gość ze wpisów 41-43 na nią nie wpłynie.Tak trzymać !!!!

41.Bardzo dobra strona - i mam nadzieje, że działalność takich prymitywów jak gość ze wpisów 41-43 na nią nie wpłynie.Tak trzymać !!!!

40.Stronka jest fajna. Jak wlaze do sieci jest to pierwsza stronka ktora przegladam.

39.No niezle , panowie niezle

38.JESTES PO[****] ZDROWO.

37.Ten przechylony w prawo przygłup który dokonał wpisu pod pozycją 7
podał fałszywy adres e-mail. Taki
bohater z gatunku "nasram sąsiadowi
na wycieraczkę i ucieknę".
Strona jest bardzo dobra i potrzebna.
Setki milionów ludzi przez ponad półwiecze żyło w socjaliżmie i bez względu na indywidualne oceny
nikomu nie uda się wepchnąć tego okresu w niebyt.

36.Nurt Lewicy Rewolucyjnej jest organizacją trockistowską.
Wszystkich lewicowców zapraszamy do współpracy

35.Zdrastwujtie Tawarisze ;)
Stronka jest cool :) Przydałaby się podobna o faszyzmie, w końcu to bratnie systemy. Lenin wiecznie żywy ;)

34.Towarzyszu!
Najlepsza strona o czasach PRL-u jakš widziałem. Możesz dodać cały tekst gen. Jaruzelskiego o wprowadzeniu stanu wojennego oraz artykuły codziennego użytku z tamtych lat. Tak wogóle super, naprawdę œwietna strona!

33.Towarzyszu!
Najlepsza strona o czasach PRL-u jakš widziałem. Możesz dodać cały tekst gen. Jaruzelskiego o wprowadzeniu stanu wojennego oraz artykuły codziennego użytku z tamtych lat. Tak wogóle super, naprawdę œwietna strona!

32.Nie do wiary ile jeszcze sierot po Stalinie i Hitlerze. Proletariusze? Robotnicy? Stalin ich strzelal tysiacami ..ale jak kazdy duchowy kmiot ,surowego pana czule wspomina. A jest co wspominac. Dobre czasy, mozna bylo postrzelac sobie w tyl glowy "wrogom" ludu, doniesc na kogos, co tu gadac, dobre byly czasy. A teraz oczekuje na korespondencje od towarzyszy i sympatykow. Nie krepujcie sie chlopcy, po naszemu, po swojsku tak od serca powiedzcie towarzysze co wam na tej waszej przepitej watrobie lezy i co ze mna nie zrobicie lub byscie zrobili.

31.Strona ciekawa,duzo materialow tak trzymac!!!

30.No, no Piotrek całkiem nieźle. Zwłaszcza estetyka strony.

29.Jest to jedna z dwóch najlepszych wg. mnie polskich stron. Ta druga
to www.mielec.pl
Pozdrawiam autorów.

28.Towarzyszu!
Synu Ludu Pracujšcego Miast i Wsi!
Twoja strona ma ogromny wpływ na zwiększenie poprawnoœci politycznej Mas Internetu.
Z Partyjnym Pozdrowieniem
Proletaryusz

27.Strona jest genialna! Brawo za pomysł i znalezienie luki w Internecie. Nie ma takiej drugiej stronki!
Możecie jednak ją jeszcze udoskonalić, dając więcej przemówień (lud chce więcej Gomułki!), ale ogólnie jest super!

26.to chyba najlepsza strona dotycząca tego zagadnienia, świetne są mp3 żałuję tylko że brak tu Marsza Leningradzkiego który bije na łeb wszyskie inne melodie radzieckie

25.Patrząc z perpektywy czasu, to ten cały komunizm to niezły cycek. Przynajmniej jest się z czego pośmiać i ku przestrodze dla nowych pokoleń bajeczki opowiadać... Niech sie Staliny i Leniny zesrają w grobach, żeby im tak po wieki śmierdziało!!! Howgh!

24.Towarzysze, obywatele ja
Tob.Stalin gawarit:
Te sobaki niwirne
naszą radziecka księgę
niszczą.
My ich na palu pawbijoc nakazul.
Da Swidanja

23.twoja strona jest do [****]
komunizm jest do [****]
komunizm jest systemem anty humanitarnym ,totalitarnym
niech zyje demokracja

22.twoja strona jest do [****]
komunizm jest do [****]
komunizm jest systemem anty humanitarnym ,totalitarnym
niech zyje demokracja

21.twoja strona jest do [****]
komunizm jest do [****]
komunizm jest systemem anty humanitarnym ,totalitarnym
niech zyje demokracja

20.Niezła stronka. Tak mnie pozytywnie do działania nastraja, że chyba wyłączę tego cholernego kompa i popędzę komunizm budować.

19.Strona jest super :-) Lenin wiecznie żywy ;-)

18.jeszcze raz apeluje zmień nazwe na "POLSKA INTERNETOWA STRONA STALINIZMU".Masz podobną mentalność do Stalina.Czyli stawiasz w jednym szeregu stalina i marksa,tak jak wielki wódz -stalin

17.Aj, PC, PC...
Cos ty narobił? :(((
Linki do stron Ligi Republikańskiej? Jak mogłeś? :(((

Pozdrówka
Tarkin

16.W piątek 13 pażdziernika o godz. 15.00 demonstracja pod ambasadą czeską w Warszawie (ul Koszykowa 18) w sprawie więźniów politycznych, aresztowanych 26 września w Pradze.
Przyjdź! Nasi towarzysze są wciąż w więzieniu.
Piotr

15.Strona ta nie powinna stanowić obiektu do komentarzy, ale do zastanowienia co powodowało ludźmi w PRL-u.

14.komunizm sie skończył ale strona jest exstra brawo oby tak dalej

13.każde dziecko powinno obowiązkowo zapoznać się z zawartością tej wspaniałej strony w szkole na lekcjach z historii i etyki
p.s.
za mało o współczesnych komunistach, są wśród nas i mają się coraz lepiej

12.Parafrazując Lenina:"Tępa propaganda,
tępa propaganda i jeszcze raz tępa
propaganda" - i nic więcej.

11.Strona jest niesamowita, ale dla kogo... ? Mysle, ze jest ona kopalnia wiedzy na temat komunizmu jezeli ktos jest z tego przepytywany..., ...nic pozatym. Pozdrawiam znajomych z USA, Kanady, Polski, Szwecji, Niemczech, Kuwejtu.

10.Ta strona powinna mieć tytuł "Polska Internetowa Strona Stalinizmu". I nie wiem czemu na tej stronie znajduje się Marks?

9.Wszedlem przez przypadek i mnie powalilo. Tak dalej Piotrze !

8.Cenne eksponaty, ale jednostronnie przedstawione. Brakuje: dyplomu ukonczenia studiow, pokwitowania czynszu w wysokosci 92 zl, fotografii pisarzy spotykajacych sie z robotnikami w hotelach robotniczych, programu kursow TWP

7.Komunizm to zaraza. Jedyną receptą na tę gangrenę jest amputacja. Daję słowo, że już niedługo na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści.
Wtedy odetchnę z ulgą i stwierdzę, że żyję w wolnym kraju.

6.Bardzo dobra strona!

5.Zamieśćie początek z " wstęp przyczynek do krytyki heglowskiej filozofi prawa" Karola Marksa

4.Fajna strona tylko troche malo obiektywna.W/g mnie miejscami zbyt surowo oceniasz komunizm,ale w sumie jest OK.

3.Witam. Zawartość strony jest warta 7.54 zł (przy połączeniu modemowym) :-). Napewno są to jedne z najlepiej wydanych przeze mnie pieniędzy w sieci. Pozdrawiam i życzę więcej dobrych pomysłów.

2.No nie :((((
Znowu musze sie wpisywac?
No dobrze!
Strona jest wspaniala i cudowna, najlepsza w Polsce strona o komunizmie, ble, ble, byle tak dalej, ble, ble. Zreszta! PC, co ja Ci bede wiecej mowil - przeciez dobrze wiesz, ze masz rewelacyjna strone.

Pozdrowienia
TARKIN

1.Towarzysze!
Niestety, ludzie prymitywni doprowadzili do "zawalenia" starej księgi gości olbrzymią ilością wpisów, niemożliwą do skasowania przy łączu modemowym... W związku z tym proszę wszystkich o dopisywanie się, mam nadzieję, że wkrótce dogonimy i przegonimy poprzednią liczbę wpisów :-)

Powrót do stronyNowy wpis


Zarabianie przez Internet - kasa z sieci

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by